bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
6
topic
[GM] 321321
friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 15:49

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. 

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Oskars

Iepriekšējie nickname:  oskarsp

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Eliyah Sutton - Liverpool Rd. Brim

Pieredze kā Gamemaster: esmu bijis Gamemaster blakusprojektā, kādus 2 gadus atpakaļ, ja nemaldos.

Pieredze Roleplay jomā: Tie kas mani zin, saprot, cik liela mana pieredze ir. Esmu rpojis visdažādākās lietas, mostly rpoju illegal roleplay, bet ik pa laikam uzerpoju legālo arī, bet tas tā retāk. Esmu rpojis latviešu un ārzemju komūnos, kā Owlgaming, LSRP.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Jā, bet tas izrādījās attaisnots un tiku unjailots. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Ir viens jails, kuru sanāca paraut kādu laiciņu atpakaļ, bet jūs jau mani zinat, es šeit nopietni rpoju un trollēt netrollēju. Jaili ir uz pirkstiem saskaitāmi, divi no tiem ir attaisnoti - respektīvi tiku unjailots, jo neizrādījos vainīgs, kad izskaidroju savu viedokli/pierādījumus adminam, vai gamesteram.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Labdien, labvakar, labrīd, daudzi varbūt mani jau zin no citiem komūniem, esmu oskarsp, šeit zem vārda 321321, ja zinat mani, zinat to, ka labi atveidoju lomuspēli, māku izteikt savu viedokli un ja ir vajadzība, nolikt pie vietas tos, kuri cenšās iestāstīt totālās muļķības adminiem, vai man. Esmu bijis statusā, pāris komandas atceros, spēšu palīdzēt ne tikai ar tehniskām problēmām reportos, bet jauniņajiem spēlētājiem pastāstīt vairāk par roleplayu, un iziet stadiju /roleplayā svarīgākā lieta ir mašīna/ ātrāk. Ieskaidrot, kas ir īsts rp.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Tāpēc, ka šis komūns ir noturīgs, spēlētaji ir vienmēr, neatceros pēdējo reizi, kad tas bija ciet. Esmu redzējis kā rp līmenis šeit ir audzis un nu es arī šeit jau kādu laiku rpoju nopietni, zinu, ka savu reputāciju ar trollismu pirms tam aptraipīju, bet zinat arī to, ka to neatkārtošu, jo nevēlos sēdēt zem bana, esmu ielicis pārāk daudz rp pūliņus, vadot frakciju, rpojot nopietni, lai sāktu trollēt.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Motivācija, tātad. - Jums mani ir jāpieņem statusā tāpēc, kā jau minēju augstāk - es spēšu pildīt savus gamemaster pienākumus, nevis tikai palīdzēšu ar /sabugojās auto/ spēlētāju apmācībām, bet lowaciņiem ieskaidrošu, kāds ir tas īstais roleplays, ka pati svarīgākā lieta nav viņu lambo, vai kas tāds. Iepazīstināšu spēlētājus ar kvalitatīvu tēla atveidi un roleplay atveidi, komandu pielietošanu, ja būs tādi spēlētāji, kas izrādīs interesi, pamācīšu vēl vairāk kaut ko, piemēram, ssu editošanu, kvalitatīvākās frakcijas izveidi/atveidi/biedru iegūšanu, utt. Es zinu, ka 250 vārdi ir kā minimums, bet es biju īss un konkrēts, nestiepu visu motivācijas vēstuli ķeksīša pēc, lai iekļautos tajos vārdos, jo ja īpašnieks būs patiešām ieinteresēts apsvērt šo jautājumu, gan jau tie trūkstoši 100 vārdi, vai mazāk, nebūs tik ļoti no svara. Protams ar tiem, kuri izvēlēsies nepazaudēt ieroci, bet labāk izvēlās jailu, baigā piekāpšanās nebūs, ja tas būs noticis atkārtoti, varēs izbaudīt app stage, vai adekvāti palielinātu jail laiku. Tie kas grib, tie mācās, tie kas negrib - nemācās. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:47
1
post

Par, augstāk visu pateica.

Gl. :)

cau

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:50
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:49
0
post

ljoti nepiesaista motivacijas vestulje lucu pacenties arlabunakit pret

Suprīīīms
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 4d 11h 49m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 14:11
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:53
4
post

Pret, nemāki zaudēt un terminus arī nerubī, da tu čortavs lowaks vēl esi.

