bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
21
1
topic
Organizatora pieteikums
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 22:29

Lai padarītu interesantāku atrašanos serverī un forumā, tiek meklēti pasākumu organizatori.
Pienākumi šī amata pārstāvim būs dažādu ingame, kā arī foruma pasākumu plānošana un vadīšana, kuri būtu gan labi pārdomāti, gan interesanti. Administrācija, protams, palīdzēs ar balvu sponsorēšanu, mapingu/objektu ievietošanu un materiāla izsniegšanu. Savu pieteikumu vari iesniegt zemāk.

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz organizatora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [  ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [  ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [  ]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [  ]

 

Anketa

Vārds: 

Vecums: 

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): 

Pieredze šāda veida amatā: 

Mapingu izstāde (ja ir): 

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi): 

Motivācijas vēstule: 

 

*Ja pieteikums tiek noraidīts, atkārtoti drīkst pieteikties ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2022. gada 28. jūlijā, 14:56.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:39
2
post

Pasākumu organizatora apraksts.

Lai padarītu interesantāku atrašanos serverī un forumā tiek meklēti pasākumu organizatori.

Pienākumi šī statusa pārstāvim būs dažādu IC pasākumu plānošana un vadīšana kā arī foruma dažādu aktivitāšu ieviešana. Šī statusa pārstāvis pats domās kādas aktivitātes vēlas ieviest un kopā ar administrācijas un foruma komandas palīdzību realizēs aktivitātes gan forumā, gan serverī. Galvenais faktors pieņemot šī statusa pārstāvi būs tā radošums un idejas. Savus pieteikumus postot zem šī topika.

 

Pasākumu organizatora pieteikuma paraugs

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

-  Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas. [ x ]

- Jābūt aktīvam forumā un  jāpārzina servera darbošanās struktūra. [ x ]

- Jābūt vismaz 15 gadus vecam. [  ]

- Labas komunikācijas prasmes. [ x ]

- Jāprot veidot vizuāli piesaistošus darbus (plakāti, topiki, baneri etc). [ x ]

 

Pasākumu organizatora anketa

Vecums : 14

Iepriekšējie nickname : ZeyRox

Ekrānšāviņš ar jūsu /history :   https://imgur.com/a/6GayRc2

Iepazīstini ar sevi, ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to : https://mta.kick.lv/forums/topic/9591/sveiki/

Uzraksti vismaz 3 idejas kuras vēlies realizēt būdams pasākuma organizators (100-250vārdi)  : Es ,kā pasākuma organizators vēlētos realizēt Rallija sacīkstes kur tev būtu dotas trases un persona ar ātrāk nobraukto laiku uzvar balvas ,Boxa / MMA u.c mači kur  divas personas cīnas līdz tev ir low hp,  persona kurai pirmajam uzrādas low hp zīme zaudē un kurai nē ā uzvar un saņem balvas un tiek uz nākamo kārtu, Motokros kur tev ir ar motocikliem jābrauc pa trasi ,pirmās ,otrās ,trešās veitas uzvar tad tiec uz lielāku grupu un sacīksties tālāk ar leilākām balvām.  Ja jums nepatīk šie pasākumi es varu izdomāt ko jaunu,  šie nav visi pasākumi ko es vēlētos veidot ,man ir vēl daudz ,cerams dosiet man iespēju un paldies ka lasījāt.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 01:01
1
post


Pasākumu organizatora apraksts.

Lai padarītu interesantāku atrašanos serverī un forumā tiek meklēti pasākumu organizatori.

Pienākumi šī statusa pārstāvim būs dažādu IC pasākumu plānošana un vadīšana kā arī foruma dažādu aktivitāšu ieviešana. Šī statusa pārstāvis pats domās kādas aktivitātes vēlas ieviest un kopā ar administrācijas un foruma komandas palīdzību realizēs aktivitātes gan forumā, gan serverī. Galvenais faktors pieņemot šī statusa pārstāvi būs tā radošums un idejas. Savus pieteikumus postot zem šī topika.

Pasākumu organizatora pieteikuma paraugs

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

-  Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas. [ x ]

- Jābūt aktīvam forumā un  jāpārzina servera darbošanās struktūra. [ x ]

- Jābūt vismaz 15 gadus vecam. [ x ]

- Labas komunikācijas prasmes. [ x ]

- Jāprot veidot vizuāli piesaistošus darbus (plakāti, topiki, baneri etc). [ x ]

Pasākumu organizatora anketa

Vecums : 16

Iepriekšējie nickname : N/A tikai AngelXD

Ekrānšāviņš ar jūsu /history :iesutīšu privāti

Iepazīstini ar sevi, ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to : Sveiki iekš servera mani daudz pazīst kā AngelXD bet ooc esmu 16 gadīgs jaunietis kas brīvajā laikā nodarbojas ar futbolu un datorspēlēm nekādā komandā nespēlēju un pat to nevēlos, tikai un vienīgi vakaros ar draugiem, parsvarā spēlēju tikai un vienīgi mta, sanāk brīži kad arī uzspēlēju kautko citu. Šajā serverī uzturos drīz jau otro gadu, sāku kā "lowaks", veljoprojām esmu bet cenšos saprast kļūdas un mainīties, kā arī protu veidot visvisādus gifus, bildes, plakātus un tā tālāk.

