bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Izklaides stūrītis
8
0
topic
Tyson vs Roy Jones Jr.
Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 00:31

 

PROGNOZES

Tātad tuvojas lielā cīņa starp divām boksa leģendām - Mike Tyson un Roy Jones Jr. Lai viedotu kaut kādu aktivitāti arī šajā lauciņā es domāju, ka varētu izveidot prognožu spēli. Ja @Bunnyhop vēlas viņš var sazināties ar mani PM un palīdzēt ar šo spēli (izsniegt uzvarētājam kādu balvu), bet noteikumi ir tādi:

 

Komentārā uzraksti - kas uzvarēs, kādā veidā (k.o, t.k.o, decision) raundu un laiku (cīņa notiks 8 raundus, katrs raunds divas minūtes ilgs, ja kādam no bokseriem būs atvērta brūce - cīņa tiek nekavējoties pārtraukta un uzvarētājs ir tas kam nav brūces).

 

 

Rīt lai būtu interesantāk skatīties varam izveidot discord čatu un skatīties cīņu kopā.

 

Es sākšu ar prognozi - Mike Tyson|Round 4, 1,11|TKO

 

 

Terminu skaidrojums

KO - Knockout

TKO - Tehniskais Knockout

Decision - Tiesnešu lēmums

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 00:39
0
post

Taisons, 5 raundā, k.o

Fucking yo shawty before she leavin

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 01:04
0
post

Taisons, 1 raunds, KO.

ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 01:35
0
post

Taisons pēc punktiem.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 01:45
0
post

Pure money fights, esmu skeptisks uz šo, iespējams iestudēts skaisti. Decision lieku.

 

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 28. novembrī, 01:46.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0