bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
7
8
topic
[Uzraugs] FourBout76
2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 21:35

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [x  ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ - ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds: Artjoms

Vecums: 14

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): 

Izveidoto personāžu saraksts:

Adam O'Dan-Los Santos Customs,(96h)

Grigoriy Tezadze(28h)

Zuzi Stricz-Nelegālais imigrants(2h)

Timan Krugavarod(32h)

Cleetus Combe(27h)

Lada Nemanavich(14h)

Pieredze šāda veida amatā: GM pieredze ir bijusi tikai projektos kuri ir iesākti un pamesti,visas commandas ļoti labi pārzinu un ko katra dara.

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēlē man ir 4 gadu pieredze,viss sākās ar SAMP,jo tad vēl nezināju par tādu MTA,MTA tagat 3 gadus spēlēju lielākoties tieši KICK komūnā.Esmu staigājis no projekta uz projektu kamēr es esmu beidzot atradis īsto serveri.Esmu attēlojis serverī imigrantu,mehāniķi un esmu bijis arī bandās/mafijās,roleplaj terminus ļoti labi pārzinu un servera noteikumus esmu lasijis pilnībā visus.Nekad nav bijušas sūdzības par apkrāpšanu rp avoid vai kautkas tāds.Kā jau pirmstam minēju roleplaj sāku ar SAMP serveriem,uzzināju par MTA kad draugs pateica par to un es uzreiz sāku meklēt MTA roleplaj serveri,sāku vienu projektu ar savu draugu kuru spēlējam var teikt divatā,aktivitātes vispār nebija tajā un kad nolemām sākt mācīties roleplaj un iet uz kādu organizāciju/frakciju,devamies meklēt citu serveri un ta nonācām pie KICK kurā arī esmu organizācijā/frakcijā un attēloju mehāniķi.Tieši KICK serverī atrodos 3 gadus,un tas bija pirmais serveris kur apguvu kārtīgi roleplaj un visus terminus.

Servera /history ekrānšāviņš:  

502-DM,Troll-Es to neuzskatu par DM,ceļa vidū mētājās līķis,es braucu garām un es cauri  RP bez iemesla nolēmu spārdīt to līķi.

Motivācijas vēstule: Mani motivē kļūt par gamemaster mana aktivitāte,gan serverī gan forumā esmu ļoti aktīvs,serverī ir 96h nospēlētas un nav no afk bet gan no roleplaj,mani motivē būt gamemaster,tas ka serverī ļoti bieži redzu pārkāpējus,kuri netiek sodīti par terminiem,kā BHOP,RP AVOID UN PG.Es kā serverī attēloju mehāniķi/street drifter,es esmu bieži sastapies ar cilvēkiem kuri taisa rp avoid kad notiek avārija.Mana motivācija arī ir tas,ka es redzu ka KICK komūns paplašinās katru dienu ar jaunu spēlētāju un ka mēs KICK esam pašā augšā no Latviešu roleplaj serveriem un tas mani arī motivē,es gribu lai visi zin ka es esmu pietiekami ,,attīstīts'' roleplaj,ka es esmu pietiekami zinošs lai būtu uzraugs šajā serverī.

Pēdējo reizi rediģēja 2Pac, 2021. gada 05. martā, 17:46.
Origo Urla
Lietotājs++
Kabacis
353 atbildes forumā
Online: 19d 4h 58m
Redzēts 2023. gada 09. martā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 21:42
0
post

Esmu-Par, cik pazīstu viņu vienmēr ir bijis nopietns, atbildīgs pret pienākumiem, esam ar viņu piedalijušies vairāku projektu veidošanā, un esi vienmēr bijis atbildīgs, un centies lai serveris iznāktu visslabākais, mta.kick ir ļoti aktīvs, un rp līmenis arī ir liels, to var pateikt pēc tā, ka pirms 6 mēnešiem viņam tika izdotas mehāniķa spējas, un vēl projām viņam tās ir.

