bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[LSGD] Darba pieteikums.
renarz
Lietotājs
renarz
5 atbildes forumā
Online: 8h 5m 46s
Redzēts 2021. gada 15. novembrī, 20:58
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 20:13

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds:Verdone
1.2 - Vārds: Lucas
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums:1. janvāris 
1.5 - Vecums:31
1.6 - Nacionalitāte:Anglis
1.7 - Dzīvesvietas adrese:Īrē daļu no mājas Jefferson,maestic st.15.
1.8 - Tālrunis: 844545
1.9 - Pašreizējās licences:b kategorija.

[-] Autovadītāja apliecība:ir

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība:nav


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [✓]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [X/✓]; Doktora [X/✓]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta:Pirms gada strādāju Las Venturas Galvenajā slimnīca par augstāko ķirurgu.
2.3 - Amata nosaukums:Ķirurgs.
2.4 - Iegūtie sertifikāti:Las Venturas trešā ārsta semināra labākais ārsts,Las Venturas viss kvalificētais ārsts.
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis):Paramediķis.


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Sveiki es jau savu dzīvi esmu nodzīvojis un pārvācoties uz Los Santos sapratu, ka dzīvē nav nekā labāka kā izglābt cilvēkiem dzīvības. Šo doma aptvēris tagat šeit sēžu pie drauga datorgalda un rakstu jums vēstuli. Protams ne vienmēr ir tās gaišās dienas kad spīd saule un notiek arī briesmīgi notikumi kad mēs zaudējam kādu kas mums ir tuvs,jūs varbūt vaicājiet sev kādēļ tieši es? Nu uz šo atbildi man nav tieša atbilde bes zinu to kad ja mani pieņemsiet nenožēlosiet,kā jau biju rakstījis esmu no Las Venturas un par ķirurga profesiju sāku sapņot jau maza bērna vecumā kad redzēju kad mana paša lielais brālis nomira ar problēmām orgānos un tad es sapratu kad man ir jābūt tam kas glābs cilvēkus!
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?:Esmu jauks bet ļoti kluss cilvēks,patīk vakaros skatīties sporta radījumus,runāt ar draugiem par lietām kas notiek ārpasaulē,esmu strādīgs un daudz cenšos neslinkot.
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament:
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem:zaudēt dažas dzīvības, cerēsim kad tā nebūs.


 
Parakstīts, 

[L.V]
[11.11.2020]

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 15
4.2 - In-Game UCP vārds: xdRenars
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?:ap 4 gadus sāku jo brālis spēlēja. 
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name):Jā renarz#1423
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ):ir tukšs

-=-Renars-=-

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 20:16
0
post

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Sveicināts cienījamais Verdone kungs, vēlamies paziņot, ka jūsu pieteikums tiek apstiprināts.

Ar jums sazināsies Rekrutēšanas un Apmācības divīzijas pārstāvji, caur norādīto tālruni.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0