bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
4
2
topic
[Ieteikums] SD&SP?
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:10

Kā jau pēc šīs tēmas virsnraksta ir saprotams, ka tur ir norādīti kautkādi saīsinājumi, SD & SP. Kas tad vispār ir SD? 

SD ir visparastākais Šerifu Departaments, kas jau iepriekš ir pastāvējis iekš mta.kick.lv lomuspeles servera un ir atradies daringa vadībā.

Kas ir SP? SP - State Police, jeb tūlkojumā ''štata policija.''

Mans ieteikums būtu ieviest serverī kautko nebijušu, kautko lietotājiem nezināmu, kautko kas atšķirtos no vienas jau pastāvošas Law enforcment organizācijas, Los Santos Policijas Departaments. San Andreas State Police pēc maniem ieskatiem būtu arī ļoti lieliska ideja, jo lietotājiem kuri ir paveikuši daudzus gan IC, gan OOC nedarbus un nespēj pievienoties iekš LSPD ir tā teikt dota otra iespēja atrasties zem pavisam citas vadības ar pavisam savādāku roleplayu un ar pavisam savādāku domāšanu. 

Varu pateikt uzreiz to, ka es nekādīgi nevēlos nevienu organizāciju vadīt un nevēlēšos vismaz gada likā, es tikai pametu nelielu ideju servera attīstībai! Varbūt šī ideja var šķist ļoti stūlba, bet pēc maniem ieskatiem šī organizācija pavestu papildus roleplayu jaunajiem lietotājiem.

Logotips no SASP -

 

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:14
0
post

Ja Tu viņu vadīsi , es atbalstu šo ieteikumu :D 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:14
0
post

neko netaisos vadīt lol.

Vienkārši izlasiet līdz galama.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:24
0
post

sakuma atrodi LSPD kas aktivi patrule un tad doma uz priekšu. 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:25
0
post

Jā, bet pasaki man, vai 50% nav aizmukuši dēļ daringa vadīšanas? Nu viņš manā uzsktā iekš PD ir tas pats kas iekš ziemeļkorejas...

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:27
0
post

Sheriff'u dep būtu noderīgs, ja notiktu kaut kāda veida RP ārpus LS, tad es šo ideju atbalstītu, bet par cik galvenā RP aprite notiek iekš Los Santo's tas ir bezjedzīgi, ir runāts par šo tēmu nevienu reizi vien. Tad jau labāk izveidot iekš paša LSPD  pāris Red County vienības, that's all. 


sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:27
0
post

Tu raksti muļķi ieteikumu, bet vadīt viņu negribi. Varbūt ja tu nevadīsi to frakciju parādīsies otrais darings. 

Beidz crackhead, nevajag. 

wind
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 9d 17h 55m
Redzēts 1. maijā, 21:54
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:28
0
post

"ieteikums būtu ieviest serverī kautko nebijušu, kautko lietotājiem nezināmu"

"SD ir visparastākais Šerifu Departaments, kas jau iepriekš ir pastāvējis iekš mta.kick.lv"

 

Ok, whatever..

 

Kāda atšķirība starp LSPD un SD? Principā vajag tikai tāpēc, ka ir cilvēki, kuri ar vecajiem chariem, ar kuriem ir darīti sūdi, nevar tikt LSPD, jo ir slinkums attīstīt jaunus? Pagaidām tā ir vienīgā uzsvērtā lieta, kāpēc tāds būtu vajadzīgs..  

 

EDIT: Pēc komentāriem spriežot, otrs arguments ir tāds, ka LSPD esošais vadītājs ir tizls, tāpēc vieglāk ir uztaisīt pilnīgi jaunu organizāciju nekā izmest sūdīgo vadītāju? Nu, zinot to, ka kāds man ieteica labāk veidot privāto slimnīcu, jo, pēc teiktā, neizskatās, ka kāds taisās atlaist draiveru, kurš kopš ir sācis vadīt LSGD (tās ir give or take 2 nedēļas bez izmaiņām dinamikā), nav darījis vispār pilnīgi neko, absolūti 0, lai šo organizāciju paceltu, tad šis arguments nemaz neizbrīna. Tiesa gan, tas ir pilnīgi pret jebkādu saprātīgu loģiku un, manuprāt, šādā gadījumā adekvātāks risinājums būtu ar kāju pa dirsu sūdīgajiem vadītājiem, un dot iespēju kādam, kurš to vēlas un var darīt.. 

