bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
18
9
topic
[Uzrauga pieteikums] - Lynch/Qmanis
Lynch
Lietotājs
25 atbildes forumā
Online: 1d 19h 48m
Redzēts 2022. gada 06. novembrī, 10:09
Pievienots, 2021. gada 09. janvārī, 23:28

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ - ]


Anketa

Vārds: Markuss

Vecums: 18

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Lynch

Izveidoto personāžu saraksts: Jordan Wilson, Russell Capone, Mia Young

Pieredze šāda veida amatā: Nesen biju Uzraugs mēnešnieka serverī, bet serveris bija sūdīgs un man tur nepatika. Kā arī Uzraugs biju šeit, KICKĀ, izdariju mazu kļūdu, pēc kā amatu zaudēju. Bet komandas zinu, terminus zinu un kā arī erpot kaut cik protu.

Pieredze lomuspēles jomā: Nu spēlēju PH pirms kicka, laiku atpakaļ un tajā laikā tikai sāku vispār ar RP iepazīties. Gāja, kā jau visiem sākumā, bet iemācijos. Nu tagad spēlēju tikai KICKU un pa lielam visu jau zinu un esmu apguvis.

Servera /history ekrānšāviņš: https://failiem.lv/u/jmaqh6mtk">https://failiem.lv/u/jmaqh6mtk

Motivācijas vēstule: Es pildīšu savu Uzrauga pienākumu, kā vajag. Kam vajadzēs, tiem pamācīšu terminus un RP izpratni. Ātri iepazīšos ar visām servera funkcijām, kārtīgi izpratīšu serveri. Esmu diezgan lādzīgs čalis, nemeklēju kašķus, ne ar spēlētājiem, ne administrāciju. Sadarbošos ar servera uzraugiem un administratoriem un darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai palīdzētu gan servera administrācijai, gan spēlētājiem, lai viņiem būtu jauka un patīkama spēlēšana. Mans RP nav ideāls, bet katru dienu mācos, lai tas būtu labāks un es vēlos palīdzēt to iemācīt un izprast arī citiem spēlētājiem. 

 

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 10. janvārī, 14:13.
Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. janvārī, 14:12
0
post

Ja viņu pieņems ar tādu ./history par GM, tad visi Te var droši rakstīt uz GM, ar šitādiem history, bet man nav nekas pret, došu tev iespēju atkal, tik statusā un cerēsim kad daudz maz mainīsies uz labāko pusi, un mazāk sadarbosies ar draugiem ./respawnveh, ./getveh tāda ziņā. GL večuk..

 

 

 

 

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 10. janvārī, 14:23
0
post

Sasteigts, kā arī bieži redzami pārkāpumi no tavas puses.

Pamēģini vismaz mēnesi bez pārkāpumiem izturēt. Un tad domā par GMu.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 4. maijā, 19:56
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 18:04
0
post

History nevajadzētu būt noteicošajam faktoram, ja būtu garantija par tavām lomu spēles prasmēm, kuras diemžēl nav. /me un /do, vai terminu izpratne, nav māksla. Nesteidzies, nekas nekur nepazudīs. Iejūties kārtīgāk - nesteidzies.

Noraidīts.

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

Lietotāji skatās šo tēmu: 0