bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
2
6
topic
Sūdzība par Andrey Abawi (archa)
Mitrais
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 6d 2h 11m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 02:10
Pievienots, 2021. gada 01. februārī, 20:32

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Pārkāpēja Vārds_Uzvārds

Piemērs: [Sūdzība] John_Lewis

*Ja situācijā bija vairāki pārkāpēji, katra pārkāpēja Vārds_Uzvārds jānorāda tēmas nosaukumā

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Mitrias

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Andrey Abawi

Iesaistīto personu lietotājvārdi:Mitrais, Naureeits, archa.

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Tā tad bija tā, mēs ar Naureiit vienā vakarā runājām ic, es viņam prasīju vai viņš nevar izņem mani no MDC, viņš teica var, viņš bija izņēmis mani ārā, un nākamajā dienā (šodien) es pārsniedzu ātrumu, un mani sapakoja , sanāk ka archa uztaisīja MG, jo es nebiju vairs MDC, viņš ievadīja MDC un uzreiz teica ārā no auto.

Pierādījumi:Pašlaik nav, ja atradīšu logos iemetīšu.

Komentāri:Atļauja piebilst Naureenam.

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 01. februārī, 20:40
0
post

Šodien gāju cauri MDC pēc kā čekoju vai viss atpas, kas ir meklēšanā no manas puses , un mistiski tu nebiji , sākumā domāju ka sēdi ķurķī , viss bija iztīrīts jā, pēc tam kas notiek? Redzu neesi neko atsēdējis pačekoju warrantu , un kāds ir noņēmis nost kā arī jūs esat lielākie "MGeri kādu esmu redzējis parādiet IC sarakstes kur jūs atbrīvoja no cietuma , kur sarakstījaties par Apb izņemšanu utml"

Vakar vienīgais biju uz apšaudi. Kā arī bijāt vienīgie kurus vakar liku APB , jo pats ļoti reti patrulēju.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2021. gada 01. februārī, 20:41.

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. februārī, 20:45
1
post

Ļoti patīk skatīties uz Jūsu lowerpisku.
Labi, sāksim pa nopietnu Jūs apgaismot.

Tevi ielika meklēšanā par laupīšanu, viss kārtībā. Archa sēdēja, skatījās mdc un redz - tu esi izņemts no datubāzes. Dīvaini, ne tā? Parasti nekas nepazūd no datubāzes. Tevi pievieno atpakaļ, kas manuprāt nav nekāds MG pārkāpums - pievienot atpakaļ meklēšanā esošu, ne? Nu un viss, tevi atrada un aizturēja. 
Un sāksim runāt par to, kapēc šeit ir lielgs PG un NonRP.

1) Ja tu neesi veicis aizturēšanu, neesi veicis izmeklēšanu kuru apstiprina vadība, tad tu neesi tiesīgs izņemt ārā no datubāzes ne vienu, ja tu to izdari tad mēs ejam pie 2)
2) Visas darbības tiek reģistrētas. Izņēmi sodu, pievienoji sodu, izņēmi meklēšanu, pievienoji, izveidoji atskaiti, ko tu meklēji datubāzē, tas viss tiek reģistrēts un to mēs atveidojam pasīvi. Ja vadošā komanda redz, ka kāds ir izņēmis no meklēšanas bez iemesla, tad to meklēšanu atjauno,ko arī izdarīja Archa. Tas nav pārkāpums, jo visas darbības tiek kontrolētas.

Ā un lūdzu - https://failiem.lv/u/ey4u8qm46" target="_blank">https://failiem.lv/u/ey4u8qm46
Jūsu rpiskā saziņa, pirms tevi nonrp izņēma no IC jaila ārā, kas fiziski nav iespējams, kaut kādam ļevam musaram, kurš strādā ielās nevis LSFC. 

- Pārkāpums šeit nav, jo visas darbības tiek reģistrētas un aizdomīgās darbības izmeklētas un visas dzēšanas atjaunotas. Kā arī Archa pats viņu pievienoja datubāzē un izmetās ALPR, kas strādā uz warrantu personāžam. 

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 06. februārī, 17:49
0
post

Sūdzība nepatiesa.

-TC-

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0