bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
11
0
topic
Ayo no vecā fjūžena
Fushion
Lietotājs
Fluzens
34 atbildes forumā
Online: 2d 14h 36m
Redzēts 2021. gada 09. novembrī, 19:04
Pievienots, 2020. gada 28. decembrī, 04:03

 

Čau visiem, čau draugiem/paziņām ar kuriem esmu atveidojis lomuspēli gadu gadiem, cilvēkiem kurus pazīstu tik cik pēc segvārdiem. Kā arī čau visiem jaunpienācējiem iekš LV-RP svēras.

Cilvēkiem kuri mani nepazīst, vai pašvaki zin - Kas es esmu?

Mani sauc Mārtiņš, parasti neviens mani vārdā nesauc, bet gan Fushion vai Flūžens, esmu 20 gadus jauns/vecs jaunietis no Jelgavas. Studēju medicīnu LU R1MK, izbijis sportists. Slims uz galvu auto entuziasts.

Nezinu vai ir vērts plaši stāstīt par mani kaut ko, es uzskatu ka jebkurš/a ja gribēs uzzināt par mani ko vairāk, neuzmetīs mīksto un mierīgi uzsprasīs man PM.

Mana loma LV-RP un cik ilgi es esmu MTA?

Iekš MTA LV-RP esmu jau kopš 2013/2014 gada, sanāk, līdz pat šim brīdim (2020.gada) beigām. Savdabīgi arī ar pauzēm un pievēršoties OOC IRL darbiem.

Gadu gadiem apguvu lomu spēli, un protams ka arī mana vēsture, kā jau katra erpera dzivē nav tā tirākā. Protams ka sāku no nulles, gājis cauri vairākiem projektiem, vairākiem draugiem, īpašniekiem, spēletāju uzraugiem u.t.t. Jā tiešā, low key sanāk 6-7 gadi, un daudzi moš neticēs bet savienojot IRL ar RP, laiks iet mežonīgi ātri.

Kā ikvienam cilvēkam, arī par mani un manu lomuspēli cilvēkiem dalās viedokļi. Kāds mani atcerās ka labu rp atveidotāju, kāds kā mega trolli. Nevaru noliegt, ir arī bijuši periodi kad likās ka latviešu svēras lomu spēles segments ir aizgājis uz bezdibeni, bet tikai paaugoties esmu izpratis kā strādā LV-RP un to ka tas ir sezonāls pasākums.

Daudzi mani arī zin ka vairāku projektu VCT - Jeb Transportlīdzekļu pārvalnieku/līdzeri, sauc kā grib. Teikšu godīgi,  attieksme ir bijusi dažāda, gan atkarībā no projekta, no projekta īpašnieka un tās administrācijas. Teju jo projam sastopu projektus kuros ir atrodami manis veidoti transporti, sistēmas, un shēmas. Es vienozīmīgi esmu priecīgs, jo godīgi esmu arī daudz zaudējis veidojot saucamos /vehlibus, kad darbs tiek izdarīts no manas puses, bet kopējāis projekta pamats izjūk, un projektu aizver. Lieliski apzinos ka dzivē gadās arī tādas situācijas un ar to ir jasamierinās.

Mana attieksme pret LV-RP 2020 gadā?

Gadi iet, cilvēku uzskati mainās, un redzējumi pret lietām mainās, arī es kādreiz biju papagailis kurš ķērca to ka LV-RP ir miris, un ka tam nav nekādas nākones, bet paaugoties pārbūvēju savu domāšanu, un sāku skatīties uz lietām citādāk, tāpēc vairs neesmu viens notiem kurš redz to ka visur viss ir slikti. Vienozīmīgi viss ir atkarīgs no katra paša cilvēka, un viņa uzskatiem.

Ko man deva roleplay iekš IRL jeb reālajā dzivē?

Vienozīmīgi lietu ko man RP ir devis šo gadu laikā ir - analītiskā domāšana, attēlojot lomu spēli dažādās jomās es ieguvu prasmi analizēt lietas, situācijas un darbības. Protams ir atkarīgs no jomām kurās tiek attēlota lomuspēle - Policists / Bandīts / Uzņēmējs u.c, bet esmu dažādi iemācijies no katras jomas iegūt sev labumu. Viss lielāko ieguvumu ko esmu guvis, un arī ar to esmu pratis pielietot dzivē ir - transportlīdzekļu joma - transportu modeļi, mašīnas, funkcijas, uzbūve, remonti, statistikas, tirgus cenas, detaļas - daudz ko esmu guvis attēlojot un erpojot virtuālā vidē, un zināšanas ir palikušas arī IRL un ir līdzējušas. 

Protams, nevaru teikt ka katram tā var būt, varbūt tas ir ar laiku, varbūt tas ir dēļ lielas intereses un neatlaidības, bet tas man deva labas priekšzināšanas, par kurām es esmu tikai priecīgs.

 

Ko es varu novēlēt lomu spēles atveidotājiem un kick.lv?

Vienozīmīgi visiem priecīgus svētkus, veselību un laimi jaunajā gadā. Lieta ko novēlu ik vienam erperim - atrast sev vēlamo svēru kurā viņš jūtās ērti un viņam cepī attēlot lomuspēli. Patīk LSPD - sēdi forumos, jūtūbā, iepazīsties ar kodeksiem, likumiem / Patīk nelegālās darbības - skaties dokumentālās filmas, rakstus, un apgūsti to vai šo laiku to darbības un spēju darboties (ieguvums vēsturē un kulturā). Tev cepī mašīnas - jūtūbs pilns ar informāciju, forumi, internetā var atrast jebko ko var sataisīt auto.

Mana doma tiek vērsta uz to - Ja katrs no mums atrastu sev vēlamo svēru kurā padziļināti interesēties un atveidot to lomu spēlē, es domāju ka pilnīgi ikvienam lomu spēles atveidotājam būtu tikai un vienīgi ieguvumi un patīkami pavadīts laiks.

 

 

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Fushion, 2020. gada 28. decembrī, 04:06.

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 40m
Redzēts Vakar, 18:28
Pievienots, 2020. gada 28. decembrī, 04:09
0
post

yo, veiksmi ;)

fujax

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 28. decembrī, 04:41
0
post

Sveiks veterān, manās acis esi draugs kuru jau zinu kopš tālā 2015. gada, citiem veterāns noteikti, man personība, kura sevi pierādījusi vairākos aspektos.

Veiksmi tev Mārtiņ...

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 49m
Redzēts Vakar, 17:01
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. decembrī, 09:46
0
post

Sveiks, Mātiņ!


grancmix
Lietotājs
granaats
23 atbildes forumā
Online: 1d 4h 17m
Redzēts 2021. gada 12. jūlijā, 16:58
Pievienots, 2020. gada 28. decembrī, 11:36
0
post

Čau Mārtiņ, kā jauniņajam prieks lasīt Tavu sasveicināšanos un ar šo potu uzreiz Tu iedod tādu kā labu priekštatu par sevi, cerams saskriesies IC.

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 28. decembrī, 11:39
0
post

yo

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 14:34
0
post

Es tikai pazīstu jauno fjūženu, bet čau!

 

Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 15:11
0
post

Sveiks, veiksm!! 

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 15:25
0
post

Yo

 

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 16:07
0
post

Sveiks , veiksmi Tev. :) 

Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 18:46
0
post

Pazīstu Tevi iekš RL caur tieši šo spēli ko sauc par MTA RP, un abi dzīvojam Jelgavā. Es Tev ieteicu nākt pie mums un te nu Tu arī esi. Prieks! Turās.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0