bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[LSGD] Ethan Murphy
charlys
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 1d 11h 9m
Redzēts 2022. gada 06. martā, 18:57
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 17:43

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds:Ethan
1.2 - Vārds: Murphy
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 140699-12451
1.5 - Vecums:21
1.6 - Nacionalitāte:Amerikānis
1.7 - Dzīvesvietas adrese:Pie drauga
1.8 - Tālrunis: 742946
1.9 - Pašreizējās licences

[-] Autovadītāja apliecība-IR.

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība-NAV


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [X/]; Asociāta grāds [X/✓]; Bakalaura grāds [X/✓]; Maģistra grāds [X/✓]; Doktora [X/✓]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta:Autobusa šoferis, Atkritumu pārstrādātājs, taksists.
2.3 - Amata nosaukums:Paramediķis
2.4 - Iegūtie sertifikāti:Doktora grāds, augstskola.

2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis):


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Tātad esmu nesen pabeidzis Doktora grādu un pārs gadus sēžu uz minimālās algas, mainot darbavietas no vienas uz otru, tās ir pat bijušas manai dzīvībai apdraudošas. Lūk mani ļoti piesaista tas kādi cilvēki LSGD ir, cik viņi ļoti spēj atbalstīt viens otru un ir spēja sadarboties savā starpā. Manā darbu gaitā ne vienmēr ir bijuši atbalstoši kolēģi un cilvēki ar kuriem es strādāju, tāpēc šis ir viens no iemesliem kāpēc es vēlos pievienoties LSGD. Vēlvies būtu-Manu prasmju attīstīšana-. Izpalīdzot cilvēkiem arveselības problēmām skatoties no ārsta jomas, bet ka man nav pieredzes, tad lūk strādājot LSGD es esmu spējīgs gūt pieredzi un būt lepnam par saviem darbiem. Dzīvē pašam ir bijis problēmas ar veselību un pēc tā mani apmeklēja LSGD un es ļoti novērtēju viņu darbu un izturēšanos pret mani, tāpēc ir arī iemesls iestāties LSGD, jo es vēlos lai cilvēki mani novērtē tik labi, kā es tad novērtēju LSGD.


3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?:Nēsmu ļaunas dabas un nekad nenovēlēšu nevienam to, ko pats nevēlos sanemt! Esmu izpalīdzīgs, jo māku izpalīdzību novērtēt, kā arī draudzēties un sadarboties man sanāk!
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament:Vēlos sasniegt to lai cilvēku cieņa pret mani sāktu rasties, jo līdz šim es nēsmu to sasniedzis, kā arī vēlos apgūt zināšanas un jaunas prasmes.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem:Riski ir mazāki nekā citā amatā, bet braucot izsaukumos uz kādām ļaunām mafiju pusēm ir iespēja tikt sašautam vai sadurtam, ja viņiem var kautkas nepatikt, bet reti kad notiek šādas lietas un es cerēšu ka šadas lietas ar mani un manim kolēģiem nekad nenotiks.


 
Parakstīts, 

[E.Murphy]
[07.12.2020]

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 15.arpus
4.2 - In-Game UCP vārds: Naureits
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?:Stundās 150apmēram. Sajēga ir.
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name):Jā-Naureits#3704
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ):https://failiem.lv/u/wwem2txyy">https://failiem.lv/u/wwem2txyy 

Pēdējo reizi rediģēja charlys, 2020. gada 07. decembrī, 18:39.
wind
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 9d 17h 55m
Redzēts 1. maijā, 21:54
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 21:19
0
post

Sveiks, Ethan. Jūs tiekat apsvērts kā derīgs kandidāts dienestam. Ar Jums sazināsies tuvākajā laikā, lai tālāk veiktu darba pārrunas. Paldies par izrādīto interesi un jaukajiem vārdiem pret Los Santos Glābšanas dienestu!

07.12.2020.

LSGD Direktors

J. Enfield

Lietotāji skatās šo tēmu: 0