Uzraksti vismaz 3 idejas kuras vēlies realizēt būdams pasākuma organizators (100-250vārdi)  : Labrīt/labdien/labvakar tātad viena no idejām ir tāda, ka tiek izveidots rallijs noslēgtā teritorijā ar vairākiem posmiem kur sacenšas uz punktiem, piem vienā posmā var dabūt 20 punktus utt. Uzvarētājs laimē kautkādu auto, ig naudu vai arī, ja iespējams ar adminstrāciju sarunāt kādu Gc. Otrā ideja ir izveidot kautkādu "Drag-race" tajā tuksneša trasē kur ir uzmapota taisne kur varētu notikt pasākums, tas pats kas iepriekšējai idejai ( rallijam ), uzvarētājs iegūst ig naudu, kādu autiņu vai arī Gc. Trešā ideja ir tāda kad kautko varētu izveidot saistībā ar lidmašīnām bet zinot cilvēkus serverī tur izveidosies kautkāds troll fests, tātad es piedāvāju kautkādu maratonu vai sacīkstes ar iela močiem apkārt mapei ( zinu kad maratons ir jau bijis bet kapēc gan to neatkārtot ). Tās laikam arī ir visas trīs manas idejas, padomā ir vēl daudzkas bet protams šeit to nerakstīšu, ja ir prasīts trīs tad trīs, paldies kas uzklausīja, novērtēju.

cau

TheShadowLV
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 2d 6h 46m
Redzēts 1. februārī, 19:04
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 14:27
2
post

Pasākumu organizatora apraksts.

Lai padarītu interesantāku atrašanos serverī un forumā tiek meklēti pasākumu organizatori.

Pienākumi šī statusa pārstāvim būs dažādu IC pasākumu plānošana un vadīšana kā arī foruma dažādu aktivitāšu ieviešana. Šī statusa pārstāvis pats domās kādas aktivitātes vēlas ieviest un kopā ar administrācijas un foruma komandas palīdzību realizēs aktivitātes gan forumā, gan serverī. Galvenais faktors pieņemot šī statusa pārstāvi būs tā radošums un idejas. Savus pieteikumus postot zem šī topika.

 

Pasākumu organizatora pieteikuma paraugs

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

-  Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas. [ X ]

- Jābūt aktīvam forumā un  jāpārzina servera darbošanās struktūra. [ X ]

- Jābūt vismaz 15 gadus vecam (ar izņēmumiem). [ X ]

- Labas komunikācijas prasmes. [ X ]

- Jāprot veidot vizuāli piesaistošus darbus (plakāti, topiki, baneri etc). [ X ]

Pasākumu organizatora anketa

Vecums :17 gai

Iepriekšējie nickname :TheMoonShadow

Ekrānšāviņš ar jūsu /history :https://imgur.com/a/ODzlZMz

Iepazīstini ar sevi, ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to :https://mta.kick.lv/forums/topic/11892/helloooo/

Uzraksti vismaz 3 idejas kuras vēlies realizēt būdams pasākuma organizators (100-250vārdi)  :Sveiki! Tātad diezgan ilgi domāju, bet dažas idejas ir iešāvušās prātā. 1. ideja, ko mazliet pašpikoju ir izveidot trasi, kas līdzinās trasei no šova "Wipeout". Domāju, ka daudzi noteikti zin, kas tas ir, bet priekš tiem, kas nezina, paskaidrošu. "Wipeout" ir šovs, kurā noteikts skaits cilvēku dodas cauri trasei. Tas sastāv no 3-4 posmiek, kur pēdējais posms ir fināls, kur dalībnieks, kas izpilda trasi visātrāk, iegūst naudas balvu. Domāju spēlētājiem būs interesant piedalīties un vērot citus piedalāmies šādā pasākumā. 2. ideja, kura dažiem liksies mazliet traka ir "Tazer rush". Šajā minispēlē piedalītos apmēram no 8-12 spēlētājiem. Katram no dalībniekiem tiktu piešķirts Tazer un "mapingotā"istabā vai lakumā, spēlētāji "teizo" cits citu. Ja spēlētājs tiek "teizots", tad viņš izstājas no raunda. Spēlētājs, kurš ieguvis visvairāk punktus no 3 mačiem, uzvar balvu, kas var būt naudas balva vai kāds lēts transports vai tml. (Pēc spēles, protams, spēlētājiem tiks atņemti tazer). 3. ideja ir pavisam parasta, kura ir laivu sacensības. Visiem dalībniekiem tiek dota motorlaiva. Ar šo motorlaivu dalībnieki brauc vai peld noteikti sastādītu trasi. Pirmās 3 vietas iegūst balvas. Tādas ir manas idejas.

 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 14:37
5
post

Pasākumu organizatora pieteikuma paraugs

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

-  Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas. [ X ]

- Jābūt aktīvam forumā un  jāpārzina servera darbošanās struktūra. [ X ]

- Jābūt vismaz 15 gadus vecam (ar izņēmumiem). [ X ]

- Labas komunikācijas prasmes. [ X ]

- Jāprot veidot vizuāli piesaistošus darbus (plakāti, topiki, baneri etc). [ X ]

 

Pasākumu organizatora anketa

Vecums : 16

Iepriekšējie nickname : Rasty

Ekrānšāviņš ar jūsu /history : Spied šeit!

Iepazīstini ar sevi, ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to : Spied šeit!

