bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[LSGD] Albert Renner
renars
Lietotājs
niggerishay
181 atbildes forumā
Online: 5d 5h 25m
Redzēts 2021. gada 16. februārī, 19:08
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 12:32

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.  || ir

Jābūt vismaz 20 gadus veciem. || Ir

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai. || IR

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Renner
1.2 - Vārds: Albert
1.3 - Dzimums:  Virietis
1.4 - Dzimšanas datums:  01.01.1994
1.5 - Vecums: 26gadi
1.6 - Nacionalitāte: Vācietis
1.7 - Dzīvesvietas adrese:  Washingotn street 32b
1.8 - Tālrunis:  613412
1.9 - Pašreizējās licences

[X] Autovadītāja apliecība

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [X/✓]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [✓]; Doktora [✓]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: LS autobusu parks
2.3 - Amata nosaukums: Autobusa šoferis
2.4 - Iegūtie sertifikāti: Braukšanas iemaņas, medicīnas kursi
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Paramediķis):

Paramediķis

| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Pirms 11 gadiem mēs ar draugiem izdomājām aiziet uz kādu pamstu māju, kur ietusēt, lietot alkoholu, pīpēt un darit citas neatļautas lietas. Bērnībā es biju liels palaidnis un bieži neklausīju vecākiem. Tātad tā māja bija veca un pamesta, gandrīz uz brukšanas robežas. Mēs visi četri kāpām izpētīt otro stāvu un, kad bijām to izpētījuši pēkšņi vienam no mums ienāca prātā ideja uzkāpt uz jumta. Uzkāpām tikai mēs trīs jo ceturtais draugs baidījās. Pēkšņi mans labākasi draugs Marks paslīdēja un nokrita no divstāvu mājas jumta un savainojās. Paliku tikai es un Marks, jo abi pārējie draugi bija gļēvi un aizbēga. Es sniedzu Markam pirmo palīdzību, ko biju apguvis skolas pulciņā, kamēr brauca ātrā palīdzība Markam sākās iekšējā asiņošana. Kad atbrauca ātrā palīdzība viņš bija kritiskā stāvoklī, viņu nogādāja slimnīcā un par nelaimi pēc 4stundām viņš nomira. Kopš tā laika es apņēmos vairs nekur nelīst un iegalvoju sev, ka nākotnē kļūšu par ārstu, lai varētu izglābt daudzu citu cilvēku dzīvības. Īsi pēc negadijuma es savos trīspadsmit gados sāku pašmācībā studēt medicīnu, lai vēlāk mediķu skolā man klātos krietni vieglāk. Vēlāk apguvu profesionālo skolu savā dzimtenē Vācijā un nu esmu atbraucis uz Los Santos lai glābtu cilvēkiem dzīvības.
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Es uzskatu, ka esmu drosmīgs, apņēmīgs un nebaidos ne no kā.
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Vēlos kļūt par ķirurgu LSGD.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Var gadīties, ka nolaidības vai apstākļu sakritības dēļ kāds nomirst.


 
Parakstīts, 

[Renner.?]
[02.11.2020]

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 15
4.2 - In-Game UCP vārds:  renars
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: Kopš pagājušās sezonas
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): Tony Juice#1474
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): https://failiem.lv/u/qnenehg4 (Par katru no ajail varu izstāstī sīkāk)

Pēdējo reizi rediģēja renars, 2020. gada 02. novembrī, 12:41.
draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 06. novembrī, 01:10
0
post

GhRndIE.jpg

Sveicināti, Renner kungs. Izskatot Jūsu iesūtīto CV, Los Santos Glābšanas Dienesta, rekrutācijas nodaļa vēlas Jums paziņot, kad tiekat pieņemts mūsu sastāvā.

Ar Jums tuvākajā laikā sazināsies caur CV norādīto telefona numuru.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 15 ( 113 skatījumi )
dandijs, Negro, Maruss, Hennessy-, wind, Makartijs, draiver, renars, Gozmit, samantiina, LaMpAcKa, FRSBY, Psychicaut, ELSB, emilinss