bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
1
topic
{LSGD} Laila Hyde
Runčuks
Lietotājs
Runcis
38 atbildes forumā
Online: 1d 7h 54m
Redzēts 2020. gada 22. novembrī, 22:40
Pievienots, 2020. gada 17. oktobrī, 23:08

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Laila
1.2 - Vārds:  Hyde
1.3 - Dzimums: Sieviete
1.4 - Dzimšanas datums: 9. Marts
1.5 - Vecums: 28
1.6 - Nacionalitāte: baltādainā
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Idlewood, 18. Apartment
1.8 - Tālrunis: 408841
1.9 - Pašreizējās licences

[+] Autovadītāja apliecība

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [✓]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [✓]; Doktora [✓]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Lombards
2.3 - Amata nosaukums: Pārdevēja
2.4 - Iegūtie sertifikāti:
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Paramediķe.


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? Es vēlos pievienoties šajā darbā, jo jau no bērnības sapņoju par šo darbu un vēlos lai mani vecāki spētu lepoties ar maniem sasniegumiem. Es jau ilgus gadus mācos lai spētu piepildīt savu sapni, pēc kura tik ļoti es tiecos. Šis darbs man palīdzēs tuvināties ar manu Mammu. Šis darbs arī man spēt dot palīdzību priekš citiem cilvēkiem kam tā ir nepieciešama. Kad es mācijos par mediķi, mans tēvs bija ugunsdzēsējs un man vienmēr palīdzēja lai es varētu sasniegt savu sapni, bet diemžēl viņš nomira traģiskā gadijumā kad bija izsaukums un degošu māju, viņš ieskrēja tajā lai izglābtu cilvēkus un viņa sabruka kamēr viņs bija iekšā. Mans tēvs bija cilvēks, kas vienmēr centās palīdzēt citiem un to tā es ņēmu savu piemēru. Es ceru kad jūs izlasīsiet šo un palīdzēsiet man piepildīt savu sapni palīdzēt cilvēkiem kam tā ir ļoti vaidzīga. Es apsolu to kad es jūs nepievilšu.
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Ļoti jauka un vienmēr esmu gatav palīdzēt. Man nepatīk strīdi cenšos vienmēr būt pozitīva.
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Man amats nav galvenais, man galvenais ir palīdzēt cilvēkiem, kam šī palīdzība ir vaidzīga.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Riski var būt, kad manās rokās stipri traumēts cilvēks var nomirt. Ja es dodos uz apšaudes izsaukumu ir iespēja, kad mūs var ievainot. Bet ar visiem riskiem, kas ir iespējami tas manu velmi nemazina.


 
Parakstīts, 

[PARAKSTS] L.Hyde
[DATUMS] 10.17.2020

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 16
4.2 - In-Game UCP vārds: Runcuks
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: 5.Gadus
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): SkyWolf#0457
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): https://prnt.sc/v1cknd

Pēdējo reizi rediģēja Runčuks, 2020. gada 18. oktobrī, 00:03.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 13:52
0
post

GhRndIE.jpg

Sveicināti Laila Hyde. Izskatot Jūsu iesūtīto CV, Los Santos Glābšanas Dienesta, rekrutācijas nodaļa vēlas Jums paziņot, kad tiekat pieņemts mūsu sastāvā.

Ar Jums tuvākajā laikā sazināsies caur CV norādīto telefona numuru.

LSGD Rekrutācijas Nodaļa

Lietotāji skatās šo tēmu: 0