Noah Miller - Dzīvs - Miller's Ranch

 

beglis
Lietotājs++
beglis
271 atbildes forumā
Online: 18d 7h 50m
Redzēts 9. aprīlī, 21:51
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 21:46
0
post

Nu lūkojoties pa tavu history neizskatās ka tu nēsi pats neko pārkāpis, baigi tu man liecies pēc troļļa neskatoties uz datumu kura tas ir noticis pret

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 21:49
5
post

Iepriekš rakstītais galīgi pie dirsas. Sajaucu personas, jo viņiem bija diezgan līdzīgi vārdi, ar šo personu satikāmies IC, noerpojām jau vairākas stundas un sapratu, ka viņš erpot māk un ticu, kad spēj to arī iemācīt kādam citam, lai arī viņam ir 14 gadi, no viņa var sagaidīt to, ko nevar sagaidīt no kāda administrātora, kas ir iekš administrācijas sastāva. Kopumā, viņš ir diezgan sakarīgs un nelecās bez vajadzības, konfliktsituācijām iet ar līkumu un vienmēr ir gatavs palīdzēt. Esmu PAR.

P.S. Sajaucu personas, tikai dēļ viņu vārdiem, tāpēc atvainojos par visu, kas bija rakstīts. :D 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 05. martā, 17:49.
Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 21:55
0
post

Pret! Tēlo baigi gudro kaut vai neesi tik gudrs kā izliecies.Kika staffā ir jau tādi daži labi.. 

un un unnn tagad iemet man dislaik podziņu

Pēdējo reizi rediģēja Tējaaa, 2021. gada 04. martā, 21:55.

 

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 21:55
0
post

Es Tevi vienīgais neesmu manījis ne reizi, or what? No manis viennozīmīgi PRET.

Neesmu ar Tevi saskāries pilnīgi nekur, kā arī neesmu redzējis Tevi RPojam. Nekas personīgs, bet veiksmi! 

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 21:57
1
post

Pret. Ieliku mīnusiņu vienam no taviem topikiem un pmos aizsvīlies dēļ tā. Šaubos vai kādu jauniņo pat spētu apmācīt.

cau

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 19:27
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 22:00
0
post

artjom man skiet, ka roleplaj savadak raksta 

pret jo nesen dmoji

Origo Urla
Lietotājs++
Kabacis
353 atbildes forumā
Online: 19d 4h 58m
Redzēts 2023. gada 09. martā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 22:03
1
post

@AngelXD nekas personīgs, bet vnk smieklīgi, tu saki ka viņš nevar izturēt kritiku, bet ka tev naurēns tikko uzlika dislike tu viņam ar dislike uzliki :D

Un kā arī uzliki man :D

Lieks posts // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 04. martā, 22:23.

Noah Miller - Dzīvs - Miller's Ranch

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 22:25
1
post

Manuprāt pašu jāapmāca tālāk par rs haulu nav ticis, atkrīt.

Motivācijas vēstule: Mani motivē kļūt par gamemaster mana aktivitāte,gan serverī gan forumā esmu ļoti aktīvs,serverī ir 96h nospēlētas un nav no afk bet gan no roleplaj. Ko tu ar to taisies pateikt? Ieteiktu pačekot kas ir motivācijas vēstule , jo pagaidām lasot tavs pietiekums ir ļoti paviršs, kā arī es ļoti toksiska persona gan forumā gan serverī nemāki uzņemt kritiku.

Večuk, es te atrodos gadu ar dažiem mēnešiem, un spēlē trīs gadus šo projektu tevi redzu pirmo reizi esmu vienīgi sastapies /me izvilktu antifreezu un ielietu ieks masinas /do masina salabotos

Reģistrējies 20 aprīlis 2020

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2021. gada 04. martā, 22:31.

 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts Vakar, 20:16
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 23:36
1
post

Varēji tak vismaz apņemties nedarīt sūdu un nedabūt ajailus iekš 2021, bet laikam tu esi ar savu DM, ko es redzu parādījis visu no savas puses. Tu varbūt sacīsi ''nu tas bija nepatiesi'' tad kādēļ nejiesniedzi sūdzību forumā?

