bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
11
3
topic
Sūdzība/ieskats The Black Guerilla.
sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 02:24

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: sippa

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds:  palielam visa Guerilla bandīti. 

Iesaistīto personu lietotājvārdi: lielie gangsteri 

Ko spēlētājs/i pārkāpa: 

Vienvārd sakot es nemaz netaisos te baigi iespringt un pareizi rakstīt, bet šis viss ir ļoti smieklīgi. Ieeju serverī, lai izbaudītu foršo lomuspēlēšanu, kur pēkšņi ieraugu 7331 / PIE JOHN PAUL STREET/ blakus notiek lielais meetings ar LOS GXNGSTERIEM un izdomāju pirmo reizi piebraukt- skatos, tur džēki salikuši DJ aparatūras, spamo /b chatu liek tur ((statusu)) kā cits tur ēd, cits dirš, cits vispār edito frakcijas tēmai ekrānšaviņus Izdomāju piebraukt pēc laiciņa, lai atkal pasmietos par foršo organizāciju, kur vakar jau bosa galva jeb Thompsons dabūja sodu ar visu to šaudīšanos un mērci blueberry fermā. Piebraucu pie viņiem, paerpoju un tad mani ar ieročiem paķera uz grauda, es protams paerpoju pāris reizes nosaucu nēģerus par ebrejiem, jo EBREJI cik mēs zinam ir ZAĢĻI un nelieši. Nu labi, atdēvu džekiem naudu, mantas un tad pēc apzagšanas šie ir izdomājuši mani nošaut tikai tapēc, ka nosaucu viņus par EBREJIEM! Cik zinu, tad apzogot tu nedrīksti mani nošaut, bet puišiem lielajiem, kur TĒMA ir piedirsta tikai ar šaudīšanos atkal izdomāja kādu nošaut un tas biju tieši ES! Viņi nošaujot mani izdomāja pēc PK nodedzināt auto, bet loģiskā domāšana pašam Gamemasteram ASASSIN ir ļoti švaka un viņš uz to visu mērci tā vienkārsi noskatijās un kā es viņam kaut ko pajautāju neko vairāk par ''XD'' neredzēju. Nesaprotu kapēc šada tipa cilvēkiem tiek izsniegti ieroči, ja organizācijas tēma sū4ā daiktu un nekas iespaidīgs redzams tur nav- ieroči, nauda un OOC spams. Es asassinam jautāju kapēc viņš pieļauj tādu sūdu no tās frakcijas, bet viņa atbilde atkal bija XD un tas, ka viņš tikai stāvēja blakus un noskatijās uz lielāko vēzi manā LV:RP vēstures laikā. 

Nav jau man žel tas auto, bet tur notiek viss tik neloģiski un neforsi, ka vēmiens nāk. Nē, nu bija arī tā, ka man pašam patīk ierēkt par viņiem un paakstīties, bet tas bija pārāk traki.

Pirmā vakar jau patiesā sūdzība un ieskats par organizāciju un FAKE ak-47 bija, kur sodu puiši saņema. 

Ja mēs tagad paskatīsimies uz frakcijas tēmu, tad DM fests tur ir vairāk nekā dirsā. Ticiet vai nē, bet ši meneša laikā pat esmu mazāk nodmojis cilvēkus nekā viņi.

Pats gamemasters atklāja savas kārtis, ka redzēja foršu vēzi, bet uz visu to situaciju tikai ierēca un noskatijās kā foršā organizācija erpoja. 

Tēmas ieskaits- 

MTA.KICK.LV :: Forums - Nelegālās frakcijas - The Black Guerilla Family

ekrānšaviņi, jo nekas cits nav ko erpot.

 

Šeit protams ir pat situacija ielikta ar lielo diseniti rajona. 

Tiešam iespaidīgi. 

Gamemastera atbilde: 

Es ceru, ka sūdzība tiks izskatīta tik pat ātri cik iebāzta viņu smirdīgā tēma arhīvā un ieroči izdzēsti. Šeit cilvēki daži ieliek savu darbu, laiku, skaistus ekrānšaviņus liek un tad ir šie pipariņi. 

 

Komentāri:

Man ir POXUJ JO DARBINS JAMIL. Sobrid velku dūmu rajonā. 

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2021. gada 14. janvārī, 03:12.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 20:32
1
post

ja labak rpot nabagu neģeri bet driftot ar dargu audi. 

laba personaza attistiba
ja nemaki atveidot ghetto tad nemaz necenties

Ignorēts administratores lūgums // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 14. janvārī, 20:56.

Saulgreezy
Lietotājs
82 atbildes forumā
Online: 5d 7h 35m
Redzēts 14. aprīlī, 18:39
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 20:35
0
post

@Fletcher a kur ir rakstīts, ka mēs esam nabagi? Tas ka dzīvo hoodā, nenozīmē, ka nauda nav. :D Un lūdzu šitiem visiem uzmest brīdinājumus, paldies. 
Ignorēts administratores lūgums // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 14. janvārī, 20:56.
Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2021. gada 20. janvārī, 06:38
0
post

Sūdzība ir patiesa.
Frakcijai ir izteikts brīdinājums, frakcijā atradās spelētāji kuri tīša prāt pārkāpa servera noteikumus, tie ir izmesti no frakcijas un saņēmuši liegumu serverī.
Ar frakcijas līderi tika veikta diskusija, par notiekošo, speletāji kuri serverī bija ieradušies ļaunprātīgi paņirgāties, ir saņēmuši sodu un ir izmesti no esošās frakcijas.
Neviens nesaņem sodu, jo pats iekavēji situāciju. Pats parādiji nepareizu attieksmi atbilstošajai situācijai.
Frakcijas turpmākas darbības tiks novērotas, ja šāda veida situācijas nākotnē atkārtosies frakcija tiks momentāli arhivēta. 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2021. gada 20. janvārī, 06:39.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0