bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
8
topic
Squadush Gamestaeris
n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 20:42

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [  x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [  ble]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  ]x

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. 

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:  Niks

Iepriekšējie nickname:  nav

Tavs vecums:  16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Arthur Leagoer E7 Crew

Pieredze kā Gamemaster:  Bija kautkādā mēnešnekā

Pieredze Roleplay jomā:  Ir normāla, bet vēl mācos.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Tikai par OOC insult, ( jobanie busisti)

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  1

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): 

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Nu taskad, šis projekts ir liels, nevis kautkāds mēnešnieks, un varētu pameigīnat, jo pēc tagadājiem rāditājiem, esu visai draudzigs cilvēks..

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti):  Nēsmu nekāds leģendārs gms ( p : Skyline ) bet esmu diezko, sakarīgs un ladzīgs pacans... Pieredze nav tāda lielākā, bet būs tagad iespēja varbūt to palielināt, pamacīties no kāda,..  Iepriekš esmu bijis trollis jā, bija pārķilēts auto, skrēju sēdēju ajailos, bet pagaidām savās 60hrs, ir bijuši 3 ajaili tikai,Teiksim tā pēc manām domām esmu saņēmies, un sāku vairāk piesaistīties rolePlay pusei,  tapēc domāju varētu aiziet kā gms, jo diezgan bieži, daudzi ir aizņemti un nevar palidzēt, bet tāka man nav dzīves, es varēšu visu dienu un pusnakti, sedēt ņemt reportus palidzēt cilvēkiem kuriem tas ir vajadzīgs...

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā.... 

 

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 20:45
2
post

Viens no labākajiem kandidantiem uz gamemaster statusu ,no manis Antirekomendācija

Pēdējo reizi rediģēja FizzyS, 2020. gada 22. oktobrī, 20:51.

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 20:45
0
post

Protams,ka došu PRET,zinot tevi agrāk un tagad,nekādas glužas izmaiņas tevī nav,tev piemīt tādas īpašības kā -> nodirst kādu,pablatot to,ka tev kruc auto uttml -> esam saskārušies situācijā,ka aizvaino mani uttml ( nodirs ) + Lai vai kā piesakies uz GM,noteikti,ka došu PRET,esi viens no sliktākajiem kandidātiem,nene draudziņ tā tas nestrādā :)

Bet nu veiksmi..


sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 20:52
0
post

Ja tu kā labs kandidāts uz šo amatu piesakies tad parādi man kur ir OOC promise termins. 

Tu noteikti saprati manu atbildi.

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 20:52
0
post

nop 

NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 20:53
0
post

Tik daudz info es vēl neviena pieteikumā neesmu redzējis, tā kā tiešam cepuri nost antirekomendācija

                                                                                                                       Čau tas es

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 29. aprīlī, 23:58
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 20:57
0
post

Resns un plats ANTI! Nebūs, toxic af, nebūs, nevajag.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 21:00
1
post

Haha, lol.

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 21:02
0
post

Pieredze Roleplay jomā:  Ir normāla, bet vēl mācos.

Turpini mācīties, pret.

 

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 21:03
0
post

atbalstu šo kandidātu, sike. Tev vēl daudz ko mācīties mīļais draudziņ - amats lieki bremzēs tevi un neesmu redzējis kārtīgu tēla attīstību vai kādu loģisku darbu no tevis, noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0