bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
4
0
topic
[mehaniķa spējas] John River
duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2020. gada 10. oktobrī, 02:29

Prasības lai iegūtu mehāniķa spējas

-Serverī jābūt aktīvam-

-Jābūt mehāniķu frakcijā (izņēmums ir dzīvesstāsts, tur jābūt minētam ka ikdienā ar to nodarbojies)-

-Admin jail'i nedrīkst būt vairāk par 3-

Anketa

-IC-

Tēla Vārds Uzvārds: John River

Frakcijas Nosaukums: Mechanic Crew

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi):

Es vēlos palīdzet cilvēkiem,un iepriecināt viņus ar rezultātiem.Pēdējā laikā esmu redzējis,ka mehāniķis ir ļoti pieprasīts,un kad pašam ir vajadzīgs mehāniķis,tad ir ilgi jāgaida.Tādēļ Vēlos strādāt par mehāniķi,lai cilvēkus varētu iepriecināt,un viņiem nebūtu jāgaida ilgi.Jau ļoti sen esmu bijis ieinteresēts saistībā ar mašinām,un tai laikā arī ar mehāniķi.(( esmu aktīvs ))

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa): /me satvertu smilšpapīru,pec kā sāktu berzēt vajadzīgās vietas. /do vajadzīgās vietas būtu noslīpētas. /me aizietu pie plauktiņa,pēc kā satvertu špakteli. /me pieliektos pie auto,pēc kā sāktu špaktelēt durvis. /do durvis būtu nošpaktelētas,pēc 10 minūtēm. /me aizietu pie plaukta,pēc kā satvertu krāsas pistoli /me ar krāsas pistoli lēnam un vienmērīgi krāsotu durvis. /do pirmais slanis būtu nožuvis /me ar krāsas pistoli ļēnām un vienmērigi nokrasotu durvis /do otrs slānis būtu nokrāsots,nožūtu,pēc 10 minutēm./me aizietu pie plauktiņa,pēc kā satvertu lakas burciņu un otiņu. /me veikli nolakotu vajadzīgās vietas. /do laka nožūtu pēc desmit minūtēm. /do auto durvis būtu,kā no rūpnīcas.

SS no */history*: https://imgur.com/a/tpQxsDu Tehniski,man tur sanāk trīs.

Vārds: Damians

Vecums: 15

 

 

A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 47m
Redzēts 10. maijā, 23:48
Pievienots, 2020. gada 10. oktobrī, 22:10
1
post

Kurš krāso auto ar otiņu ? Gošu krāsām moš? Norpo visas virsbūves nokrāsošanas un logu tonēšanu

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2020. gada 10. oktobrī, 22:12
0
post

Es nolakoju ar otiņu,nevis nokrāsoju.Nokrāsoju ar Krāsas pistoli.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0