bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
13
topic
[GameMaster] Wo1in
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 01:51

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [x  ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [1  ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ - ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [  -]


Anketa

Vārds: Rihards

Vecums: 14

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir):  Wo1in

Izveidoto personāžu saraksts: Marko White - Bezdarbnieks

Hayden White - Bezdarbnieks

Pieredze šāda veida amatā:  Kaut kad pagātne, esmu arī pabijis staff lokā citos serveros, kā to ir darījis ik viens no mums, arī esmu bijis KICK RP serverī - kurā viss pielietojums ir saprotams. Protams tagad ir grūtāk, bet nu mēs mācāmies.

Pieredze lomuspēles jomā: Pagātnē un kā arī tagad, ļoti daudz esmu atspēlējis LV:RP serverus, esmu arī sācis ar sampu, kur līmenis ir bijis zemāks par MTA, bet laiks iet - pieredzes plaukstiņš paliek aizvien pilnāks. Protams arī mācos no augstākstāvošiem erpot un turpinu mācīties.

Servera /history ekrānšāviņš: Ir tāds normāls skaists. Bet nu nav arī traks.

Motivācijas vēstule: Tātad, es vēlos palīdzēt spēlētājiem lai nav jāsēž un jāgaid ilgi uz /report. Tāpēc, es domāju ir jāmeļģina un jāpalīdz. Motivācijas katram no mums ir ļoti daudz, tā pati vēlme iekļūt KICK staffā arī ir ļoti liela  ik vienam no mums, bet tikai tas ir jāprot. Bet tā runājot, esmu komunikabls, varbūt dažreiz un arī tāds ar humoriņ, kā arī izpalīdzīgs - kas vienmēr ir TOP1 augstumos. Esmu jau paspējis iepazīsites ar GMa pienākumiem/komandām, kas liecina ka arī turpmāk es spēšu kadu iemācīt/palīdzēt/atbalstīt. Kā jau zināms, esmu pazaudējis statusu tā varētu teikt savas problēmas/iedomu pēc, tāpēc piedošanu visiem. Šī sezona, manuprāt priekš manis ir visaktīvāka kur es pavadu savu brīvo laiku, saskatu serverī visādus nieciņus, arī palīdzības posmā arī ļoti - tāpēc kā sacīt jāsaka, mēģināts nav zaudēts, dabūt un otru reizi sevi pierādīt.


Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 15:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 01:56
0
post

Neesi gatavs amatam, tikai tapēc ka viss ar ko tu esi nodarbojies ir auto serviss un kaut kādas bezjēdzīgas nelegālās organizācijas. 
Kā arī neesi norādījis history, mēs visi zinām ka viņš ir piedirsts.

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 01:59
1
post

Nē, čīkst par visu, raud kad nāv pa prātam.

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 09:11
2
post

Sveiks, nedomāju kad atkal kādreiz redzēšu no Tevis pieteikumu, bet redz kad rekur ir, labi, tātad, es varu pateikt tikai to, kad no manis būs viens liels PRET, labāk dod mazajam ralfiņam iespēju, nekā Tev, gramatika iesūkā, erpot pats vel nemāki, nesaprotu ko Tu taisies kādam iemācīt, ja pats esi dunduks, ir bijušas ļoti daudz situācijas, kurās sāc raudāt vai vienkārši pasaki, kad neerposi, vai arī vienkārši NonRP izmet no frakcijas, pēc šīm visām situācijām esmu sapratis, kad Tev iekš staff nav ko darīt, nesaprotu kā Tu tiki pirms tiem diviem vai viena gada staff'ā, ja tagad lūdzies, uz ceļiem esi jau 55x, bet tāpat nevari tikt pie tā statusa, veiksmi es Tev nenovēlēšu, jo tāpat nedabūsi to statusu.  

Kā zaķis teica, jo vairāk lūgsies, jo mazākas cerības Tev būs tikt pie tā statusa, ja katru nedēļu rakstīsi jaunu pieteikumu, es nedomāju kad kautko dabūsi, vispirms pierādi, kad esi gatavs uzņemties kautko tādu un tad arī dabūsi, kā arī daudzos pieteikumos meloji par savu vecumu, prieks redzēt, kad vismaz nesteidzies un neuzrakstiji GM pieteikuma vietā Moderatora pieteikumu.. 

Kā jau teici, Tev ir sūdīgs dators, tad nāksies iet pastrādāt, nopelnīt priekš jaunas kastes un vel varēsi statusu nopirkt, kuru pazaudēsi pēc nedēļas, labākajā gadījumā. 

Flecher, cik zinu, viņam history ir tīrs, bet ja es labi gribētu, varētu savākt visus pierādījumus no tā laika kad atnācu uz serveri un viņam pienāktu klāt vismaz 10jaili, ja pierādījumus dotu pa vienam, pieņem ooc, atlaiž ooc, viņam pazvana IC un šis uzreiz iemet frakcijā, neko IC  nemaz neturpina. :D

Kā arī cik sapratu, pirki bugotus diskus un pēctam tos pārdevi par dārgāku naudu, tas jau liecina par to, kad statusu izmantosi savā labā. 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 30. janvārī, 09:16.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 09:15
0
post

Pret, pret , un velreiz pret , esi ļoti negatīvs cilvēks , šaubos ka kāds vēlas redzēt tevi staffā pēc šitiem sezonas izgājieniem.

 

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 09:30
2
post

Cik tu tos pieteikumus drukasi ? Nesaproti savās 14 gadigās smadzenēs ka nebūs ? Pret , daudz iemeslu

 

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 10:38
4
post

Māki RP un varētu iemācīt RP kādam, kas to lai zin.. Lai iet PAR.

 

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 11:39
1
post

Lol. Anti, čalīts troļoja kopā ar ogralfu, smadzenes arī vel nav attīstītas.

axaxaxa

p.s neviens nebalso citam gm pieteikumā, ja pats esi pieteicies. https://prnt.sc/xuye0a

Pēdējo reizi rediģēja Tominsh, 2021. gada 30. janvārī, 11:56.

 

 

 

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 11:41
0
post

Tevi pieķēra par to, ka tu pērc bugotas riepas, plus tu zināji, kā tas bugs strādā un NEKO neteici adminiem, ANTI.

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 11:43
0
post

Pret,parak jauns rp pats nemāki un vēl neatgādini šo https://m.imgur.com/nDjuJ4O?r">https://m.imgur.com/nDjuJ4O?r

 

 

 

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 11:49
0
post

PRET , vēl sāc cigaretes sev bugot vai virtuļus.

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 11:56
2
post

Pieņemts, jo tev šodien 14 palika.

Pret, jo tev ir atkarība no tā statusa un tas ir slikti.

Pēdējo reizi rediģēja ivanovs, 2021. gada 30. janvārī, 12:10.
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 12:03
0
post

Priecīgas 14tās lieldienas, lai iet PRET, olu ripināšanā zaudēji, tāpēc tā :( 

Pēdējo reizi rediģēja FL3X, 2021. gada 30. janvārī, 12:04.

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 12:08
1
post

Vari pat nemēģināt pieteikties, kaut ja paiet 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15+ nedēļas, netiksi pieņemts vienkārši.

Atteikts

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2021. gada 30. janvārī, 12:11
0
post

Pret, neesi gatavs šim amatam, situācija par disku bugošanu bija nepatīkama, pats par savi esi ļoti neatbildīgs un nespēsi savākties situācijas risināšanas gaitā, vienīgais pluss ir aktivitāte iekš servera.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0