Uzraksti vismaz 3 idejas kuras vēlies realizēt būdams pasākuma organizators (100-250vārdi)  : Par cik esmu radoša persona kam patīk iesaistīties vai veidot visādus interesantus projektus nolēmu pamēģināt uz šo. Būdams šajā serverī jau 3.sezonu esmu ievērojis vairākas un piedalījies vairākos konkursos vai pasākumos. 1. Mani ļoti iepatikās pasākums, kur pa visu Los Santos bija izvaidītas kartona kastes un bija jāmeklē tās, kurš vairāk atrod un savāc kastes līdz noteiktam laikam (20-30min) aizbrauc uz sākuma punktu un tās nodot kādai personai kur izskaita un pieraksta tavas kastes cik nu tev tās bija. Tam kuram kastes ir vairāk tas uzvar, un tādējādi 3.vietas dalas. 2. Rally- Serveri esmu pamanījis daudz un dažāda veida spēkratus, es izveidotu rally pasāukumu, kur uzarētāji iedalītos 3.vietās kurās tiktu pasniegta naudas balva. 3. Būdams auto mīlis, es izveidotu Car Meetup, kurā vari apskatīt cita cilvēka auto un novērtēt viņa auto no 1/10, tam kuram savācas vissvairāk punkti tam tiek kāda balva, bet no sākuma, pirms es veidotu šos pasākumus, es gribētu uzklausīt citu cilvēku viedokļus vai viņi ir apmierināti ar šadiem pasākumiem. ((+ Man ir labas photoshop prasmes, protu uzstaisīt jebko, esmu IRL taisījis vairākas afišas priekš futbola turnīriem kurus esmu veidojis es ar saviem draugiem.))

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2020. gada 28. novembrī, 14:38.

 

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 21:29
0
post

Paldies par izrādīto iniciatīvu, pagaidām tiek pieņemti visi, paliks radošākie. 

Topiks netiek vērts ciet, varat turpināt postot kas vēlas vēl pieteikties par pasākuma organizatoru.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Peciņš
Lietotājs
Pasākumu organizators
50 atbildes forumā
Online: 1d 12h 34m
Redzēts 2021. gada 01. janvārī, 22:34
Pievienots, 2020. gada 03. decembrī, 16:30
0
post

Pasākumu organizatora apraksts.

Lai padarītu interesantāku atrašanos serverī un forumā tiek meklēti pasākumu organizatori.

Pienākumi šī statusa pārstāvim būs dažādu IC pasākumu plānošana un vadīšana kā arī foruma dažādu aktivitāšu ieviešana. Šī statusa pārstāvis pats domās kādas aktivitātes vēlas ieviest un kopā ar administrācijas un foruma komandas palīdzību realizēs aktivitātes gan forumā, gan serverī. Galvenais faktors pieņemot šī statusa pārstāvi būs tā radošums un idejas. Savus pieteikumus postot zem šī topika.

 

Pasākumu organizatora pieteikuma paraugs

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

-  Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas. [ X ]

- Jābūt aktīvam forumā un  jāpārzina servera darbošanās struktūra. [ Pus x, jo pārzinu forumu, bet serveri vēl ne tā, bet tēmēju šobrīd vairāk uz forumu ]

- Jābūt vismaz 15 gadus vecam (ar izņēmumiem). [  x (krietni vairāk) ]

- Labas komunikācijas prasmes. [ x ]

- Jāprot veidot vizuāli piesaistošus darbus (plakāti, topiki, baneri etc). [ x(protu apieties ar paint/word/molbertu, māku editot ss) ]

 

Pasākumu organizatora anketa

Vecums : 19

Iepriekšējie nickname : Peciņš

Ekrānšāviņš ar jūsu /history : ŠEIT

Iepazīstini ar sevi, ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to : ŠEIT

Uzraksti vismaz 3 idejas kuras vēlies realizēt būdams pasākuma organizators (100-250vārdi)  : Būdams pasākuma organizātors tieši foruma pusē, es vēlētos ieviest daudz dažādus konkursus. Padomā ir diezgan daudz foruma spēles, kuras vēl šeit nav, bet varētu ieviest. Cik palasīju cilvēki pārsvarā tēmē uz serveru konkursiem un es esmu tikai par..tikai dažreiz tiek aizmirsts, ka forums ir kur tā dvēsele atrodas. Manā plānā ir konkursi, kur - Jā tiek iesaistīts serveris - bet vairāk 80% ieguldījums būtu jāveic tieši forumā, kas paceltu foruma aktivitātes līmeni augstāku, un šie te 20% serverī. Tad vēl ir idejas uz ''ātrajiem konkursiem'', kaut kas jāatrod, jāizdara, jāmeklē, gan forumā, gan arī serverī. Balvas arī varētu piešķirt gan kā forumā, gan kā serverī. Runājot par balvām, visiem konkursiem es personīgi pats veidošu awardus, tā lai šie awardi ir unikāli un nevienam tādu nav, nevis iemest google bildi un award gatavs. Vēl ir tāda lietas kā puzles/rēbusi/sudokas(it īpaši padomā MTA sudoka, bet tas lai paliek kā saka ''odziņai''). No manis vienmēr varēsiet sagaidīt jebkādu atsaucīgu atbildi ar paskaidrojumiem, ja kaut kas nebūs skaidrs. Mani konkursi nekad nebūs garlaicīgi un jau redzēti. Un bonuss ir tas, ka manos konkursos visiem dalībniekiem balvā būs kaut kas, lai kā saka - Nepaliksiet ar garu degunu.

