bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
2
topic
[LSGD] Tom Blackwood
niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 22:49

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Blackwood.
1.2 - Vārds: Tom.
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 1985 1.janvāris .
1.5 - Vecums: 35 gadi
1.6 - Nacionalitāte:  ASV
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Los Santos Motelis .
1.8 - Tālrunis: 810285
1.9 - Pašreizējās licences

[✓] Autovadītāja apliecība

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [X]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [/✓]; Maģistra grāds [X]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Iepriekšejā bija Las Venturas glābšanas dienests , pašreizejā nav.
2.3 - Amata nosaukums: Mediķis .
2.4 - Iegūtie sertifikāti: Mediķa sertifikāts.
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Mediķis .


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Tātad , kopš laika kad ierados Los Santos , kopš nakamajām divām avārijām , es sapratu ka Los Santos pašreizējie mediķi ir aizņemti , vai arī slinki , tapēc man pratā radās ideja ka varētu pameģināt šeit patradāt , visu protams esmu izmācijies . Esmu izglābis vairākus cilvēkus no nelaimēm , esmu stradīgs , pieklajīgs , savā kolektivā būšu draudzīgs pret visiem kolēģiem . Palidzēšu ja būs nepieciešams , esmu drošs mediķis , man patīk palidzēt cilvēkiem lai viņi pēctam justos labi . Pilsetā esmu ļoti bieži tapēc domāju ka spēšu tikt galā ar visiem Los Santos trakajiem  braucējiem :D , Visu darba laiku veltīšu cilvēka vajadzibām , nevis savām . Par mediķi esmu izmācijies jau kopš 2010 gada . Mana mediķa pieredze ir apmēram 10 gadi . Domāju ka tā ir pietiekama .
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Draudzīgs , pieklajīgs , saprotošs , izpalidzīgs .
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Vēlos palidzēt pilsētā cietušiem cilvēkiem , un palidzēt saprast cilvēkiem , ka nevajag lidot .
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Kā saka kas neriskē tas nevinē , riski ir dažādi , ir bijušas apšaudes , kur pēctam uz vietas ir jaārstē cietušie . Es no tā nebaidos !
 
Parakstīts, 

J.Enfield
06.11.2020.

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 16
4.2 - In-Game UCP vārds: guard
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: Apmēram 4 gadus .
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): //Niks//#8665
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): Privāti tiks iesutīts.

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 18:56
1
post

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Sveicināts cienījamais Mccarty kungs, vēlamies paziņot, ka jūsu pieteikums tiek noraidīts

Atkārtotu pieteikumu varat rakstīt pēc 1 pilnas nedēļas.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0