bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
1
16
topic
[GameMaster] - Marquez.
amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 10. oktobrī, 21:49

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Mareks B. 

Iepriekšējie nickname: .sonic / sonicye. 

Tavs vecums: 17 gadi. 

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:

Flag of the United States of America | Britannica Jason Marshall Jr. - Dzīvs - South Custom Station  - Priekšnieks. 

Armenia | Geography, People, & History | Britannica Armen Ogonyan - Dzīvs - N/A. 

Flag of the United States of America | Britannica Tyrence Jackson - Dzīvs - Willowfield 12' O'Clock Hoodlums - OG'. 

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze kā tāda man ir, esmu nācis no l*musp*le.c*ub, kur biju vairākus mēnešus Spēles Uzrauga lomā, pēc kā pārtapu par Jaunāko Administratoru un noturējos amatā diezgan ilgi, līdz izlēmu aiziet no projekta un atmest spēlēšanu kā tādu, jau kādu laiku esmu atpakaļ un esmu izvēlējies mta.kick.lv spēlēšanai. 

Pieredze Roleplay jomā: Pirms es iesāku spēlēt Multi Theft Auto es vairākus gadus biju spēlējis SA-MP platformā kur spēlēju lielākoties Full-RP projektos, tādos kā ls-rp, gambit-rp, mailen-rp u.c. Spēlējot SA-MP es pieņēmos pietiekami Roleplay zināšanas un izlēmu iet tālāk, un tālāk nozīmē - MTA . Pirmais serveris kurā es iegāju bija l*musp*le.c*ub kur es nobiju apmēram sešus, pat vairāk mēnēšus. Pēc neliela pārtraukuma spēlēšanā esmu atgriezies un iesācis spēlēt šeit un taisos te arī palikt. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): N/A. 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…z-a-k-a-sonic/

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Spēlējot serverī šo laiku esmu pamanījis to ka serverī trūkst Spēles Uzraugi, jā viņu ir diezgan savā ziņā, bet lielākā daļa visulaiku sēž off-duty un paliek no kādiem 5-6 tikai 2-3 un viņi nespēj tikt galā ar tautu kas ir pa vakariem, tas būtu 60-70 spēlētāji, es vēlos palīdzēt spēlētājiem un servera administrācijas komandai ar to problēmām un ne tikai. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Tātad, sveiki! Mans vārds kā jau tur augšā rakstīts ir Mareks un es uzreiz vēlos pateikt to ka nevajag spriest un balsot pēc tā cik jūs mani esat redzējuši, cik neesat redzējuši un pēc tā kur es attīstu roleplay, es to saku tāpēc ka izlasot pāris pieteikumus uz Spēles Uzrauga amatu esmu sapratis ka lielākā daļa balso pēc tā cik liela ''zvaigzne'' lietotājs ir  un cik populārs viņš ir projektā, cik viņu daudzi pazīst un kādi viņam ir nopelni. Katrs cilvēks ir pelnījis iespēju!

Vēlos pastāstīt par savu ''nelielo'' pieredzi MTA platformā, Adminēšanas jomā. Esmu atnācis no cita projekta uz šo, jo šeit es vēlos atrast reāli labu un kvalitatīvu roleplay no spēlētājiem. Tajā citā projektā no kura esmu nācis es uz aiziešanas momentu biju Jaunais Administrators, Foruma Moderators, Foruma Tehniķis, Foruma Administrators, VCT Līderis, DC Moderators.  Un tā nav nekāda ''lielīšanās'' vai kas tam līdzīgs, ar to es vēlos pateikt ka ar pienākumu pildīšanu man problēmu vispār nekādu nebūs un pieredze man arī ir tīri liela. 

Viss ko es vēlos ir palīdzēt servera attīstībā un spēlētājiem, spēles procesā. Paldies ka izlasīji un balso godīgi, kā sirds liek! :) 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, protams! 

Pēdējo reizi rediģēja amsterdam, 2020. gada 18. oktobrī, 22:41.

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

OpisLV
Lietotājs
Bijušais administrators
49 atbildes forumā
Online: 6d 8h 26m
Redzēts 2022. gada 08. decembrī, 18:36
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 14:09
1
post

Tevi pieņemot kāds pieļaus lielu kļudu. Bet tas nenotiks,jo pietiek kļūdu bez tevis.😁 Apgūsti kārtīgi visu ko vien vari,pierādi sevi. Kad pienāks laiks pašam piedāvās. Bet tagat apsēdies un apdomājies- jā,laikam tiešām skrienu par ātru.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 15:42
0
post

Kandidāts esi labs, bet vēlos redzēt tavu aktivitāti iekš scoreboard, un gribu redzēt kautkādu fire frakciju no tevis, pagaidām anti. 


Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 23:56
1
post

Ļausi man uzdot jautājumu - Kas tu esi? 

Par ātru, daudz par ātru mēģini šo visu pasākumu īstenot, nespriedīšu ne pēc tavām RP prasmēm, ne pēc aktivitātes, jo vienkārši to neredzu, bet spriedīšu pēc pieteikuma un tava reģistrēšanās datuma, tāpēc došu Pret!.

 

Fady
Lietotājs
Kikers
30 atbildes forumā
Online: 1d 3h 9m
Redzēts 2020. gada 02. novembrī, 16:06
Pievienots, 2020. gada 13. oktobrī, 00:07
0
post

Pagaidām esmu neitrāls , gribu redzēt vairāk aktivitāti serverī :)

Chandler Querty - Dzīvs

animated line gif

匚ㄚ尺乇乂
Lietotājs
Gulivers
38 atbildes forumā
Online: 4d 3h 47m
Redzēts 2021. gada 29. janvārī, 18:11
Pievienots, 2020. gada 13. oktobrī, 00:08
0
post

Nessmu pagaidām tevi sastapis In-game. Pagaidām pret.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 29. aprīlī, 23:58
Pievienots, 2020. gada 13. oktobrī, 20:03
0
post

Anti, pirmo reizi redzu, nekāda aktivitāte IG nav manīta.

Raivic
Lietotājs
77 atbildes forumā
Online: 3d 11h 47m
Redzēts 2021. gada 26. aprīlī, 01:32
Pievienots, 2020. gada 13. oktobrī, 20:26
1
post

Nezinu kas Tu esi, pārējie izskatās ka arī nezin.

Anti

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 21:25
0
post

sveicinats! par, jo DOGS ir labs uciks, bet PIETEIKUMS NEUZRUNAJA

Cilveecins
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 3h 48m 56s
Redzēts 2020. gada 14. novembrī, 12:20
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 21:42
0
post

Lai iet par! Persona tiešām ļoti daudz ko zin, jo ir nācis no cita projekta , kurā īpašnieks ar spēles uzraugu komandas vadītāju daudz ko citiem spēj iemācīt! Persona zin ko darīt un kā to pareizi darīt! Arī spēs dot piemēru citiem spēles uzraugiem / administrātoriem kā arī spēlētājiem! LETS GOOO

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 19. oktobrī, 16:18
0
post

Pieņemts uz pārbaudes laiku.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0