bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Tēlu dzīvesstāsti
1
2
topic
Grigory Tezadze
2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 13:17

Grigory Tezadze ir vīrietis dzimis nelielā pilsētā Krievijā ,,Tolyatti'' 1.janvārī 1989 gada.Grigoriy ir pabeidzis pamat skolu,bija uzsācis tālak mācīties par inženieru,tur viņš satika daudz jaunus draugus kuri nebija diezko labi piemēri.Viens tajā brīdī ,,puisis'' bija ļoti tuvi sadraudzējis ar Grigoriy,bija abi sarunājuši tikties uzpīpēt vai iedzert pamestā mājā netālu no skolas,bet nekad nesanāca jo nezināmu iemeslu dēļ ,,puisis'' nekad nevarēja ierasties.Tad vienu dienu Grigoriy bastojot skolu,staigājās par ielām,pec kā ieraudzija nelielu baru ar cilvēkiem protams ar nelielām bailem Grigoriy devās pretī baram jo izskatijās ka tajā barā ir viņa draugs un pieejot tuvāk viņš ieraudzija ka tas tiešām bija viņa draugs,Grigoriy sāka skriet klāt un kliedza ,,Liekiet viņu mierā !'',jo domāja ka viņa draugam dara pari,bet viņa draugs nekavējoties atcirta pretī Grigoriy ,,Viss ir kārtībā,šie ir mani draugi !''.Grigoriy apstājās un aplūko baru.

Secināja,ka neviens no viņiem izņemot ,,draugs'' nav pazīstams.Grigoriy pieskreja klāt un apjautājās,kas ir šie cilveki un viņa draugs uzsita viņam pa plecu un sacīja ,,Es vienmer izvairijos teikt savu vārdu tev,jo es piedalos šajā nelegālajā grupējumā,es pametu skolu un nāku katru savu brīvo brīdi pavadī šeit,tapēc nekad nesanāk mums tikties un mans vārds ir Timan un šie ir mani draugi''.Grigoriy uzjautāja Timan ,,Kādas ir jūsu saucamās nelegālas aktivitātes ?'' Timan paskaidroja ka aktivitātes ir dažādas kā cilvēku apzagšana,veikalu aptīrīšana un pat auto zādzība.Grigoriy protams uzjautaja vai viņs var būt daļa no bandas,pēc kā viņu pieņēma ar dažiem nelieliem jautājumiem.Grigoriy arī pameta skolu un tas ļoti apbēdinaja viņa vecākus,bet pec neilga laika viņa vecāki ievēroja ka Grigoriy mājās nes katru nedeļu diezgan daudz naudas,kad vecāki uzjautaja Grigoriy ,,Kur dēls tu dabūn šo visu naudu ?'' Grigoriy atbildeja ,,Neuztraucaties šī nauda ir jums.''Bet ar laiku tika vairāki cilvēki no bandas iesēdinati,līdz nonāca tas brīdis,Grigoriy ir 31 gads un viņam ir vecākais brālis Ruslan kuram ir 36 gadi.Grigoriy jau protams pacēlies daudz amatā ar vairākiem gadiem veicot dažādas nelegālas aktivitātes un izvakušies no vecās pilsētas ,,Tolyatti'' un ievākušies ,,biezajā'' pilsētā ,,Saint Petersburg''.Kad Grigoriy bija gatavs stāsīt savam bralim par viņa aktivitātem,viņs to izdarija un pat piedāvāja brālim vai ir interese nākt un pievienoties.Ruslan pēc neilga laika apdomāšanas piekrita.Grigoriy kopā ar Ruslan pameta ,,Saint Petersburg'' atsajot saviem vecākiem lielu naudas daudzumu un apsolija ka kādu dienu atgriezīsies.Brāļi devās uz ārzemem kur ir biezāki cilveki,labāki auto un lielāki veikali.Tā viņī nonāca Los Santos,samainīja naudu no RUB uz USD un nopirka nomaļā vietā māju un sev transportu.Plānots jaunaja pilsēta ,,Los Santos'' atsākt savas darbības un kļūt vēl bagātākiem nekā bija.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. maijā, 13:07
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 13:23
1
post

es tev iesaku mazāk pasakas rakstīt un vairāk par rp domāt.

Origo Urla
Lietotājs++
Kabacis
353 atbildes forumā
Online: 19d 4h 58m
Redzēts 2023. gada 09. martā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 13:26
0
post

Noah Miller - Dzīvs - Miller's Ranch

 

2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 14:37
1
post

@MONTANA

īsti nesapratu,bet itkā sapratu paldies par info

Pēdējo reizi rediģēja 2Pac, 2021. gada 11. janvārī, 22:21.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0