bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
LSGD pieteikums [ Joe Stefanson ]
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2020. gada 08. decembrī, 02:00

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Stefanson
1.2 - Vārds: Joe
1.3 - Dzimums: Vīrietis.
1.4 - Dzimšanas datums: 
1.5 - Vecums: 29
1.6 - Nacionalitāte: Amerikānietis.
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Ganton īrējamie dzīvokļi.
1.8 - Tālrunis: 536694
1.9 - Pašreizējās licences

[+] Autovadītāja apliecība

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [X]; Doktora [✓]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Autobusa šoferis un taksists , īsti vairāk nekur neesmu strādājis.
2.3 - Amata nosaukums: Paramediķis.
2.4 - Iegūtie sertifikāti: Augstskola , Doktora.
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Paramediķis.


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Iepriekš jau biju strādājis iekš Glābšanas dienesta , tikai citā pilsētā , man ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem , jau kad ar savu tēvu braucu uz izsaukumiem , tad zināju kad tas būs tas , ko gribēšu darīt , protams kad nebija iespēja tad nebraucu , bet kad bija iespēja , tad izmantoju izdevību un devos līdzi , redzēju kā visu dara un man tas ļoti patika , tagad es esmu jau diezgan paaudzies un sapratis kad darīju to , tagad gribu turpināt to darīt , palīdzēt cilvēkiem , ārstēt tos un darīt visu , lai tie būtu drošībā. Iekš Los Santos esmu redzējis ļoti maz LSGD darbiniekus , tāpēc vēlos nākt talkā un palīdzēt LSGD , lai pilsētā ir daudz aktīvāki ārsti , lai tos var izsaukt  , kad ir vajadzība , lai nav tā , kad viņus vajag neviena nav , tāpēc vēlos palīdzēt un cerēšu , kad dosiet man iespēju.
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Kā jau esmu teicis iepriekš , esmu ļoti komunikabla persona , spēju izrisināt neskaidras situācijas un vienmēr noskaidroju , kas ir noticis , vienmēr visu izdaru līdz galam un iesākto nepametu , nekad neko nedaru uz savu galvu , vispirms pajautāju vai man to ir atļauts darīt un tad tikai daru. 
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Protams kad man jau ir zināšanas , kuras ieguvu braucot uz izsaukumiem un visu pārējo ar manu tēvu , bet tas nav viss , vēlos lai iegūtu jaunas zināšanas strādājot iekš Los Santos Glābšanas Dienesta un satiktu daudz sakarīgus kolēģus , protams , ja mani pieņems. 
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Riski var būt dažādi , protams , kad ir apšaudes un ir vajadzīga palīdzība , es to sniegšu un iešu līdz galam , neskatoties uz to kas notiks apkārt. Precīzāk sakot , var tikt smagi ievainots , bet tas ir skatoties pēc situācijas.. 


 
Parakstīts, 

[J.Stefanson]
[08.12.2020]

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 13
4.2 - In-Game UCP vārds: Naureens
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: 2-3 gadus , šogad laikam jau ir 3 gads.
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): Naurēns#6478
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): Tukšs , bet ja pēc tā būs vajadzība , tad varēšu ievietot. :D 

wind
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 9d 17h 55m
Redzēts 1. maijā, 21:54
Pievienots, 2020. gada 08. decembrī, 02:11
0
post

Sveiks, Ethan. Jūs tiekat apsvērts kā derīgs kandidāts dienestam. Ar Jums sazināsies tuvākajā laikā, lai tālāk veiktu darba pārrunas. Paldies par izrādīto interesi!

08.12.2020.

LSGD Direktors

J. Enfield

Lietotāji skatās šo tēmu: 0