bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
6
7
topic
{Gamemaster}LSD
LSD
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 5h 20m
Redzēts 2021. gada 21. februārī, 14:47
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 19:32

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X  ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [​​​​​​​X  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ ​​​​​​​X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ​​​​​​​X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Otto

Iepriekšējie nickname: LSD

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Oliver Rivera {Los Santos Customs}

Pieredze kā Gamemaster: Oij.Pieredze ir ļoti liela pat pietiekami esmu bijis Gamemasters arī iekš kick komūna tikai tad šeit bija cits īpašnieks un zaķis šeit bija tikai administrators ,ja nemeldos tad tas bija viņš un abi kopā vadījām legālās organizācijas.((Ja kaut ko nejaucu))Tas bija pirms 3 apmerām gadiem atpakaļ varbūt diviem.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze ir ļoti liela ,kopš esmu tagad atgriezies iekš LVRP šos divus mēnešus sāku atgūt iemaņas pirms nebiju paņēmis gadu apmēram pauzi erpē izpratu ļoti labi.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://imgur.com/a/ztddxw7

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…as/?post=49158

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Kā sacīt jāsaka ,kur sāku erpot tur arī gribu turpināt un kādu dienu beigt pa visam.Manuprāt Kick.lv ir nereali pacēlies līmenis salīdzinājumā ,kā bija pirms pāris gadiem un šeit redzu izaugsmes iespējas.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Manuprāt mani ir jāpieņem par Gamemaster ,jo man šajā serverī ir pieredze un daudzi zin ,kad esmu lojāls spēlētājs un nedarīšu sūdus un spēšu pildīt savus pienākumus.Jā protams no sākuma būs grūti atcerēties visas komandas ,bet ar laiku ,kad piešaušos spēšu palīdzēt serverim attīstīties un augt .Manuprāt esmu spējīgs apmācīt jaunos spēlētajus un pārzinu roleplay terminus.Piekritīšu ,kad serverī ir pietiekami uzraugi ,bet nevaru teikt par visiem ,kad visi ir aktīvi .(Saprotams darbs,skola,izklaides),bet manuprāt es iederēšos iekš administrācijas sastāva un došu tikai serverim labumu.Dienā spēju pavadīt iekš servera 4-6h ,kas manuprāt ir liels laiks.((Izņemot Piektdienu un Sestdienu).Pats ilgi domāju vai esmu gatavs atkal būt administrācijā un vai spēšu panest statusu ,jo tam ir nepieciešams daudz  laiks ,bet ar dažu adbalstu no administrācijas puses ,kuri pamotivēja uzrakstīt pieteikumu sapratu ,kad esmu gatavs palīdzēt serverim attīstities.Noteikti daudz jaunās sejas ,kas pievienojušies rp pēdejo pusotru gadu laikā domā hu is this ?Bet ,ja vēlaties varu ar kādu parunāt iekš discorda vai ts3 un sapratīsiet ,kad esmu normāls pipars.Un ja ,kādam intresē mans iepriekšējais UCP varu aizsūtīt dažiem privāti ,jo nevēlos to atklāt visiem.Lielu plusu man dod ,kad mani atbalsta daži no administrācijas un zin ,kad neesmu saucamais "Statusņiks" un esmu atnācis šeit izveidot un palīdzēt veidot jaunajiem spēlētājiem kvalitatīvu erpē.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 23:57
0
post

sakarigs lidz bridim kad dabusi ADMINU. 

Pret

shockins
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 9d 6h 10m
Redzēts 16. aprīlī, 17:44
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 00:07
0
post

gadi iet, gramatika neaug, pret.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 02:10
0
post

Baigi ar tevim neesmu sastapies, nezinu kāds tu esi, tāpēc no manis būs Anti-rekomendācija

Animated GIF

 

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 13:50
0
post

Neesmu tevi redzējis serverī , un tavu UCP arī tikai vienu reizi esmu redzējis . Sorry , bet šoreiz Anti.

Gl vecīt! :)

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 14:35
1
post

Neesmu Tevi redzējis ne forumā , ne IG , nevienu reizi , PRET..

LSD
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 5h 20m
Redzēts 2021. gada 21. februārī, 14:47
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 15:37
0
post

                                            TC..

Lietotāji skatās šo tēmu: 0