bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
8
topic
[Uzraugs] martinsmartins
Kartoška
Lietotājs
DzīvniekCilvēks
28 atbildes forumā
Online: 1d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 13. jūnijā, 13:55
Pievienots, 2021. gada 27. februārī, 10:42

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  - ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ - ( Esmu labojies un nedaru vairs hujņas) ]


Anketa

Vārds: Mārtiņš

Vecums: 14

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir):  Nav, tikai ir martinsmartins.

Izveidoto personāžu saraksts: 5 ( spēlēju no 4 uz 5. Esmu neaktīvs. Un 1 ir CK to neskaitu kā character)

Kiril Graholski, Tyrone Buldoc, Sergey Kalashnikov, Vladislav Grigorjev, Simona Miller, Oliver Villin's(CK)

Pieredze šāda veida amatā: Jā, esmu bijis 2 komūnos GM's, vēlos to darīt šeit.

Pieredze lomuspēles jomā:  Roleplay'u izprotu skaitļu skalā no 1 līdz 10 apmēram uz 8 . Roleplay'u atveidoju visu kp darītu dzīvē. Piem.:  kad mediķis uzliek uz nestuvēm, papildus erpoju arī kad piesprādzēju personu.

Servera /history ekrānšāviņš:  Drukāju no telefona. Gan jau BunnyHop paskatīsies In Game manu /history.

Motivācijas vēstule: Serverī esmu vidēji 8h dienā un vēlos arī palīdzēt visiem spēlētājiem, kā arī esmu PRET Troļļošanos.Domāju, kad es  būtu daudz labāks par Janku, Logixu(Diez kādu par citu labāks). Vēlos izpalīdzēt cilvēkiem, piem. Rītā no 7:00 līdz 11:00 parasti nav neviena Administratora. Kā arī naktī nav Administratoru. Un ir vismaz 6 reporti. Vēlos šo problēmu risināt, kā arī uzklausīšu un apmācīšu cilvēkus kuriem tas vajadzīgs. Esmu pieklājīgs un piemērots GameMaster'am, nekad neizrādu nepatiku vai apvainojumu cilvēkiem un neizraisu konfliktus. Man serverī ir diezgan labas attiecības ar visiem, tikai ar kadiem 2 ir normālas.

Pēdējo reizi rediģēja Kartoška, 2021. gada 27. februārī, 10:52.
yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts pirms 20 stundām
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 02:09
1
post

Vecums: 14

Domāju, kad es  būtu daudz labāks par Janku, Logixu

ar to vien nepietiktu, un nē, ļoti stipri apšaubu ka būtu kaut nedaudz labāks, pret

fujax

Mitrais
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 6d 2h 11m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 02:10
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 02:52
0
post

Liels PRET​​​​​

Tikko atnāci no blakus projekta, kur biji GM, un tevi tur izmeta jo tu biji toxic. 

2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 02:58
1
post

Izskatās nenopietni raksti.

,,Servera /history ekrānšāviņš:  Drukāju no telefona. Gan jau BunnyHop paskatīsies In Game manu /history.''

Man nav nekā pret ,, Janku, Logixu'' liekas Logix vispār ir labs tikai nav baigi aktīvs.

PRET

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 03:53
0
post

Tiek meklēti aktīvi un pieredzējoši uzraugi. 

Servera /history ekrānšāviņš:  Drukāju no telefona. Gan jau BunnyHop paskatīsies In Game manu /history.

Būtu nedaudz vairāk pacenties pie pieteikuma, tas ir paviršs un profilā neatradu neko, kas liktu mainīt lēmumu, 

noraidīts. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0