bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
0
topic
[LSGD] John Enfield
wind
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 9d 17h 55m
Redzēts 1. maijā, 21:54
Pievienots, 2020. gada 06. novembrī, 22:28

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Enfield
1.2 - Vārds: John
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 1988. gada 17. maijs
1.5 - Vecums: 32 gadi
1.6 - Nacionalitāte: Latvijas un ASV
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Los Santos viesnīca
1.8 - Tālrunis: 757025
1.9 - Pašreizējās licences

[✓] Autovadītāja apliecība

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [X]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [/✓]; Maģistra grāds [X]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: San Fierro slimnīca
2.3 - Amata nosaukums: reanimācijas zāles paramediķis
2.4 - Iegūtie sertifikāti: paramediķa sertifikāts
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): paramediķis


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Vēlos pievienoties Los Santos Glābšanas dienestam tāpēc, ka uzskatu, ka man ir nepieciešamās prasmes un zināšanas, lai paaugstinātu LSGD kapacitāti un pakalpojuma sniegšanas kvalitāti, pienesot savu pieredzi un zināšanas no citas pilsētas medicīnas iestādes. Vēlos dot savu pienesumu savai kopienai. Tāpat arī vēlos pievienoties, jo ir svarīgi ne tikai palīdzēt sabiedrībai, bet arī attīstīt savas spējas un prasmes tāpēc, lai kādu dienu varētu paskatīties atpakaļ, un teikt, ka šodien mans līmenis, salīdzinot ar to, kas ir bijis iepriekš, ir nesalīdzināmi augstāks. Uzskatu, ka, man pievienojoties LSGD, ieguvējs būšu ne tikai es, bet arī visa sabiedrība, jo tieši sabiedrība iegūs papildu mediķi, kas būs gatavs doties ielās, glābt un saglabāt cilvēku dzīvības. Tāpat arī esmu gatavs dalīties savās zināšanās un pieredzē ar mazāk pieredzējušiem kolēģiem, jo tikai tādā veidā - mācoties viens no otra kļūdām, kā arī sasniegumiem, varam augt līmeni augstāk. Jā, tas ir grūti un prasa gan laiku, gan gribasspēku, bet tas nav neiespējami. 
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: motivēts, mērķtiecīgs, precīzs, spītīgs, draudzīgs
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: vēlos kļūt par uzticamu, gudru kolēģi, uz kuru var paļauties.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: riski ir vienmēr un visur, taču galu galā, ja risks atsver ieguvumus, ir jāriskē, un jādara. Risks ar mani ir tāds pats kā jebkuru citu darbinieku.


 
Parakstīts, 

J.Enfield
06.11.2020.

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 21
4.2 - In-Game UCP vārds: JohnEnfield
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: Apmēram 7 gadus ar pārtraukumiem.
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): r0lt0ns#0712
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): http://prntscr.com/veutn0

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 00:04
0
post

GhRndIE.jpg

Sveicināti, Enfield kungs. Izskatot Jūsu iesūtīto CV, Los Santos Glābšanas Dienesta, rekrutācijas nodaļa vēlas Jums paziņot, kad tiekat pieņemts mūsu sastāvā.

Ar Jums tuvākajā laikā sazināsies caur CV norādīto telefona numuru.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0