bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
0
topic
[LSGD] Lucas Taylor
Maruss
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 4d 4h 56m
Redzēts 2021. gada 25. janvārī, 15:02
Pievienots, 2020. gada 14. novembrī, 13:45

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Taylor
1.2 - Vārds:  Lucas
1.3 - Dzimums:  vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 21.01.92
1.5 - Vecums: 28
1.6 - Nacionalitāte: Amerikānis
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Idlewood Dzīvokļi, #7
1.8 - Tālrunis:  323021
1.9 - Pašreizējās licences; 

[-] Autovadītāja apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [X/✓]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [✓]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Autobusa šoferis
2.3 - Amata nosaukums: šoferis
2.4 - Iegūtie sertifikāti: -
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Ugunsdzēsējs


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi):  Vēlos pievienoties LSGD jo tas man interesē, kā arī  šajā amatā esmu bijis citās pilsētās un kapēc, lai pilsētai nevajadzētu papildus glābējus, kas jau ir strādājuši šādā nozarē? Vēlos arī pievienoties, jo vēlos  atrast jaunus draugus, kolēģus, iepazīt šo pilsētu mazliet tuvāk un darīt labu šai pilsētai, piemēram, palīdzēt cilvēkiem, kas nonākuši nelaimē, esmu gatavs kautvai kaķi nocelt no koka.
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Es sevi kā personu sevi aprakstu kā izpalīdzīgu,drosmīgu,labsirdīgu, kā arī draudzīgu, saprotošu un pretīm nākošu.

3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Pievienojoties es vēlos, turpināt savu karjeras izaugsmi, ar laiku iegūt augstāku pakāpi. Kā arī palīdzēt kolektīvam ar ikdienas darbiem.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem:  Uzņemoties šī amata pienākumus es riskēju ar savu dzīvību, lai glābtu kāda cita dzīvību. Iegūt traumas, kas paliks atlikušo dzīvi. Tāpat pie paaugstināta riska  apdraudēt savu  citu cilvēku to skaitā savus kolēģu dzīvības.


 
Parakstīts, 

[PARAKSTS] L.Taylor
[DATUMS] 14.11.2020

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums:  17
4.2 - In-Game UCP vārds:  Maruss
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: nepilni 2 gadi.
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): Jā  Zombijs#5376
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): https://imgur.com/a/imDx41R

Valters13
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 1h 3m 13s
Redzēts 2020. gada 14. novembrī, 17:17
Pievienots, 2020. gada 14. novembrī, 17:16
0
post

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: John
1.2 - Vārds:  Collins
1.3 - Dzimums:  vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 03.07.1999
1.5 - Vecums: 21
1.6 - Nacionalitāte: Amerikānis
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Idlewood Dzīvokļi, #9
1.8 - Tālrunis:  856943
1.9 - Pašreizējās licences; 

[-] Autovadītāja apliecība

| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [X/✓]; Asociāta grāds [X]; c [✓]; Maģistra grāds [x]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Autobusa šoferis
2.3 - Amata nosaukums: šoferis
2.4 - Iegūtie sertifikāti: -Bakalaura grāds 
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Ugunsdzēsējs

| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi):  Vēlos pievienoties LSGD jo tas man interesē, kā arī  šajā amatā esmu bijis citās pilsētās un kapēc, lai pilsētai nevajadzētu papildus glābējus, kas jau ir strādājuši šādā nozarē? Vēlos arī pievienoties, jo vēlos  atrast jaunus draugus, kolēģus, iepazīt šo pilsētu mazliet tuvāk un darīt labu šai pilsētai, piemēram, palīdzēt cilvēkiem, kas nonākuši nelaimē, esmu gatavs kautvai kaķi nocelt no koka. Un mans tētis bija lsgd.
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Es sevi kā personu sevi aprakstu kā izpalīdzīgu,drosmīgu,labsirdīgu, kā arī draudzīgu, saprotošu un pretīm nākošu.

3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Pievienojoties es vēlos, turpināt savu karjeras izaugsmi, ar laiku iegūt augstāku pakāpi. Kā arī palīdzēt kolektīvam ar ikdienas darbiem.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem:  Uzņemoties šī amata pienākumus es riskēju ar savu dzīvību, lai glābtu kāda cita dzīvību. Iegūt traumas, kas paliks atlikušo dzīvi. Tāpat pie paaugstināta riska  apdraudēt savu  citu cilvēku to skaitā savus kolēģu dzīvības.

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums:  18
4.2 - In-Game UCP vārds:  Viesturs
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: nepilnas 2 nedēļas
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? nē
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): https://imgur.com/a/imDx41R" target="_blank">https://imgur.com/a/imDx41R

wind
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 9d 17h 55m
Redzēts 1. maijā, 21:54
Pievienots, 2020. gada 14. novembrī, 19:41
0
post

((Valter, nākamreiz, ja raksti pieteikumu kaut kur, taisi jaunu topiku))

 

Sveicināti! 

Jūs abi tiksiet saukti uz darba pārrunām. Jums zvanīs.

 

Ar cieņu,

J. Enfield

 

((Ja redzat mani vai priekšnieku IG, varat uzrakstīt /pm))

Pēdējo reizi rediģēja wind, 2020. gada 14. novembrī, 19:43.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0