bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
0
topic
[GM] Runčuks
Runčuks
Lietotājs
Runcis
38 atbildes forumā
Online: 1d 7h 54m
Redzēts 2020. gada 22. novembrī, 22:40
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 18:55

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [  ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Ralfs

Iepriekšējie nickname: -

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Laila Hyde {LSGD} Zamir Krasniqi {The Albanian Mafia}

Pieredze kā Gamemaster: Esmu bijis vienu reizi GM, ļoti sen atpakaļ.

Pieredze Roleplay jomā: Spēlēju RolePlay gandrīz jau septiņus gadus.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://prnt.sc/v9j5j8

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…uk/?post=48126

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Spēlēju jau diezgan sen iekš MTA.KICK.LV Es vēlos palīdzēt citiem uzlabot Rp vai iemācīt Rp prasmes.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Mani sauc Ralfs, RP jomā mani iepazīstināja mans draugs, vabrūt zinat Davko. Sāku spēlēt RolePlay pirms gandrīz septiņiem gadiem. No sākuma neredzēju tur neko īpašu līdz Davko mani iemācīja pašu RolePlay jēgu. Sāku es spēlēt PlayHard.Lv tur es visu savu Latviešu RolePlay arī iemācijos. Es biju iekš servera kad viņš pirmo reizi sasniedza simts cilvēkus un biju par to ļoti pārsteigts un priecīgs. Kad  PlayHard nomira, tad tika atvērts MTA.Kick.Lv kur owneris bija Danex. Sāku spelēt Kick, kādu laiku atkal biju spēlējis šo serveri, līdz tajā parādijās ļoti daudz Low rp cilvēki. Kad pametu Kick serveri, tad es pārgāju uz Samp, kur spēlēju Red Coutry RolePLay, angļu RolePLay sarveris kurā nepieciešams WhiteList. Es personīgi RolePlay uztveru nopietni, nesaprotu cilvēkus, kuri ienāk serverī lai Trollotu vai pārkāptu noteikumus. Es uzskatu RolePlay par iespēju kur tu vari erpot ja vēlies sevi nākotnē. RolePlay tev ir dotas tik daudz izvēles ko darīt, tas nav domāts tikai sakrāt naudu un braukt ar dārgu mašīnu. RolePlay ir domāts lai tu parādītu cilvēku ko esi izveidojos, nevaig tikai saktīties uz lietām kas tev patīk iedomājies, kad tu esi tas personāž un kas pašam personāžam ir vaidzīgs. Es tagad erpoju arī meitenes personāžu un esmu ievērojis kad cilvēki bieži vien vienkārši pienāk uz saka "Čau mazā" vai ko tamlīdzīgu, bet es nēsmu īstajā dzīvē redzējis kad čalis kad pamana meiteni pieiet un saka "Čau mazā". Vai arī apstājās ceļa vidū un saka kāp manā mašīna. Kad tu taisi RolePlay padomā loģiski, padomā ko dzīvē darītu. Es Kick serverī vēlētos tieši palīdzēt cilvekiem iemācīties pašu RolePlay jēgu, es nevēlos tos vienkārši sodīt, bet es vēlos viņus mācīt lai uzlabotu pašu RolePlay iekš servera, kā arī pašu serveri tā darot.        Paldies kad izlasijāt. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos.

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 10:38
0
post

Iesaku iemācīties rakstīt motivācijas vēsturli, kā arī ir labāki kandidāti par tevi. Neatbalstu.

 

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 12:22
0
post

ljoti piesaista vestule runchuk ar prieku pazinoju ka pret

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 30. aprīlī, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 12:37
0
post

runci, ej palaizi sev dupš caurmu, PRET. TU ESI LOWAKS PAŠAM NODERĒTU APMĀCĪBAS

 

Lietotāja aizvainošana, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 31. oktobrī, 14:41.
raciskalnus
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 9h 54m 37s
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 13:12
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 15:19
0
post

sis kandidats ir lielaks transexualis ka covid19 mutacijam iesaiku nepienemt jo vispar pa pogam nemak klapet 3 vardu pieteikums

no manis sis ir liels PRET

 

Lietotāja aizvainošana, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 31. oktobrī, 19:24.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 03:12
0
post

Pāris dienu atstarpe starp sasveicināšanās topiku un uzrauga pieteikumu - nekas labs.

Pieteikums dīvains, īsti nesapratu ko izlasīju. Tēla/frakcijas attīstībā izmanto savu stilu, viens pluss, rp ir labs, bet diemžēl pa agru.

Noraidīts, nākamreiz sanāks, turpinu pierādīt sevi un nenolaid rokas. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0