Kā arī es nezinu kādi ir citu cilvēku uzskati par automašīnām un par visu šito pārējo, bet - Adam O'Dan-Los Santos Customs,(96h). Tas man atgādina tos drifterus un tos fujakus kuri visus savus 200$ payday grūž iekšā savā mašīnā un vel tūnē citiem mašīnas. Sorij, bet pēc maniem uzskatiem reklāmu publicēšana, kā arī automašīnu uzlabošana NAV pienācīgs roleplays, bet tomēr paskatamies uz eurojanku a.k.a kristapps viņš arī nav paraugzēns.

Kopsummā es varu pateikt tev to, ka tev vajag obligāti iesaistīties paplašinātākā roleplayā nevis tikai sēdēt ar tēlu kuram ir  visvairāk stundas uz tava konta garāžā plēšot savu klavijetūru. Vēlētos redzēt plašāku roleplayu, nevis tikai tādu kādu es minēju. Pacenties vēlāk, no manis būs antirekomendācija. Ceru, ka sapratīsi un ņemsi šo kautcik vērā.

 

Tā vietā lai pateiktu to ko tulīt pateiks darings vienkārši iedodat puikai ieteikumus un palīdziet šim lai pēc neilga laika var kļūt par piemēru citiem!

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 05. martā, 00:49.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 23:50
2
post

Ja varēsi pārdot man šo pildspalvu - Amazon.com : DolliBu Red Crab Plush Pen - Cute & Soft Sea Life Stuffed  Animal Ballpoint Novelty Pen Toy, Unique Writing Pen Instrument For Cool  Stationery School & Office Desk Decor Accessories

Ielikšu par bet tikmēr pret. 
(tas nav aizskaršanas zina domats, vienkarsi man nav viedokla bet negribu tevi redzet statusa, tapec vienkarsi sada hujna)

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 05. martā, 00:18.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 23:50
0
post

attēloju mehāniķi/street drifter

xdddd taa turpini deels kikam noderesi.

LuckyDonut
Lietotājs
Dīzels
65 atbildes forumā
Online: 7d 17h 6m
Redzēts 2022. gada 09. martā, 18:24
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 19:06
1
post

Lido pa Los Santos ar autobusu un triec visus mala, uzreiz kad ments peiebrauc- es atvainojos rakstiju /pm

 

PRET

Tankists
Lietotājs
MAKAVELI
193 atbildes forumā
Online: 14d 1h 3m
Redzēts 22. martā, 15:09
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 19:09
3
post

nu protams par es ceru ka izvizināsi mani ar autobusu trieksimies ka teroristi no al qaeda citos šis tev jaņem zaķi viš lidostas autobusa drifta karalis!

REC.

Pēdējo reizi rediģēja Tankists, 2021. gada 05. martā, 19:10.
2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 21:14
2
post

Slēdziet šito,visi mani apmelo un nemaz nepierāda savu taisnību.Naureens var apstiprināt ka VISU dienu esmu ar viņu un rpojam divatā.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 21:16
3
post

Zinu ka šis ir lieks posts un iespējams tikšu sodīts, bet neslēdziet šo ciet, spēlētājs saprot ko dara un ir gatavs jauniem piedzīvojumiem, visi kas tur raksta kaut ko tādu, ir prosta dārzeņi, kuri nekur tālāk par lsak un autobusiem nav tikuši. 

fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 00:40
1
post

par labs kandidānts apguvu rp , kad viņš pierāpoja pie mums piekauts sapratu , ka džeks māk rp un spēs apmācīt citus mana līmeņa spēlētājus.

Pēdējo reizi rediģēja fletcher2, 2021. gada 06. martā, 01:46.
RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 01:39
1
post

14yo like this shit, laiks pieņemt OBLIGĀTI 16yo pieteikumus tikkai...

Džeks, kas džeks, 14yo galvā un neko tur neredzu

sēdi, pret

esmunozonas
Lietotājs
28 atbildes forumā
Online: 1d 14h 35m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 17:00
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 01:41
0
post

nesaku, ka es māki gramatiski pareizi rakstīt, bet ja piesakies uz gm tad nu vismaz tev ir jābūt kaut kādām pamatu zināšanām. pret

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 04:00
0
post

Vecums un pieredzes trūkums, vēl ir kur tiekties, statuss traucēs tikai,

noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0