bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
2
7
topic
[Sūdzība] Hector El Barajas
Gonzalez
Lietotājs
61 atbildes forumā
Online: 10d 7h 21m
Redzēts 2021. gada 05. jūnijā, 14:36
Pievienots, 2021. gada 19. februārī, 15:02

Braucu ar savu automāšīnu no IGS, Hectors El Barajas brauc pa nepareizo joslu un iebrauc manā auto, pēc tā es viņam saku /b čatā, lai iemācās braukt. Pie mums piebrauc Cole Smith un viņš OOC sāk runāt, lai IC viss notiktu, es viņam saku lai brauc prom, jo viņam vispār nekādas darīšanas nebija un tikai OOC runāja. Pēc tā visa pasaucu adminu, es viņam izstāstu visu situāciju, bet cilvēkam nav vesalais saprāts un uzraksta man "Veiksmi" un aizgāja prom. Es tam administrātoram teicu, ka mani nošāva bez RP Hector El Barajas, bet viņš sāka pieminēt, ka es triecos Cole Smith, es to arī darīju, jo viņš nebrauca prom no RP situācijas un līda pipars kur viņam nevajag.

Te ir ss kā viņš mani nošauj. 

Pēdējo reizi rediģēja Gonzalez, 2021. gada 19. februārī, 15:03.
command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2021. gada 19. februārī, 15:27
0
post

kas tas ir


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. februārī, 16:15
0
post

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 19. februārī, 17:19
1
post

Topiku veidot pēc šī parauga - https://mta.kick.lv/forums/topi…letaju/?post=0

                    --𝑻𝑪--

Lietotāji skatās šo tēmu: 0