Pēdējo reizi rediģēja wind, 2020. gada 30. novembrī, 19:33.
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:28
0
post

Kapraci, SD nav netikai ārpus los santos, viņi patrulē arī tādās vietās, kā north los santos un east los santos, tam pat citos serveros ir speciāli iecirkņi. 

Ar citu law enforcment organizāciu izvēidi es cenšos panākt to, ka lietotājiem tiek dota vēlviena iespeja pievienoties organizācijām, ja lietotāji ir izmesti laukā no PD.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 30. novembrī, 19:30.

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 4. maijā, 10:48
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:39
0
post

Es pat negribu lasīt to visu, nav jēga, LSPD jau ir dirsā, vēlvienu tādu pašu frakciju nevajag. 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:40
0
post

Izskatās, ka tagad cilvēki beidzot atzīstās un nebaidās pateikt patiesību par PD.

Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:45
0
post

parak maz forso speletaju musu forsaja serveri ir ..

a kurs vadis? Kapracis ,kas liks melnus dodge serifiem un sitie atkal rulles apkart ,ka lowaki..

A kas vadis so frakciju jauno? 

Nu bija serifi kadreiz,bet ja

Serifi ir noderiga frakcija ja ir 35+ cilveki

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Arhimēds Pitagors, 2020. gada 30. novembrī, 19:45.

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

Peciņš
Lietotājs
Pasākumu organizators
50 atbildes forumā
Online: 1d 12h 34m
Redzēts 2021. gada 01. janvārī, 22:34
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:52
0
post

Vai kaut kas tāds noderētu?

Vai kaut kas tāds tagad ir?

sakuma atrodi LSPD kas aktivi patrule un tad doma uz priekšu. 

Vai LSPD ir policisti (kuru vārdus es neminēšu) ir diezgan neadekvāti?

 

Ideja pēc manas domas būtu diezgan adekvāta. Un es atbalstu šo ideju, tāpēc ja , protams, diskusijas izveidotājs mani atbalsta, tad es vēlētos dažas lietas komentēt.


''sakuma atrodi LSPD kas aktivi patrule un tad doma uz priekšu.''

1. Policija vienmēr apkārt patrullē (cik es esmu spēlē pieredzējis)

2. Lai arī viņi ir negatīvi un daži vispār esmu šokā kā patur savus darbus, viņi strādā, aptur cilvēkus.


''Sheriff'u dep būtu noderīgs, ja notiktu kaut kāda veida RP ārpus LS, tad es šo ideju atbalstītu, bet par cik galvenā RP aprite notiek iekš Los Santo's tas ir bezjedzīgi, ir runāts par šo tēmu nevienu reizi vien. Tad jau labāk izveidot iekš paša LSPD  pāris Red County vienības, that's all.''

1. Ir cilvēki kas neuzturas LS, tātad uzreiz Los Santos tiek pataisīts par VIENĪGO vietu? Tas tas pats kā ja tu pateiktu ka Rīga ir vienīgā vieta, kur ir jēdzīgi likt Policijas Departmentu, bet piemēram Cēsīs tur taču nevajag, jo tā jau ir bezjēdzīga.

2. LSPD roka roku mazgā. Tāpēc vajag atsevišķu vietu un atsevišķu šefu.


Lai arī manas domas netiks ņemtas vērā un tiks uzskatītas par provokatīvām un ''bezjēdzīgām'' vienīgais UN GALVENAIS ieteikums ko es kā Pilsonis ieteikšu ir LSPD priekšnieka maiņa.

Thats all

Thank u for reading..

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 19:59
0
post

kartejais bezjedzigais topiks no krakeda, pret

Pēdējo reizi rediģēja gxngmember, 2020. gada 30. novembrī, 19:59.
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 20:04
0
post

skaidrs, laikam šīs tēmas nosaukums bija jāliek ''Making Los Santos Police Departament Great Again.''

