bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
5
1
topic
[GameMasters] Wo1in
Ricins
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts pirms 5 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:06

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x  ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  x]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.x

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:  Ričards

Iepriekšējie nickname:  Luke Moore

Tavs vecums:  16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Luke Moore - Los Santos FixCar Serviss

Pieredze kā Gamemaster:  Kaut kad pagātne, esmu arī pabijis staff lokā citos serveros, kā to ir darījis ik viens no mums, šo sezon arī esmu bijis KICK RP serverī - kurā viss pielietojums ir saprotams.

Pieredze Roleplay jomā:  Pagātnē un kā arī tagad, ļoti daudz esmu atspēlējis LV:RP serverus, esmu arī sācis ar sampu, kur līmenis ir bijis zemāks par MTA, bet laiks iet - pieredzes plaukstiņš paliek aizvien pilnāks.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Par laimi, tik tālu neeju, lai OOC terminus pārkāpt.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):   

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…-wo1in/?post=0

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Cilvēku skaits, aktivitāte, kā arī vēlme aktīvi sēdēt-izskatīt /reportus, lai ik vienam nav jāgaida stundām, lai atrisināt problēmu vai vienkārši sniegt tīru atbildi uz uzdoto jautājumu.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Oj, motivācijas katram no mums ir ļoti daudz, tā pati vēlme iekļūt KICK staffā arī ir ļoti liela  ik vienam no mums, bet tikai tas ir jāprot. Bet tā runājot, esmu komunikabls, varbūt dažreiz un arī tāds ar humoriņ, kā arī izpalīdzīgs - kas vienmēr ir TOP1 augstumos. Esmu jau sezon paspējis iepazīsites ar GMa pienākumiem/komandām, kas liecina ka arī turpmāk es spēšu kadu iemācīt/palīdzēt/atbalstīt. Kā jau zināms, esmu pazaudējis statusu tā varētu teikt savas problēmas/iedomu pēc, tāpēc piedošanu visiem. Šī sezona, manuprāt priekš manis ir visaktīvāka kur es pavadu savu brīvo laiku, saskatu serverī visādus nieciņus, arī palīdzības posmā arī ļoti - tāpēc kā sacīt jāsaka, mēģināts nav zaudēts, dabūt un otru reizi sevi pierādīt.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā, apzinos.

Zinu ir maz, bet nevajg neko pārbāzstu un faktus tikai. Nepadošos un centīšos! Pierādīšu!!


ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:10
0
post

ANTI ,tu nāc tikai pēc statusa, paerposi bez un varbūt atradīsi latviešu valodas skolotāju, iespējam nakamreiz paveiksies.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:10
0
post

Pret, tu nevis kautko iemācīsi bet nosauksi par lohu ( manā gadijumā ) un ielīdīsi adminstrācijai tik dziļi dirsā kad viņi sāks jailot par to kad iebrauc tavā garāžā nokrāsot/salabot auto. No manis nekad nesagaidīsi par, vari iet dirst trani. :) Turi buru.

EEDIT: 

[8:07 PM] Wo1in: Večuk, nevar tiešām iedot iespēju GM? Es ta gribu, bet negribas pirkt. Rakstu tos topikus bet nekā. Ludzu, pierādīt tikai, kad spēšu [8:08 PM] Wo1in: Daudzi arī heito doma naa nebuss, bet pierādīšu

 

 

 

 

es ari gribu davaniņu C: paldies.

pirms 43 minūtēm

Ziņa no (3) Luke Moore (Wo1in): Vec, ziemassvētki, lūdzu dāvaniņu, es apsolu meļģināšu nepievilt Ziņa no (3) Luke Moore (Wo1in): Es pierādīt gribu.

Pēdējo reizi rediģēja Angelis, 2020. gada 27. novembrī, 23:22.

cau

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:14
1
post

Tev tikko atteica, kur tu atkal steidzies?? pagaidi nedaudz un tad rakst pieteikumu.

Animated GIF

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:15
0
post

Lai arī erpojam kopā un esi screena iemetis manu Hondiņu kad meti history , PRET , nepatīk tava gramatika un arī tas , kad pajautāju ko angelxd te dara un nosauci par lohu , nebūs :D 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:15
0
post

Sveiks, Wo1in!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi pieņemt,  balstoties uz administrācijas sniegtajām atbildēm(PAR), nebija pie kā piekasīties,  motivācijas vēstule, tiešām motivēja.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

Ar cieņu GoblinX jeb Janis LSAK

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 28. novembrī, 16:50.
tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 4. maijā, 10:48
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:17
0
post

NAHUJAM VISI SITIE PIZGJUKI TAGAD RAKSTA PAR GM, ES JEBAL, PROTAMS, KA PRET. TUR NAV CITU DOMU. 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:19
0
post

Nu nezinu, sorry, nebūs PRET. Nēesmu redzējis tevi aktivitātē!

 

 

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:20
0
post

Vecīt es negribu neko sliktu teikt . Bet watafak,  tev tik tiešām to statusu vajag ? Tevi tikko noraidija cmon. Pret būs. 

 

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 4. maijā, 10:48
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:20
1
post

@Rasty kas tu vispar esi? Skatos, ka baigi zinoss esi, visus pazisti, zini kad kas ir on. mos vins vienkarsi igs nebrauka. 

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:22
0
post

Cik vēl rakstīsi tos GM pieteikumus? Pierādi vēl vairāk sevi serverī, pielabo gramatiku un tad vari mēģināt.

Šoreiz būs PRET.

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 40m
Redzēts Vakar, 23:22
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:26
1
post

vakar tak noraidija tavu pieteikumu, kas pa šodienu mainijies? XD

fujax

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 02:45
0
post

Noraidīts, lūdzu neraksti reportus, lai salavecis dāvanā uzdāvina statusu, lūdzu nečīksti discordā man par statusu, lūdzu neraksti pieteikumus vairs, jo ar visu šo lūgšanos tu savas cerības sabojā nereāli. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0