bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pamācības
7
0
topic
Kas ir RP un RPG īsumā.
Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 21:10

Kas ir RPG?

role-playing game.

 

RPG ir radies pirms Role Play termina izdomāšanas. Vēl Vice City MP laikos,apmēram 2007.gadā.

RPG galvenokārt - Nav reālās dzīves atveidošana,tikai dažu reālās dzīves faktoru ieviešana spēlē...

Piemēram darbi,vai kaut kas tāds,bandas,mafijas,kas nebalstās uz reālo dzīvi,bet ir līdzīgas tām.

 

Prioritāte ir spēlēt ,lai būtu jautri,bez iedziļināšanās lomā un tēlā. Īsāk sakot mūsdienu samp serveri,izņemot dažus un daži citi projekti,kuri nesaprot, šo atšķirību,starp RP un RPG.

 

Laika gaitā,šis termins,nav aktuāls un visi lowaki RPG vietā ,liek RP. 

 

 

RP 

To jus visi zināt. Galvenais ir reālās dzīves aspektu atveidošana,San Andreas tas ir ASV Kalifornijas Štats,kā kurā serverī,bet RPO TIKAI ASV,ja vien tas nav mods,pieņemsim CRMP. Vai arī citi modi,kur ir globālas izmaiņas un modifikācijas.

 

CRMP

Скачать GTA Криминальная Россия онлайн / Multiplayer / CR:MP / КРМП / URM -  GTA.CRMP.SU

 

 

Nesat LOWAKI,kādi tie ir kalnu ielejas,lielie rperi,kuri neizprot RP termina nozīmi,jo man šķiet KICK,pat vairāk atbilst RP termina nozīmei,nekā viņu RPG serveris. Rpojot Latviju, lielajā Los Santos kartē,ļoti forši un iedvesmojoši. 

Pēdējo reizi rediģēja Arhimēds Pitagors, 2020. gada 30. novembrī, 21:12.

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

CarD
Lietotājs+
587 atbildes forumā
Online: 20d 11h 42m
Redzēts 19. decembrī, 02:17
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 21:28
0
post

Kungi, ko par šo teiktu userone? Hm...

Lietotāji skatās šo tēmu: 0