bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
1
topic
[LSGD pieteikums] - Kitya Kopella
Henoksel
Lietotājs
Karļušā
41 atbildes forumā
Online: 23h 27m 54s
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 23:56
Pievienots, 2021. gada 04. janvārī, 20:08

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim. -IR

Jābūt vismaz 20 gadus veciem. -IR

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai. -IR -link- https://imgur.com/gallery/3SSQsV3

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Kitya
1.2 - Vārds: Kopella
1.3 - Dzimums:  Sieviete
1.4 - Dzimšanas datums: 04/15/1998
1.5 - Vecums: 23
1.6 - Nacionalitāte: LV
1.7 - Dzīvesvietas adrese: LS Skvēra privātā māja 114, pretī ūdens parkam.
1.8 - Tālrunis:  864232
1.9 - Pašreizējās licences - IR

[-] Autovadītāja apliecība - IR

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība - Diemžēl nav... jo nav iespējas nokārtot.


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [✓]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [X]; Doktora [✓]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: LSZD
2.3 - Amata nosaukums: Sekretāre
2.4 - Iegūtie sertifikāti: Viss augstāk noverteta, par sadarbību no LSV, par sadrbošanos konkursos, dazus gadus iepriekš!
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Paramediķis


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi):

Esmu no malas daudz pētijis un, mediķu darbu... vienmēr esmu jutusi līdzi kā viņi glābj ciklvēkus un pašāi ir gadijes glābt 3 cilvēkus, kad nebija iespējams izsaukt mediķus. Esmu iemācijies ātri apturēt lielas brūces spēcīgu asiņōšanu, novērst kaulu lūzumus un esmu vienreiz mūžā cilvēku izglābis no tuvējās paralīzes. Neesmu tā perfektākā, jo neviens cilvēks uz pasaules nav perfekts, bet es vienmēr cilvēka veselību lieku pirmajā vietā! Pēc manām domām ar šādu pieredzi pietiktu strādāt LSGD, bet es zinu, ka tas nav vinkārš darbs, bet uztraukumam nav pamata, darbs nes savus panākumus.


3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Neaitlaidāma, loģiska un izpalīdzoša!
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Vēlos palīdzēt nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem, kura dzīvība izsīkst sekundēs.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem:

Risks ar ātrumu, kas pat ar LSGD auto var būt nekantrolējams, viltus izsaukumi, sodāmība par cilvēka neaizglābšanu, kur tai pašā laikā bija iespējama. LSGD savstarpējais kolēģu konflikts un daudz citi riski, kas apdraut dzīvību, amatu, reputāciju u.c.


 
Parakstīts, 

[K.Kopella]
[04.01.2021]

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 20
4.2 - In-Game UCP vārds: Cygerius
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: 3 ar pusi gaidi, 3. kick sezona!
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): jā [JupicLV#5132]
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): https://imgur.com/gallery/hj5HqIP

LMD
Lietotājs
LMD
81 atbildes forumā
Online: 11d 17h 7m
Redzēts 7. maijā, 21:33
Pievienots, 2021. gada 04. janvārī, 20:23
0
post

                                                                                                    

      Sveika, Kopella. Jūs tiekat apsvērta kā derīga kandidāte dienestam. Ar Jums sazināsies tuvākajā laikā, lai tālāk veiktu darba pārrunas. Paldies par izrādīto                                                                                                                                     interesi!

04.01.2021

                                                                                                                                                                                                               LSGD Direktors vietnieks 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            L.Fivaldi

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

[LSGD] Kārtība dienestā

Pēdējo reizi rediģēja LMD, 2021. gada 04. janvārī, 20:27.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 21 ( 108 skatījumi )
dandijs, jur, blaze, Draugs, Castellani, Sabadijs, renars, timaballs, Saulgreezy, wind, weedyman, A1, LMD, Logix, bLank, Henoksel, Bosch, Murish, archaa, samantiina, fletcher2