bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[ LSGD ] Chandler Querty
Fady
Lietotājs
Kikers
30 atbildes forumā
Online: 1d 3h 9m
Redzēts 2020. gada 02. novembrī, 16:06
Pievienots, 2020. gada 10. oktobrī, 14:16

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

 

 

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Querty
1.2 - Vārds: Chandlers 
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 1111-1993
1.5 - Vecums:  36
1.6 - Nacionalitāte: Amerikānis , Meksikānis 
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Grove Street #34 
1.8 - Tālrunis:  705449
1.9 - Pašreizējās licences B Kategorija .

[X] Autovadītāja apliecība

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība

| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |

 

2.1 - Augstskola [+]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [X]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Autobusa Šoferis .
2.3 - Amata nosaukums: Autobusu Šoferis .
2.4 - Iegūtie sertifikāti: - 
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis):  Paramediķis .

| Sadaļa 3 - Jautājumi |

 

3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire  Departament?  : Šajā amatā vēlos pievienoties , jo vēlos palidzēt cilvēkiem kas ir nokļuvuši kādā nelaimes situācijā . Bieži vien redzu cilvēkus kas ir cietuši avārījās , vai kādos negadījumos , tādēļ dodos turp un mēģinu cilvēkiem izpalīdzēt kā vien es to spēju . Vēlos darbu kurā varu izlikt visu savu dvēseli , savu Labsirdīgumu un kā arī spējas kontaktēties ar cilvēku negadījuma laikā . Mēģināt cilvēkiem dot visu to labāko lai viņam viss būtu kārtībā . 

3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu? : Kā persona es esmu Jautrs , toties vajadzības momentos esmu  nopietns . Protams esmu Sportisks . Ļoti labi spēju konaktēties ar cilvēkiem .

3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Nevēlos Sasniegt labu amatu , bet gan labu komunikāciju ar cilvēkiem . Vēlos sasniegt appusējus amatus kā Ugunsdzēsējs / Mediķis , jo abi mani ļoti pievelk.

3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Par mediķi ķļūstot riski ir savā veidā , bet ne daudz . Viens no piemēriem ir tāds kad ar Mediķu auto ir jābrauc ļoti ātri , lai glābtu personas dzīvību un ir iespējami auto negadījumi . Toties par Ugunsdzēsēju kļūstot riski ir ļoti daudz , kā piemēram dodoties Ugunī , lekt no liela augstuma , vai vispār būvniecība sabrūk un tu zem tās paliec .

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))

 

4.1 - Vecums: 14
4.2 - In-Game UCP vārds: Fady
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: Lomuspēli spēlēju jau diezgan krietnu laiku , tas ir apmēram 2 gadus ar pusi . ( Nav nekas iespaidīgs , bet Roleplay ziņā esmu sasniedzis daudz )

4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name) :  Fady#5398
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ):

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 10. oktobrī, 20:00
0
post

GhRndIE.jpg

Sveicināti Chandler Querty. Izskatot Jūsu iesūtīto CV, Los Santos Glābšanas Dienesta, rekrutācijas nodaļa vēlas Jums paziņot, kad tiekat pieņemts mūsu sastāvā.

Ar Jums tuvākajā laikā sazināsies caur CV norādīto telefona numuru.

LSGD Rekrutācijas Nodaļa

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 21 ( 87 skatījumi )
dandijs, blaze, Maruss, RainersK, astr0q, Runčuks, bLank, FRSBY, RaspyS, Hennessy-, Efrehs, Fady, Marks, ELSB, Rove, draiver, Ricins, Angelis, Kristers, Raivis, Hačiko