Pieņemts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 03. decembrī, 17:45.

Swufy
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
Gampels
387 atbildes forumā
Online: 17d 13h 41m
Redzēts 18. aprīlī, 02:47
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 18:41
1
post

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz organizatora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [x  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [  ]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [ x ]

 

Anketa

Vecums:  14

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): HeroīīnaPapucis, Swufy

Pieredze šāda veida amatā: Pirmo reizi piesakos uz ko tādu.

Mapingu izstāde (ja ir): Nav.

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi): InCharacte bilijarda turnoments, piemēram astoņi cilvēki, visi astoņi izcīnas, paliek četri, četri izcīnas, paliek divi, pēdejie divi izcīnas bilijarda tornumentā un pēdejais gūst galveno balvu, toties otrs kas zaudēja saņem mazliet mazāku balvu par tikšanu tik tālu.

Motivācijas vēstule: Motivācija motivācija... Es esmu Swufiks, iekš spēles kāds mani pazīst kā Bārniju, galva uz pleciem man ir, to esmu dzirdējis no vairākiem cilvēkiem, uzskatu ka esmu derīgs kandidēt uz šo statusu, organizēt pasākumus ir tīri interesants darbs, es esmu parliecināts ka spēšu veidot aktraktīvus un visiem interesantus pasākumus. Lai gan esmu īsti nederīgs mappingu veidošanā, man ir spēja veidot custom skinus, kas varbūt kautkur noder. Sētā kad biju jaunāks, biju viens no tiem cilvēkiem kas izdomāja jaunas spēles ko spelēt.

Pieņemts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 15. decembrī, 20:38.

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2021. gada 01. martā, 14:28
0
post

Organizatoru pieteikums aizvien ir atvērts. Ļoti gaidām jūsu pieteikumus!

Galvenais kritērijs - jūsu radošums un vēlme darboties!

Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2021. gada 01. martā, 17:05
2
post

 Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [  x]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [x  ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [x  ]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [  x]

 

Anketa

Vārds: Mārtiņš 

Vecums: 20

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Bigboss, Zaķlēcējs

Pieredze šāda veida amatā: Kā amatā tieši nav, taču esmu vedojis dažādus pasākumus ic ceļā.

Mapingu izstāde (ja ir): Diemžēl nav, taču esmu veidojis daudz un dažādus mappingus. Domāju, ka daudzi tāpat tos ir redzējuši.

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi): Labprāt izveidotu boksa turnīru pāris nedēļu garumā. Principā ideja vienkārša- veikt sākumā pieteikšanos, atlasot labākos un tālāk veidot cīņas ik pēc pāris dienām arēnā līdz finālam kur būs tikai divi labākie. Pēc lielās cīņas beigām arī izveidot noslēguma pasākumu kāda klubā. Labrāt arī paralēli tam visam piedāvātu treniņus sporta zālē, lai cilvēki arī varētu rpot treniņu procesu nevis vienkārši ierasties uz cīņu un random sākt kauties.

Motivācijas vēstule: Kicks, manuprāt, pasākumu ziņā ir reāli dead. Labprāt kad pašam būs laiks kautko izveidotu un veicinātu rp serverī.

Domāju, ka iederētos šeit, jo esmu veidojis daudz un dažādus pasākumu un pieredze roleplay un vispār MTA man ir salīdzinoši paliela. 

Gribēty būtu šajā amatā, jo pasākumu vienmēr ir paticis veidot, taču parcik tagad laiks man ir salīdzinoši maz, labprāt būtu pasākumu organizators, jo tas aizņemtu krietni mazāk laika nekā ja pats  bez administrācijas atbalsta  to visu veidot. 

(Rakstu no telefona, atvainojos par kļūdām. )

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 15. decembrī, 20:38.

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

Emmet_Bowman
Lietotājs
57 atbildes forumā
Online: 8d 18h 0m
Redzēts 27. februārī, 15:21
Pievienots, 2021. gada 01. martā, 17:43
0
post

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [  ]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [ x ]

 

Anketa

Vārds: Oskars

Vecums: 18

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): -

Pieredze šāda veida amatā: Tieši šādā amatā pieredze nav, bet uzskatu, ja tu erpo jau ilgāku laiku, tad katram savā ziņā pieredze tajā ir, jo tu IC, piemēram, nopērc klubu, rīko pasākumus utt.

Mapingu izstāde (ja ir): -

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi): Grūti teikt, jo vēl 100% nezinu, kas serverī ir iespējams skriptu ziņā, bet ilgi nav bijuši pilsētas svētki. Pilsētas svētki Santa Maria prominādē, varētu izdomāt labu mappingu priekš tā. IC varētu atrast darbiniekus - bārmeņus, apsargus utt., kas arī palielinātu RP aktivitāti iekš servera. Ja kāds grib, tad var kaut ko izdomāt un varbūt ar busiņu pārdot savus produktus tur vai jebko citu, bet nu tā tāda ātrā ideja.

