bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
7
2
topic
Madden Street Crew
FAMILIARITY
Lietotājs
30 atbildes forumā
Online: 3d 4h 21m
Redzēts 2022. gada 29. martā, 21:49
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 12:16

Madden Street Crew (MSC) ir nelegāla organizācija, kas pārstāv ielu sacīkstes, driftu, dragreisu un dažādas lietas, kas ir saistītas ar transportlīdzekļiem. Šī organizācija ir radusies 1980. gadā, Floridā, kad to dibināja Ray Madden kopā ar draugiem, šī organizācija izveidojās pavisam nejauši, jo Ray ar draugiem katru nedēļas nogali rīkojas sacīkstes, sacīkstēs ietilpa drifts, dragreiss un dažādi citi sacīkšu veidi. Kādā lietainā dienā, kad visi bija savākušies garāžā un spēlēja pokeru, pēkšņi pa durvīm un logiem iebruka speciālo uzdevumu vienība. Tobrīd garāžā atradās Ray un viņa draugi, speciālo uzdevumu vienība konfiscēja visus transportlīdzekļus, kas atradās garāžā, jo tie bija aprīkoti ar neatļautām ierīcēm. Ray izķepurojās no cietumsoda, bet viņa draugiem tas neizdevās, jo tie mēģināja izvairīties no aresta. Ray sāka jaunu dzīvi un devās uz Los Santos, tas bija 1990. gadā. Viņš nodzīvoja pāris gadus mierīgi, dibināja savu ģimeni, 1994. gadā dzima Ray pirmais dēls – Samuel. Tēvs ar aizraušanos nodarbojās arī Los Santos, ģimenei nezinot. Samuel jau bija 10 gadi, kad viņš nejauši uzzināja par tēva aizraušanos un slikto pagātni Floridā. Samuel sāka interesēties par autiņiem, to motoriem un detaļām. 15 gadu vecumā Samuel jau mācēja kārtīgi braukt, izjaukt un salikt motoru, ja tas bija nepieciešamos, to viņš bija apguvis no sava tēva. 2010. gads, Samuel tēvs, jeb Ray bija zaudējis savu mašīnu sacīkstēs un iekūlies pamatīgos parādos, ko viņš nespēja atmaksāt, viņš pārdeva savu servisu, māju, bet joprojām nebija gana atmaksai. Samuel tēvu nogalināja.. Kādu dienu Samuel savācis draugus, kas arī nodarbojās ar autosportu un ar to saistītām lietām.. Viņi atkārtoti dibināja MSC(Madden Street Crew) Šobrīd zināms, ka viņi uzturās Los Santos, viņu autiņu logos ir redzamas sekojošas uzlīmes:

/Stāsts tiks papildināts pēc IC notikumiem/

OOC

Mūsu organizācijā var pievienoties tikai un vienīgi IC ceļā, OOC neviens netiek pieņemts. Pievienoties mums Tu vari dažādi, izaicinot uz sacīkstēm, pavadot laiku kopā ar mums un daudz, daudz savādākos veidos.

FAMILIARITY
Lietotājs
30 atbildes forumā
Online: 3d 4h 21m
Redzēts 2022. gada 29. martā, 21:49
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:43
1
post

Runčuks
Lietotājs
Runcis
38 atbildes forumā
Online: 1d 7h 54m
Redzēts 2020. gada 22. novembrī, 22:40
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 23:58
0
post

Man ļolti patīk tavs piegājiens nelegālajai frakcijai. Es atbalstu šāda tipa frakcijas, kad cilvēki meiģina kaut ko jaunu un savādāku nekā pārējie. Turpini savu iesākto es ticu ka tev viss izdosies. Man tikai nebija skaidrs līdz galam iemesls kapēc nogalināt tēvu. Bet iespējams es kaut ko tur nesapratu.

Pēdējo reizi rediģēja Runčuks, 2020. gada 20. oktobrī, 23:59.

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:27
0
post

Jums tiek dotas 24h laika, lai pievienotu ekrānšāviņus vai video matriālus.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:44
0
post

Frakcija tiek arhivēta, jo autors ir saņēmis liegumu. 


draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 17. maijā, 23:45
Pievienots, 2021. gada 06. jūnijā, 12:38
1
post

Arhīvs.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0