bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
5
topic
[ Uzraugs ] Naurēns.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 15. februārī, 07:23

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ - ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ x ]


Anketa

Vārds:  Nauris.

Vecums: 14.

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): kurtaturta, Daniel.

Izveidoto personāžu saraksts:  
  Vasiliy Novofrimov. ( 106h ) - smotrjagas.
Joe Taylor ( 116h ) - Taylor serviss.
Demar Taylor ( 25h ) - Los Santos Šerifu Departaments. ( Iekš frakcijas nav nekādas aktivitātes, tas pats ar LSPD, tāpēc čars stāv neaktīvs. ) 
Joe Stefanson ( 3h ) - Bezdarbnieks.
Dereck O'Brian ( 1h ) - Bezdarbnieks.
Nick O'Bright. ( 30h ) - Bezdarbnieks.

Pieredze šāda veida amatā: Huh, sakot par manu pieredzi, manuprāt, man tā ir ļoti liela, jo esmu bijis administrācijas sastāvā kautkādus 6 mēnešus, vai mazliet ilgāk, tas bija citā projektā, projekts bija diezgan aktīvs un iekš tā dienā uzturējās līdz 40 spēlētājiem, tāpēc arī spēju iegūt savu pieredzi un ar laiku arī tiku līdz Vadošajam administrātoram, tad arī es sāku saprast vairāk, ar katru dienu mācijos ko jaunu. Tāpēc domāju, kad ar visiem uzrauga pienākumiem es tikšu galā. 

Pieredze lomuspēles jomā:  Par manu pieredzi sakot īsi un konkrēti, tā ir laba, es pat teiktu pietiekoša lai apmācītu jauniņos, kuriem ir vajadzīga palīdzība un bez tās nevar iztikt, spēlēju roleplay serverus kopš 2018 gada, pirmais projekts iekš kura pirmo reizi spēlēju, bija kick.lv iekš servera mani pasauca draugi, labu laiku es biju zema roleplay līmeņa spēlētājs un pats nesapratu vispār, kas notiek iekš servera, kas un kā jādara. Esmu gājis cauri ļoti daudzām frakcijām, šo trīs gadu laikā, esmu bijis gan legāls, gan privātajā, gan nelegālajā, tāpēc domāju, kad ar šo pusi spēlētājiem varēšu palīdzēt un tur īsti grūtību man nebūs.. 

Servera /history ekrānšāviņš:  https://prnt.sc/z4vwwx" target="_blank">https://prnt.sc/z4vwwx

Motivācijas vēstule: 

Es vēlējos izrādīt savu interesi uz šo statusu, jo redzēju, kad tiek meklēti uzraugi, saprotot to, kad spēju spēlētājiem iemācīt pašus pamatus un palīdzēt ar visu pārējo, lai būtu skaidrs, kas ir roleplay un ko šeit dara. Man ir  14 gadi, bet neskatoties uz to, man ir ļoti liela interese uz šo statusu, erpojot šos visus gadus, pat nebija licies, kad kādreiz ko šādu mēģināšu, bet redz, kad esmu izdomājis kad man jāmēģina un jāiegūst šo statusu, ja arī to neiegūšu, tad vismaz būšu pamēģinājis. Iegūstot statusu es nedomāju ar to darīt kautkādu sūdu, labot savu auto, labot citu auto, vai vēl kautko, neskatoties uz to, cik ļoti man nepatika/s spēlētājs, es pret viņu neattiekšos sliktāk, kā pret citiem, pret visiem mana attieksme būs laba, lai nerastos domstarpības un turpmāk nebūtu ar kādu jāstrīdas. Esmu ļoti aktīvs, dienā varu nosēdēt iekš servera līdz pat 10 stundām un pa to laiku ir ļoti daudz situācijas, kurās ir vajadzīga spēles pārziņa vai administrātora palīdzība, es iegūstot statusu nepalikšu neaktīvs, vai kas tāds, būšu aktīvs un palīdzēšu spēlētājiem, ja kāds man rakstīs privāti, nevienu nesodīšu, bet ja varēšu, tad palīdzēšu. 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 15. februārī, 07:28.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 15:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. februārī, 07:36
0
post

Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

 

Anti rekomendācija.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 15. februārī, 08:07
0
post

Nē , nu ļoti šaubos ka ar nopietnību raksti , jo nu pēdējās fivas reizes esi šo uz muļķi uzrakstījis, kā arī ja aizies tev ciet viss serveris tiks forceappots , diemžēl anti rekomendēšu.

 

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2021. gada 15. februārī, 08:21
4
post

Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām

Pieteikuma rakstīšanas noteikumu neievērošana - topiks tiek aizvērts un pārnests uz arhīva nodaļu.

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0