Motivācijas vēstule: Uzskatu, ka pasākumi ir diezgan svarīga RP daļa, jo tie satuvina cilvēkus un liek serverim izskatīties pilnākam, kā arī būt jautrākam. Šobrīd serverī ieejot tev paveiksies, ja satiksi trīs cilvēkus pie IGS, un tāpat darot absolūti neko. Mana RP pieredze ir diezgan raiba un gara, kas, manuprāt, ir diezgan liels pluss. Serverī neesmu tas aktīvākais pēdējā laikā, jo nav bijis īsti laika tajā ieiet, tāpēc šis amats būtu diezgan atbilstošs man, jo nevajadzētu iekš servera atrasties 24/7, lai kvalitatīvi paveiktu visu. Noteikti, ja es tiktu pieņemts šim amatam, tad es rīkotu kaut ko jaunu, vai arī censtos izdarīt kaut ko bijušu kreatīvāk. Daudzi cilvēki pieredzēja BossFM podkastus tiešraidē, kas arī ļoti daudziem patika un īsti citos serveros nebija bijis. Runājot par mappingu daļu, es sadarbošos ar augstāk esošo pieteikuma autoru - Kaktusu.

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 15. decembrī, 20:38.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2021. gada 01. martā, 23:52
0
post

Lai padarītu interesantāku atrašanos serverī un forumā, tiek meklēti pasākumu organizatori.
Pienākumi šī amata pārstāvim būs dažādu ingame, kā arī foruma pasākumu plānošana un vadīšana, kuri būtu gan labi pārdomāti, gan interesanti. Administrācija, protams, palīdzēs ar balvu sponsorēšanu, mapingu/objektu ievietošanu un materiāla izsniegšanu. Savu pieteikumu vari izsniegt zemāk.

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz organizatora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [ - ]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [ x ]

 

Anketa

Vārds: Artis

Vecums: 19

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir):  tonic

Pieredze šāda veida amatā:  Esmu playharda bijis foruma organizators, tākā nedaudz pieredze ir. 

Mapingu izstāde (ja ir):  N/A

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi):  Atdzīvināt, vai arī pareizāk būtu teikt uzsākt, POTW, SOTW un cita veida šedevrus, lai foruma biedri varētu parādīt savas spējas Photoshopā. POTW - Painting Of The Week, personas uzzīmē, samontē vai jebkādā citā veidā izveido kādu zīmējumu pēc noteikumiem, piemēram, auksts ziemas rīts, pēctam par zīmējumiem balso. SOTW - Signature Of The Week - izveido signature pēc noteikumiem, par tiem nedēļas beigās balso.

Motivācijas vēstule: Šīs esmu pārrakstījis milijoniem reižu, tāpēc visi mani spēki ir izsīkuši. Esmu aktīvs forumā, domstarpības starp citiem nav, esmu komunikabls personāžš. Forumā pavadu ļoti daudz laika, padarīt dažas lietiņas, lai uzlaboto gaisotni un aktivitāti forumā man nebūtu problēma. Tākā ir bijusi pieredze kā Organizatoram cita projektā, tad var uz mani paļauties, ka spēšu sniegt labi konstruktētus darbus. 

 

Tīri foruma moderators, ir daudzi InGame ''organizatori'', kuri tur var darboties. MTA vairs īsti nespēlēju, nav man vietas pa IG ņemties, forums mana vieta.

 

Apstiprinu || foruma organizators

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 02. martā, 00:10.
raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 15:49
6
post

Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [x  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [-  ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [ x ]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [ x ]

 

Anketa

Vārds: Raivis

Vecums: 15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): nav

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze nac bijusi, bet domāju ka nav par vēlu iegūt to.

Mapingu izstāde (ja ir): nav

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi): Takā es vairāk esmu ieinteresēts moto, man ir radušās vairākas idejas. Moto sacensības- sākumā es atrastu trasīti, pēc kā to uzmapotu lai tā būtu interesanta. Brauktu ar ātrajiem šosejas močiem pa trasi domāju ka pa 5, gaita būtu tāda kā pārējās sacensībās- vairāki raundi līdz pirmajām vietām.

Motivācijas vēstule: Pēdējā laikā pasākumi notiek diezgan reti, tādēl vēlējos pameiģināt kā it organizēt pasākumus. Man vienmēr ir bijusi velme kautko vadīt, pasākumi būtu forši. Protams ka būs vairākas idejas un ne tikai saistītas ar močiem vai mašīnām. Uzskatu, ka pasākumi izrotā ikdienas dzīvi, jo bieži labāk pavadītu laiku pasākumos, nevis vizinātos ar pārforsētiem auto, jo bieži redzu ka daļa spēlētāju vai sēž pie igs vai lidinās ar auto pa pilsētu bezjēgā, to laiku var pavadīt kādā interesantā pasākumā. Man nebūs problemas sataisīt mapping, jo pats vēlos attistait savas mapping prasmes, domāju ka šī ir lieliska ideja kā attistīt.

Pieņemts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 15. decembrī, 20:32.

 

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 28. oktobrī, 17:20
0
post

Lai padarītu interesantāku atrašanos serverī un forumā, tiek meklēti pasākumu organizatori.
Pienākumi šī amata pārstāvim būs dažādu ingame, kā arī foruma pasākumu plānošana un vadīšana, kuri būtu gan labi pārdomāti, gan interesanti. Administrācija, protams, palīdzēs ar balvu sponsorēšanu, mapingu/objektu ievietošanu un materiāla izsniegšanu. Savu pieteikumu vari izsniegt zemāk.

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz organizatora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [ X ]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [ X ]

 

Anketa

Vārds: Roberts

Vecums:  16, tulīt 17.

