bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[LSGD] Alex Mccarty
Makartijs
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 2h 41m 59s
Redzēts 2021. gada 14. maijā, 14:05
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 23:03

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Mccarty
1.2 - Vārds: Alex
1.3 - Dzimums: Vīrietis 
1.4 - Dzimšanas datums: 1993. gada 15. Janvāris
1.5 - Vecums: 27
1.6 - Nacionalitāte: ASV
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Los Santos, Jefferson
1.8 - Tālrunis: 656920
1.9 - Pašreizējās licences

[✓] Autovadītāja apliecība

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [X]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: San Fierro BAC
2.3 - Amata nosaukums: Paramediķis
2.4 - Iegūtie sertifikāti: Paramediķa sertifikāts
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Paramediķis


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Vēlos pievienots LSGD, lai turpinātu savas iesāktās darba gaitas Los Santos. Koledžas otrajā kursā, 21 gadu vecumā, sāku strādāt kā paramediķis San Fierro un līdz šim brīdim esmu strādājis gan kā parasts paramediķis, gan kā brigādes vadītājs un pa 6 pavadītiem gadiem glābšanas dienestā esmu piedzīvojis un redzējis ļoti daudz. Uzskatu, ka mans zināšanu līmenis ir pietiekami labs, lai sniegtu neatliekamo medicīnisko palīdzību Los Santos iedzīvotājiem, līdz ar to Los Santos būs vēlviens kvalificēts paramediķis, kurš būs gatavs glābt iedzīvotāju dzīvības. . Vēlos iesaistīties apmācības un gūt jaunas zināšanas savā nozarē, iepazīt jaunus kolēģus ar kuriem doties jaunos dzīves piedzīvojumos. Noteikti LSGD strādā arī daudz pieredzējušāki darbinieki, kuri varētu dalīties savās zināšanās un pieredzē ar mani, kā arī noteikti ir jauni paramediķi, kuri tikai tagad uzsākuši medicīnas gaitu un ar kuriem es labprāt dalītos gan ar savām iegūtajām zināšanām, gan arī ar piedzīvojumiem , ko esmu piedzīvojis savas mediķa gaitās. 
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Draudzīgs, izpalīdzīgs, pacietīgs, neatlaidīgs. 
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Vēlos iegūt jaunu pieredzi un jaunas zināšanas un palikt citiem atmiņā kā labam paramediķim. 
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Strādājot LSGD nav iespējams pieminēt visus riskus, mēs riskējam savas dzīvības, lai glābtu citu dzīvības, bet tādu mēs, glābēji, izvēlējāmies savu dzīvi un tā ir mūsu adrenalīna deva, no kuras mēs gūstam gandarījumu.


 
Parakstīts, 

A.Mccarty
07.11.2020

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 20
4.2 - In-Game UCP vārds: Alex Mccarty
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: 6 gadi
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): Rihards#9704
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): https://prnt.sc/vfb8h7">https://prnt.sc/vfb8h7

Pēdējo reizi rediģēja Makartijs, 2020. gada 07. novembrī, 23:03.
draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 18:54
0
post

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Sveicināts cienījamais Mccarty kungs, vēlamies paziņot, ka jūsu pieteikums tiek akceptēts

Tuvākajās dienās ar jums sazināsies Rekrutēšānas un Apmācības divīzijas pārstāvji, caur norādīto tālruni.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 15 ( 129 skatījumi )
dandijs, jur, Gonzalez, Makartijs, RUBENIS, wind, command, draiver, Murish, Ricins, LUĪZE, Angelis, niksniklaavss, Assassin, emilinss