bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
5
1
topic
[GM]Kristherz
Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 22:10

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. 

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Kristers

Iepriekšējie nickname: Sīcis, Zer0

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Damian Moore [LSZD], Rogher Moore[N/A]

Pieredze kā Gamemaster: Pietiekami , kopš roleplay spelešanas sākuma reizes ~5.

Pieredze Roleplay jomā: Spelēju Roleplay no EX'a laikiem , velāk pargāju uz spelētgrūti , kur pirmo reizi tika veidota nelegalā F3 (gandrīz 5 meneši tika noturēta), velāk bija pauze no roleplay. Skarbi sakot ~6 gadi.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Īsti vienu , jo otrs ir nepatiess. https://imgur.com/a/HVu6RHP

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topic/5539/raz-raz-cau/

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Vislielākais stimuls bija kļūt par vienu gamemastriem lai dažreiz kautko iteiktu vai paradītu jaunajiem uzraugiem , kuri vēl ir zaļi ( pats arī neesmu nekāds veterāns ) bet par uzraugu esmu bijis daudz un risinājis daž ne dažadakās situācijas pašos interesantākajos veidos.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Mani motivē tieši tas ka uzraugi šobrīd netver jaunos speletājus, agrāk kad biju spēles uzraugu uzraugs tad bija noteikums , ka mēs nejailojam uzreiz. Personas tiek teleportēta uz privātu sarunu , lai kur tas arī būtu čatā vai discordā , bet nebija vienkārši jails un cilvēks ilgi prāto par ko , kapēc un varbūt pat nezin kas tas tāds ir. Tapēc man ir diezgan liels stimuls ķerties pie jauniņo ieskološanas un iejaukties jau dažu moneyrusheru ikdienā. Motivē arī tas ka būtu iespējas padalīties pieredzē ar esošajiem uzraugiem. Mans mērķis ir mazliet motivēt speletājus veidot savas organizācijas ar kurām ieieties roleplay dzivē , paradīt to ka veidojot savu frakciju un cenšoties tās izaugsmes labā būs daudz vertigāk nekā nopelnīt liekos 2k lai nopirktu mašīnu. Pats agrāk biju zaļš un skābs un esmu redzējis spēles gaitas no tās puses , kad tu skraidi apkārt un meklē kur atrāk nopelnīt naudu vai iegūt vairāk mantas, bet manas gaitas mainija kāds viens uzraugs Huga, kurš man palidzēja izveidot pirmo frakciju kurā es izjutu tiešo roleplay garšu. Mans mērķis būtu tieši tas pats , stimulēt speletājus uz frakciju veidošanu un roleplay izaugsmi , vairāk runāt ar speletājiem kas arī paceltu administrāciju speletāju acīs , ka administrācijas sastāvs nav vieni ļaundari kuri dos apskatīt cietuma kameru uz stundu. Mani motivē vēl arī tas ka speletāju ir daudz , kas nozimē ka ir daudz arī iesacēju un jau spelējošu speletāju , bet bez izpratnes. Vēlos pacelt nedaudz roleplay līmeni , nevis auto plača NPC konta balansu.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā.

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 22:13
0
post

par, jo man patik kristera rp 

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 22:15
0
post

Par ,cilvēks ar galvu uz pleciem saprot ko dara. #GoodLuck

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 22:46
0
post

seši gadi, bet neviena attistiba nav bijusi no tavas puses. Pret.

endeavour
Lietotājs
38 atbildes forumā
Online: 12h 42m 52s
Redzēts 2021. gada 03. jūlijā, 15:23
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 22:50
1
post

autoplača npc konta balansu vari nepacelt, bet manu konta balansu tu gan varetu pacelt lai man sanak bamslitim, cik atceros tad shitas ir tas sikais origo zens kuram patik bamsljus est, tapec vins naks ar mani kapat mta un rekomendes, ja kads ir pret kiki tad es oficiali izaicinu 23.39 pie origo 3.perons. ja nespej ierasties un esi pret kiki suti man kreditkarti no abam pusem. par to, ka bamsljus dzer par to atbalstu

Pēdējo reizi rediģēja endeavour, 2020. gada 25. oktobrī, 22:50.

匚ㄚ尺乇乂
Lietotājs
Gulivers
38 atbildes forumā
Online: 4d 3h 47m
Redzēts 2021. gada 29. janvārī, 18:11
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 22:51
0
post

Nessu sastapis In-game#neintrāls.

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 23:23
0
post

Nevajag pietiekamu gm ir , drīz puse serveris būs staff 

 

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 00:06
0
post

GM serverī ir pietiekami . PRET

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 00:07
0
post

sippa visu augstāk paskaidroja, pret.

Fucking yo shawty before she leavin

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 29. aprīlī, 23:58
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 00:16
1
post

Anti, nav nekāds char developments no tevis, ar neko neizcelies.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 03:02
0
post

draugi kapec jus nerekomendejat? kristeris sai spelei veltijis 1/3 savas dzives, kas, manuprat, skarbi sakot,  padara vinu par istu viru! domaju busi fantastisks businu tvarstitajs un izglabsi kicku no autobusa soferiem (sitas metodes uz pagarinataju nestrada).

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 03:52
0
post

Šoreiz pret.

Sippa pateica visu.

gl :)

cau

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 07:10
0
post

No tevis aktivitāte nav pati labākā šīs nedēļas laikā vispār neesmu sastapis, nezinu vai ir jēga no statusa , ja nav nekādas iesaistīšanās tēla dzīvē jebšu rolepley'a , pret.

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 15:23
0
post

Par, pagaišā sezona paskatoties uz RP, tiešām +.


bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 15:39
0
post

Antirekomendācija, piekrītu Sippa's teiktajam.

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 15:44
0
post

Nekādas personāža attīstības no tavas puses nav.

PRET

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:55
0
post

Vadoties pēc administrācijas lēmuma - noraidīts. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0