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Steezijs

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze nav diezko liela, tikai ja nu esot administrātoros, esmu veidojis dažus pasākumus, protams vadot un pat arī kā spēlētājs sponsorējis.

Mapingu izstāde (ja ir): Nevaru iemest linkus, bet varat apskatīt Banku, TLL Beno interjeru iekš servera, abi mani darbi.

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi): Ļoti interesanta ideja likās Auto stafete. Norise ir ļoti vienkārša, katrā komandā ir trīs spēlētāji, visiem ir viens auto. Trase sastāv trijos posmos, tuksnesis, rallijs un pilsētas braukšana. Pie katra posma stāv viens komandas biedrs, braucienu sāk izvēlētais biedrs, viņš uzmanīgi izbrauc pirmo posmu, pie otrā posma sākuama, viņš izkāpj ārā un iedod stūri otrā posma braucējam un tā viss atkārtojas , iedodot stūri trešā posma braucējam, kas braucienu nobeidz. Protams, paralēli būs arī jāsacenšās ar vēl divām komandām. Un tā braucot, katgra brauciena uzvarētāj komanda tiek tālāk, nonākot pie fināla, kur izšķir uzvarētāju.

Motivācijas vēstule:  LABDIEN, te Sardze. Esmu ļoti ievērojis, kad visi pasākumu organizātori, vai vismaz lielākā daļa ir nozuduši un pasākumi, kas notiek serverī ir jau ir visur redzēti. Tapēc nācu klajā ar ideju pieteikties šim amatam, jo daži gribēja, lai eju. Domāju par sliktu nenāktu pasākumu organizātors, kurš centīsies būt aktīvs un reizi pa nedēļai vai divām veidotu pasākumus. Nezinu ko te vairs piebilst, ja ir kādi jautājumi, droši var uzjautāt, nav jau grūti atbildēt, veiksmi!

 

 

Pieņemts

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 31. oktobrī, 15:41.

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2021. gada 15. decembrī, 21:01
0
post

Meklējam jaunus un radošus pasākumu organizatorus.

Gaidīsim jūsu pieteikumus!

 

 

n1k0hacker
Lietotājs
8 atbildes forumā
Online: 5h 27m 22s
Redzēts 2022. gada 31. martā, 00:03
Pievienots, 2022. gada 03. martā, 19:27
0
post

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ - ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ + ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ + ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ + ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [ + ]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [ + ]

 

Anketa

Vārds: Niklāvs

Vecums: 16

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): nav

Pieredze šāda veida amatā: Šajā komūna nav bijis, tikcik ar draugiem esam kautkadus pasākumus pagastā veidojuši (irl)

Mapingu izstāde (ja ir): nav

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi): Takā esmu koncentrējies uz motocikliem, doma ir ar supermoto(krosinieki ar šosejas gumijam, tie kas nezin kas ir supermoto) taisit pasākumu uz ielām, vairāk kā freestyle, vai ari jauztaisa konkrēts triks, ko parādija iepriekšējais. Kautkas līdzīgs mīnusiem(spēlei ar basīša bumbu) vai ari ''game of bike'' (https://www.youtube.com/watch?v=m0SlQilctjs) protams ar supermoto. Protams, mācēšu arī vadīt pasākumus, kuri nav uz motocikliem. 

Motivācijas vēstule: Esmu nesen iesācis spēlet šo serveri, lomuspēles zināšanas ir sakarīgas, ir ar to bijusi pieredze. Bet vēlētos izmēģināt ko jaunu-pasākumu vaditājs. Šāds amats noteikti man nāktu par labu, vēlos vairāk iepazīt cilvēkus iekš šī komūna. Ceru, ka man kā zaļam gurķim iekš šī komūna būs iespēja sevi pierādit, vismaz šādā veida. Noteikti, tuvākajā laikā ari uzrakstīsu sasveicināšanās topiku kur par mani būs ari sikak aprasktits, ar ko nodarbojos iekš realās dzīves.

Noraidīts.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 03. martā, 19:34.
HUMMER
Lietotājs
Pasākumu Komanda
13 atbildes forumā
Online: 1d 5h 46m
Redzēts 2023. gada 02. oktobrī, 23:49
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 23:01
0
post

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz organizatora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [ X ]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [ X ]

 

Anketa

Vārds: Toms

Vecums: 22

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Nav

Pieredze šāda veida amatā: Teiktu, ka liela rp spēlēju +/- 9 gadus un vienmēr visvairāk saistīja pasākumu organizēšana.

Mapingu izstāde (ja ir): Nav

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi): Olimpiskās spēles, jeb vairāku sacensību spēles sauksim tā, peldēšana, skriešana, velo sacenības, boks, šaušana (kas ir parastajā gta sa ir iespējams uztaisīt) uzvar stiprākais var darīt vienu posmu vienā dienā un nākošo nākošajā.

