bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
9
4
topic
[Spēles uzraugs] eurojanka96
KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 22:10

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Kristaps.

Vecums: 17.

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): KristapsDD.

Izveidoto personāžu saraksts: 

George Stevens - [ Čiptūninga serviss - Tunex Automotive ] ,

Thomas Stevens ( Galīgi nekādas saistības ar George) - [ Nelegālā kustība / grupējums - The New Generation Mafia ].

Pieredze šāda veida amatā: Esmu laika gaitā iepazinis visas uzrauga komandas, kā arī pašu uzrauga pamatpienākumu - RolePlay mācīšanu citiem. Es pārzinu perfekti visus lomuspēles terminus, gan FiveM valodā, gan MTA.

Pieredze lomuspēles jomā: Mans posms RolePlay aizsākās tālajā 2014. gadā. Ir iets cauri vairākiem SA-MP, MTA, kā arī FiveM serveriem , un šajā laika gaitā esmu sapratis, ka labāk man pie sirds iet MTA. RolePlay līmeni sev, es vērtēju augstu, jo esmu pabijis diezgan ilgi šajā nozarē, un manos ekrānuzņēmumos ir ļoti labi redzams mans RolePlay topikos, kur es attēloju RolePlay, attiecīgajās, norādītajās frakcijās.

Servera /history ekrānšāviņš:  

Motivācijas vēstule: Sveiciens visiem. Kāds varbūt mani pazīst pēc maniem tēliem serverī, varbūt pēc OOC sniegtās informācijas. Par sevi - Esmu liels RolePlay, jeb lomuspēles entuziasts, esmu attēlojis lomuspēli gadu laikā, un iemācoties RP pašam kārtīgi un izbaudot spēles garšu, esmu nonācis pie lēmuma, ka vēlos arī lomuspēli palīdzēt apgūt iesācējiem, kuriem tas vēl nepadodas. Zinu, ka varbūt mani daudzi atpazīs pēc sliktajām lietām, bet es esmu labojies, un vēlos būt komandā, lai iespējams pat iemācītos veidot komunikāciju un nostiprināt savas zināšanas un mācīties no savām kļūdām. Būt par uzraugu nemaz nav viegli. Tam ir jāzin visvairāk, par servera spēlētājiem, par to darbībām u.c lietām, kas notiek ar tiem. Manuprāt, es būtu cinīgs, uzrauga amatam, jo RP es pieprotu ideāli un ar savu attieksmi es esmu visam piegājis pie lietām savādāk. Tā vietā, lai izgāztu negatīvismu par neapmierinošu lietu, es sevi parādu RP ziņā, cik vien labi varu, un to esmu pierādījis arī serverī. Serverī es pavadu ļoti daudz laika, var teikt esmu no rīta, līdz vakaram, ko daudzi ir pamanījuši un tieši šī pozitīvā lieta palīdzētu spēlētājiem - aktīvs uzraugs. 

*Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 22:13
0
post

Sveiks, no manis būs PAR, jo redzu Tevī cilvēku, kas ir spējīgs noturēt šo statusu, protams, varbūt kāds domās kad tā nav, dēļ Tavas pagātnes, visiem mums tā ir netīra un ļoti labi zinām to, tāpēc arī nepievēršu tam uzmanību un lieku PAR, pagājšgad man palīdzēji ar erpošanu, bija laiks kad vispār negribējās erpot, bet Tu tērēji savu laiku un palīdzēji man tikt kādā no frakcijām, dabuji mani gan legālajā, gan nelegālajā, tāpēc, šoreiz saku Tev paldies, lai arī cik daudz mēs neesam dirsušies, redzu, kad Tu māki erpot un zinu, kad spēj to iemācīt arī citiem. Godīgi sakot, labu laiku es sekoju Tev un tā teikt, skatījos kas ar Tevi notiek, bet, viss ko redzēju bija tas, kad Tu staigāji pa projektiem, bet arī tas īsti vienalga,visi kādreiz esam staigājuši un daudzi to dara arī tagad,  bet jā, ceru kad šeit esi atnācis uz palikšanu un projām nekur neiesi.
Cerēšu, kad mans PAR būs ielikts ar iemeslu un Tu mani nepievilsi, jo zinu, kad vari būt safe čuvaks, tikai tad,  ja Tu pats to gribi. 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 13. februārī, 03:20.
beglis
Lietotājs++
beglis
271 atbildes forumā
Online: 18d 7h 50m
Redzēts 9. aprīlī, 21:51
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 22:15
0
post

Došu tev par, redzēsim kas par fruktiņ esi

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 22:19
0
post

Būšu pret , tāpēc ka dzen trolli, PD dodu iespēju bet kā GM vēl ir daudz jāattīstās.

 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 4. maijā, 15:59
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 22:19
3
post

Kristap, tu labāk aizej pie doga un paprasi tam 2 AK47, es domāju ka tev iedos viņus atkal.

Maziņš šis puika, no roleplay NEKO neizprot, pret.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 11. februārī, 22:36.

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 22:35
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 22:21
0
post

imagine evrojanka staffa XDDDDDD 

pret 

Pēdējo reizi rediģēja Raivis, 2021. gada 11. februārī, 22:23.

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 22:50
0
post

Rpojot es tevi redzu tikai kā mehāniķi, reti ko redzējis esmu no citas puses, iepriekš biji viegli aizvilams un nezinu vai tu vēl tāds esi ,bet pagaidām ANTI.

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 23:04
0
post

PAR! Vēlāk nožēlosi kad pieteicies.

 

 

 

 

Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 23:17
0
post

Neesi baigi izcēlies erpojot mehāniķi un history nav tas skaistākais, pret

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 20:49
0
post

pret , tikai papontoties ar huinju tu maaki nekaads baigi labais tavs rp nav , lai apmaaciitu kaadu

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 21:01
1
post

rec, tirs history, sakarigs un normals character development

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 22:22
0
post

Hz norm mehs, es lkm neitrāls.

gl

cau

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 22:31
0
post

Vecis tu esi sakrīgs, bet šaubos vai tev ir iekšās apmācīt spēlētājus, un tiešām būt nopietnam, jo retu reizi liekās ka kkādu trollismu izspļausi.

Either way , good luck.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

qtecc1
Servera administrators
Frakciju komanda
Lāc1s
86 atbildes forumā
Online: 4d 19h 43m
Redzēts 22. martā, 15:17
Pievienots, 2021. gada 13. februārī, 01:15
0
post

Esi diezgan sakarīgs, erpojam vienā frakcijā. Lomuspēles atveides līmenis Tev ir diezgan labs, taču nopietnības ziņā piekrītu Bridges.

gl. neitrāls.

:slinkis:

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2021. gada 13. februārī, 01:18
0
post

Es šoreiz būšu Pret, kā cilvēks esi sakarīgs, roleplay līmenis ir normālā līmenī, vienīgā problēma, ka tu vari pēkšņi kļūt ļoti nenopietns un izveidot jebkādu troll situāciju, kas nebūtu labākais piemērs jaunajiem spēlētājiem, veiksmi!

 

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 14. februārī, 22:53
0
post

Par cik serverī ir administrācijas aktivitātes deficīts, tad pieņemts, jo nepieciešami uzraugi, pārbaudes laiks mēnesis.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0