bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
7
0
topic
Gm spējas
BULLETSS
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 6h 0m 27s
Redzēts 2020. gada 10. decembrī, 21:25
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 17:41

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:aldis

Iepriekšējie nickname: 420bitzzz

Tavs vecums:15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: nelegalaja tombrov Victoria rose

Pieredze kā Gamemaster: Nav, esmu jauns gurķis!

Pieredze Roleplay jomā: Ir,lsak esmu stradajis un dome esmu stradajis

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): ne nesmu!

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mans vārds ir Aldis. man ir 15 gadi XD kr4 ceru kad esmu kautcik rēcigs savādak jus mani nepieņemsiet! Esmu no latvijas,konkrētak bauskas! 

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Es nezinu īsti,laikam jau tas kad gribētu pameiģināt kā tas ir!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Serverī vismaz es personīgi esmu novērojis, ka ad ir neaktīvi. Es pat teiktu kad ļoti neaktīvi! Es velos uzlabot servera ad aktivitātī. Ja sanaks palidzet serverim lai taja nebutu daudz pārkapumi! Protams katrs ir tāds kāds ir un neko tur padarīt. Velos kļut par gm, jo man tas liekas intresanti un nekad nesmu par gm tā teikt strādajis. Protams gm ir adbildigs darbs,bet gribētos tiešam pameiģināt kā tas ir būt gm. Esmu daudz erpojis,pašlaik atrodos nelegālaja f3 un tur erpojam daudz,bet gribētu izjust kā ir but gm!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Ja protams!

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*  Labi,sazināšos ja bus iespeja!

LSD
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 5h 20m
Redzēts 2021. gada 21. februārī, 14:47
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 18:26
0
post

Iejūties serverī vairāk erpē situacijas iesaisties un kļūsti pazīstamāks ,šobrīd PRET.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 18:31
0
post

Izsmiekls , pieteikums uzrakstīts ļoti pavirši , nevēlos redzēt cilvēku kurš neuztver pat pieteikumu , pret

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 18:56
0
post

"XD" Atā, pirmo reizi tevi šeit redzu, uzredzēšanos.

Edit: Motivācijas vēstuli esi uzrakstījis kā iepazišanās vēstuli cik tu ļoti gribi but gms un cik ļoti abrīnojošs tu esi.

Pēdējo reizi rediģēja Angelis, 2020. gada 12. novembrī, 18:58.

cau

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 19:00
0
post

Kategoriski PRET 

Viss jau ir iepriekš pateikts.

ghostinzz_
Lietotājs
ghostz
16 atbildes forumā
Online: 3d 0h 17m
Redzēts 2020. gada 12. novembrī, 19:26
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 19:15
0
post

Ak jel.Es saku pret,jo nu tavs pieteikums ir vnk ohhh.

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 19:16
3
post

Cilvēki kuri liek ''XD'' savos pieteikumos ir noteikti apdāvināti.

Noraidīts, pirmo reizi redzu tevi šeit un neesi ar neko izcēlies, ja vien ar savu brīnišķīgo gramatiku.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0