Motivācijas vēstule: Piesakos, jo gribu padarīt spēlēšanu interesantāku visiem, tas ir mans lauciņš viss interesantākā lieta priekš manis rp bija organizēt un veidot dažādas izklaides serverī, kas padara spēlēšanu daudzveidīgu un saliedē visus spēlētājus vienā vietā.Ir redzēts daudz, kas saistībā ar pasākumiem dažādos ārzemju populāros serveros, visi vienmēr domā, baigi daudz varianti jau nav ko izveidot, jo spēle ir ierobežota, bet tā patiesībā  nav, var izveidot daudz ko, jāmāk strādāt ar to, kas ir pieejams.Plus māku mapot diezgan labi, kas noderētu pasākumu veidošanā, darbi vairs nav ko parādīt, bet bliezu pamatīgus, arī interjērus kuri aizņēma 40 stundas, tas ka to māku un patīk veidot mapi varētu būt saistīts ar to ka skolā mācījos 3d projektēšanu, un šad tad vel to daru garlaikojoties, vel ļoti patīk veidot afišas photoshop un laiku tam nežēloju, jo patīk to darīt.Un jaunas idejas man netrūkst kā izdomāju vienu uzreiz atzarojas nākošā nekad neizbeidzams cikls, tikko pat izdomāju, ka būtu forši uztaisīt maze, ko nekad neesmu redzējis spēlē.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. augustā, 17:05
4
post

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz organizatora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [x  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [ 50/50]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [ x ]

 

Anketa

Vecums:  15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Ricins

Pieredze šāda veida amatā: Pirmo reizi piesakos uz ko tādu.

Mapingu izstāde (ja ir): Baigā nav, bet ja iedod idejas un kādu paraugu, varu uzmappot.

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi): Lapiņas meklēšana, paslēp vairākās vietās lapiņas uz kura ir viens burts. Pēc tam no burtiem jāsaliek vārds. Pirmie trīs kas saliek tiek pie balvas un sameklē burtus.

Motivācijas vēstule: Kā jau ziniet, mani sauc Ricins, iekš spēles kāds mani pazīst kā Ricinu vai arī Woins. Uzskatu ka esmu derīgs kandidēt uz šo statusu, organizēt pasākumus ir tīri interesants darbs, es esmu parliecināts ka spēšu veidot aktraktīvus un visiem interesantus pasākumus. Lai gan esmu īsti nederīgs mappingu veidošanā, bet visu var meļģināt un nepadoties. Kādreiz laukā ar draugiem spēlējam aktraktīvas spēles, ar kurām bija visiem interesanti. Lai serverī būtu interesantāk  un vieglāks peļņas avots cilvēkiem, tāpēc piesakos. Paldies!

Noraidīts, nav nepieciešamība pēc jauniem biedriem.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 06. augustā, 17:11.


dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2022. gada 20. oktobrī, 18:36
0
post

Tiek meklēti jauni organizatori (2-4 cilvēki), kas var izaplīdzēt administrācijai ar idejām un foršiem eventiem.

Pateiksimies par katru iesūtīto pieteikumu, veiksmi!

 

 

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts Vakar, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 08. novembrī, 21:29
1
post

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz organizatora amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ + ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ - ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ + ]
• Spēju sagatavot mapingus priekš ingame pasākumiem [ + ]
• Spēju izveidot un noformēt labi skatāmus topikus un attēlus [  + ]

 

Anketa

Vārds: Pjotrs ( Peteris )

Vecums: 16

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Nav.

Pieredze šāda veida amatā:  Principā neesmu tik ļoti saskāries ar to,taču uzskatu,ka būšu viens no konkurentiem,kas spētu pildīt šī amata pienākumus un orientēties darba vidē,ja arī nav tā pieredze tik liela,tad nu arī nenāktu par sliktu iemācīties jaunas iemaņas un progresēt uz jauniem sasniegumiem. Ar lielāko prieku būtu gatavs pievienoties pasākumu organizātoru komandā.

Mapingu izstāde (ja ir): Šobrīd nav ko tādu parādīt,bet nu protams iestajoties amatā,veidojot pasākumus,arī būs skaidri redzami mappingi.

Viena pasākuma ideja (apraksti norisi): KTM- Motokross,pieņemsim uz pasākumu ir ieradušies cilvēki,tiek saspawnoti moči un līdz ar to vadoties pēc cilvēku daudzuma,izveidotu kārtas un pa vairākam kārtām brauktu ar močiem ( pieņemsim  vienā kārtā brauktu 6-7 dalībnieki ,protams skatītos pēc situācijas ),Protams ir daudz un dažādu ideju,kādas varētu īstenot ,piemēram ( bokss,vel arī kaut ko saistītu ar monster truckiem ).

Motivācijas vēstule: Mana viena no lielākajām motivācijam ir tāda,ka vēlos kandidēt uz šo amatu,jo tajā spētu pielietot savu radošumu un spēju organizēt pasākumus ( kvalitatīvi un korekti ) ,uzskatu ka būsu viens no kandidātiem,kas būtu gatavs iesaistīties un pildīt šī amata pienākumus.Veidošu kvalitatīvus mappingus priekš pasākumiem,kā arī darīšu visu iespējamo,kas ir savos spēkos.Arī iestajoties šajā amatā - spētu veidot tādas kā ''affišas'',kas piesaistītu auditoriju piedalīties pasākumā.Ļoti ceru,ka tikšu pieņemts šajā amatā.

 

Pieņemts - ideja jau ir iepriekš bijušā eventa gandrīz kā kopija, zināms lietotājs kas spēj veidot mapingus.

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 08. novembrī, 21:42.


dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2022. gada 30. novembrī, 20:36
0
post

Tiek meklēti jauni organizatori (2-4 cilvēki), kas var izaplīdzēt administrācijai ar idejām un foršiem eventiem.

Pateiksimies par katru iesūtīto pieteikumu, veiksmi!