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 17:00
1
post

@suprīīīms es zinu zinu, nevajag attaisnot sevi un tā tālāk, bet man tev un pārējiem indivīdiem ir jāpasaka. 

Tu varēji uzreiz iemeslu uzrakstīt, pret, jo mani iejailoja par MG, es un pārējie PD darbinieki tikām iemesti sūdzībās, mēs tikām jailoti par MG, tāpēc pret, man ir antisimpātijas par tevi tikai situāciju dēļ.

Ja tā paskatās, visi tie, kuri bija sodīti maļ vienu un to pašu uz apli un raksta pret. Jums tur daringa kungs PD daži tiešām nav pie pilna saprāta, nomierinaties tak vienreiz.

Gaidu arī pārējos, kurus apscamoju, vai aplaupīju ic, kuri ierakstīs - /pret, jo mani aplaupīji/ 

Sakārto antisimpātijas, RP situācijas un visas pārējās lietas pa groziem un tad tikai kaut ko raksti.

Vairs uz tādiem indivīdiem neatbildēšu - gribi parunāt, kurš te ir lowaks, uzraksti man pmā, noskaidrosim visu. smiekli nāk.

Pēdējo reizi rediģēja friend of deer, 2020. gada 20. oktobrī, 17:01.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 17:26
1
post

Pietiks atbildēt sava pieteikuma?

 

Normāla attieksme, vel viens iemesls ielikt pret. 

@suprīīīms es zinu zinu, nevajag attaisnot sevi un tā tālāk, bet man tev un pārējiem indivīdiem ir jāpasaka. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2020. gada 20. oktobrī, 17:26.

Punkts.
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 12h 2m 40s
Redzēts 2021. gada 28. maijā, 11:54
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 17:31
0
post

Pret.

Suprīīīms
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 4d 11h 49m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 14:11
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 17:33
2
post

Skatos nemāki kritku uzņemt ka nevari paklusēt, sēdi biksēs. PRET

DriverOG
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
136 atbildes forumā
Online: 16d 1h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 14:30
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 17:44
0
post

Ļoti uzliesmojošs čuvaks. Cik bieži nikus maini? Pret.

NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 17:49
0
post

Kā jau teicu PH ir ļoti toksisks community, un cik skatos pēc tavām atbildēm zem paša pieteikuma tad mani pieņēmumi bija patiesi. Anti-rekomendācija noteikti

                                                                                                                       Čau tas es

 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 18:33
0
post

par, kapracis labi izteicās par uzraugiem, kas pārzin nelegālo sfēru. 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 18:46
2
post

PRET , nāc tikai pēc status. Tāds pats kā tas oskarsp un robertsp ,f3 nogrims kā titāniks un sāksies trollisms.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 18:47
0
post

Iesaisties forumā/ingame 5 dienas un jau uz statusu par ātru draudziņ, anti.

Jā redzu reģistrējies esi 2018 gadā , tur gandrīz nekādas aktivitātes nav un tad atgriezies šeit 15 oktobrī.

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 18:50
0
post

Mūsu darbības notiek tiešsaistē, tāpēc mēs esam daļa no digitālās sabiedrības, tāpat kā esam daļa no (reālās) sabiedrības, kurā dzīvojam. Ikvienam ir piederības sajūta, tāpat arī ikvienam ir jājūtas kaut kur piederīgam. Tas ir īpaši izteikti jauniem cilvēkiem, kuriem vēl nav pilnībā izveidojušās rakstura īpašības, pielāgojoties grupai (un sabiedrībai), kurai tie ir piederīgi. Tiesību un pienākumu dialogā, kas ir neatņemama pilsonības jēdziena daļa, nedrīkst aizmirst par piederības sajūtas pamatā.

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 19:08
0
post

Nezinu kā pārējie. Neesmu tevi saticis IC. Neesmu rpojis ar tevi tāpēc no manis būs PRET

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 19:32
0
post

man liekas es tev pagasreiz ieliku pret, laiks ir pagajis un daudz kas ir mainijies kops ieprieksejas reizes. lieku pret, jo PIETEIKUMS NEUZRUNAJA.

Raivic
Lietotājs
77 atbildes forumā
Online: 3d 11h 47m
Redzēts 2021. gada 26. aprīlī, 01:32
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 19:35
0
post

Pret neuzrunāja

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 19:55
1
post

Pret administrācijas sastāvs ir pārpildīts.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 21:11
0
post

Jau visu paskaidroju tava brala pieteikuma. Rekomendecija no manis.

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 20. oktobrī, 21:11.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 15:52
5
post

Pieņemts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0