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 20:22
0
post

Žēl ka galvenais cēlonis šim ir tas, ka krakeds dēļ savas lielās mutes un attieksmes ir ielikts LSPD black-list, sākotnēji uz mūžu bet beigās uz 2 mēnešiem.
Neatbalstu šo frakciju, kā arī viņai būtu jādarbojas zem LSPD F3, jo papildus taisīt f3 un skriptot visu ir ļoti bezjēdzīgi un uz to es ar kiwixu neparakstamies.

Paldies par iteikumu, tuvākajās dienās būs patruļas zonu karte un būs vienības kuras patrulēs ārpus LS, ja kiwix apstiprinās ideju.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 20:26
0
post

Daring, ko tu te stāsti? Kāda paruļas karte? Tak sadali divīzijas un tad domā par kautkādām kartēm. Pasaki man tagad lūdzu vienu lietu, vai tas ir normāli 15 gadus vecam cilvēkam izakstīt 500$ FUKCING 500$, jā pareizi jūs izlasījāt, 500$ nevis 5$ vai 50$ sodakvīti par smēķēšanu, kur nu vel iet runa par šito videoklipu, kur ir labi pateikts ''Its not illegal, but dangerous.'' PD ir zemākajā līmenī kādā tas spēj būt, nekādas attīstības nav, par tādām lietām, kā piemēram Roll-Call pie watch commander mēs varam aizmirst, jo lielākā daļa darbnieki ir seržanti.

Ja tu esi gatavs padarīt policiju labāku, tad nejievērs kautkādu patrulešanu karti, bet gan divīzijas un tad sadali tās visas smalkāk.

Izveido šādas divīzijas un citas...

Robbery-Homicide Division (RHD) Homicide Special Section (HSS) Robbery Special Section (RSS) ...

Juvenile Division.

Gang and Narcotics Division.

Commercial Crimes Division.

Detective Support and Vice Division. Mental Evaluation Unit. ...

Forensic Science Division (FSD)

Technical Investigation Division (TID)

Un tu labāk pārdomā par savu blacklist, kam tev nav nekāda veida proof.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 20:34
2
post

xdddddddddd
Ieskrien stenderī un nomirsti.

Tev IQ ir pārāk maziņš lai saprastu to, ka tu no frakcijas prasi to kas nav iespējams, izveidot divīzijas un kkadus papildus birojus, ja mums virsniekiem ir sākumā jaiemāca tas kas viņiem ir jāzina. Nevaram paaugstināt viņus uz detektīviem, tā kā tev tas ienāk prātā.

Un kāda starpība kraked? 50 vai 500? Mēs jau vakar visu samazinājām uz 70% tajos sodos, tev tik sanāca samaksāt vairāk. Bēdīgi, ne?
''Un tu labāk pārdomā par savu blacklist, kam tev nav nekāda veida proof.''

Āksts. Par sevi jau neko sliktu nekad nepateiksi, paklausies sevi ierakstos, uzfilmē kkadu 10-20 minušu sarunu ar kādu discorda, teamspeek.
Džekiņ, nē nebūs, ar savu gudrību vari iet uz blakusprojektu, dzirdēju tur ''lspd prieksnieks nezin pd terminus''.

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2020. gada 30. novembrī, 20:34.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 20:35
1
post

Tu esi tiešām stulbs? Tu tās savas divīzijas iebāz sev dziļi iekšā. Sākumā atrodi cilvēkus, lai tajās būtu cilvēki un tad gudrojies. Tas, ka tu esi entās stundas sēdējis kaut kādas LAPD mājaslapās un visu šo lasijies nenozīme, ka to visu var ATVEIDOT LATVIEŠU ROLEPLAY SERVERĪ! To tu vari iet un erpot savā lsrp, testeri.

 

Un par to sodu, salīdzināji MTA ekonomiku ar dzīves. Labais kraked, tu nebeidz pārsteigt.

hoodsta
Bijušais administrators
303 atbildes forumā
Online: 41d 11h 50m
Redzēts 27. februārī, 18:53
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 20:38
0
post

nav vērts sarežģīt visu serverī, kur puse tāpat nesaprot kas notiek

nevar neko tādu izdarīt ar lvrp spēletāju bāzi, slēdzu

Lietotāji skatās šo tēmu: 0