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 362 ( 2826 skatījumi )
Skrevele, Fenkaa, buddyy, zajaca, Krischuks, 518293182, Raivis, Only1Gitaks, keyglock, sweex, Alutins, Simixx, inciks, klassiks, betteredijs, trepke, Collins, Akselssss, Fanāts, Slampa200, toms18, Danuksss, Ghazik, WASABI, Jitzie, chaos, stafins_420, BoykaLatvia, mocha, paklaxjsALT, Jony, Sprite30, Swufy, MarksLV, HUMMER, jurdzijs, Citrons19, Tropkillaz, arturs213, ELSB, ddandaliis, Draugs, ! starxzs, ツARMISSツ, Animals, Kspaks, rackzz‎‎‎, 123321, Em4a, shockins, Ricins, Kristiāns, Freedy, 7n4_, cjoma, RainersK, T0x1cLV, reintards, negeris, MaryJane, Flarelv, kurmisss, airdox, Raiziņš, Odze29, martinsh, LUĪZE, KasParNa*uj?, Ryan Gosling, criptoraicha, alchemists, DesertFoxLV, supermegod, smokiys, Pusdienas, peepkin, Venom, 𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄, Bubulis446, wardix, repers, cuvaks2ble0, Madden, archaa, sweathly, blaze, haris, ArtisLV, kupers, KawaiiLoveLY20, Kiwix, Anton Vasily, bonnie, FalkeLV, Tommy, Zariinjsh, Jack Sames, Tosterma1ze, saulstarins, Kolkin, Liepinshh, LMD, niksniklaavss, Baarnijs, Lxst, Scrubs, Johny Svins, ansix, UMEH, Guzman , sluker, Rimbikis, Maruzha, OpisLV, 💜 Tvaiciņš 💜, ervax, MrEddy, Luwii, Bosch, dandijs, PETER1ZZ, hoodsta, Osmans, HENNESY, jurislips, Leonchiks, sencis., jur, joebiden, Valchhaaa, hoodrat, 9Boz, Tacco, Thomas, AntiFrezzze, radiojuniors, danits, bLank, Memorie, Admiiiks, Hyper, figura, Twizzy, 𝙀𝙨𝙠𝙖, Pukainais, Dinčaa, Castellani, K999, Rendiijs, wiii, Martello, Gakisons, amsterdam, Origo Urla, TrustR, SKWolfins, Ekskluzīvais, Intars, Arhimēds Pitagors, Jacob Green, Jebogu, Arciks, Elizabete, klavs, Zexity, yanchux, ivanovs, DriverOG, samantiina, Gmyza, pagarinatajs, SANLA, pivuks, Ne, Lauris29, Sneaky, Ofkors, sukamaniramurs, Rebeka, jakana, kristaps_hokage, Jamal Krapal, Robo, Psychicaut, Avatars, tostermaize, Krekers, Ekslo, MonopolsS, SiZzy, Haseeb, Sers BarBis III, lvgamerke, sando5, Pinkul, Adrul1s, silvia, Sardze, Криля, Sestais, DidzzyS, Gozmit, Kristers, n1k0hacker, WidY, charlys, Will Lawrance, margots, ellchapo, johnferguson, timaballs, raivorijs, Vyaceslav Ivanko, Shrek, Murish, marats, HENKONZ, balenciaga, Tomijs, diletants, Apple547, gusis, Haralds, MLGDUDE, Gintaurs, rackzz, MrLa!pa, Negro, Poliņs, disrespectful, alexdell2, Zatlerzaurs, girts, joberis, Zupinshh, CarD, N1ce7ry, quickasfuck, FizzyS, Danno, Bmw_mafija, Dayzer, TurboRaķet, Zoro227, Steezijs, Kazocinsh, BadGrandpA, Čivrix, CiMBo, Gangsta, Angelis, nauriks, Assassin, juppi, daunars, annija, Tējaaa, Alone, LuckyDonut, SHIT, uravnobeshen, beglis, Biezaputra, MarkusBlad, kechups, draiver, Norbis, Bobix, Kartoška, Bridges, santiz, Kamars, 2Pac, Emmet_Bowman, AdrukS, Kriksis, KristapsDD, Sc4rLV, ForesT, Tominsh, trust, Hačiko, esmunozonas, smifnwessun, Kapracis, Sharper, Tankists, Enija, plaksters, RageQ, trisarpusi, qtecc1, buffrider, rihards2005, Megiii, Riksijs, Dyno, sippa, “Markuss”, A1, Infernus, Mitrais, Lynch, Knight, esketit., Henoksel, weedyman, TheZero, robiz551, GUNCHA123123, Kiddo, goldie, GaraiS, passat, Aye, RavenS, Latvians, Lauronja, knejvs, Ralphy, fruzenty, ecY, Kristherz, IceKing, grancmix, Gustavs25, teoy, Stivs, Peciņš, mamba yeaz, ExspresLV, amiz, SkyLine, Stefan, EBK, Beichz, Helludoin, Eevaaaa.s, Laurz, bigboi dude, TheShadowLV, Supreme, Niknaaks, Pluto, LaKush, fletcher2, wind, Durdulis, Fosiks, Sicitisss, samagon4ix, pidars, geimerisFlex, FL3X, Suprīīīms, gxngmember, tavsmurgs, ricis, siera_torte, Vakars12, killyourselff, alderis