bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
10
0
topic
[Maperis] NXTHING
NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2020. gada 29. septembrī, 16:49

× jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]

× Jābūt aktīvam forumā un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]

× Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ] 

 

Anketa:

× Jūsu ucp: NXTHING

× Vecums: 17

× Jūsu pieredze kā mapperis/e : Ar čomiem cēlām serverus 2-3 gadus atpakaļ un vienu dienu izdomāju uztaisīt kādu mapingu, sākumā sanāca ne ļoti, bet beigās kad roka piešavās visi teica ka tiešām ir ļoti nice un iederas

× Jūsu labākie darbi ko esat izveidojis/usi ( imgur linkus vēlams) :  

https://imgur.com/a/9h6L6TA interjers garāžai, kuru var nopirkt

https://imgur.com/a/pdsYqOu - igs + krustojums (uzlabota atmosfēra + aizlāpitas shortcut vietas)

https://imgur.com/a/OreccgS - motelis (uzlabota atmosfēra + aizlāpitas shortcut vietas)

darbi visi taisīti minimalistiskā formā, nav nekā lieka un viss iederas pilsētas infrastruktūrā

× Kāpēc jūs pieņemt servera mapperu komandā? : Man ir ļoti liela pieredze visā šajā, man diemžēl nav saglabājušies mani darbi no 2016-2019 gadiem, bet tur gan pazemes bunkurs bija, gan visādi interjeri mapoti, tiešām, jebkura jūsu iegriba tiks īstenota (protams nevajag pārspīlēt)

× Kādi būtu jūsu turpmākie mērķi būdams/a servera mapperu komandā? : Man ir doma sākt mapot vienkārši lietas priekš cilvēkiem lai uzlabotu vidi serverī. Ja piemēram cilvēkam vajag kautko no manis speciāli viņa biznesam vai kautkam tādam, viņš ar mani sazinās foruma, pēctam sazinoties discorda es sharoju ekrānu, viņš man parāda kur ko taisīt, aptuveno projektu kādu viņs iedomājas savā galvā un es to īstenoju 2 veidos, tā ka to redz viņš un tā ka to vislabāk redzu es, un tad kad abi projekti ir gatavi, klients izvēlas kurš no projektiem viņam patīk vai kur ko vajag pielabot 

                                                                                                                       Čau tas es

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 16:13
0
post

I mean, nekas sarežģīts neizskatās, taču ja tev ir motivācija tiešām strādāt un taisīt mappingus aktīvi, tad kādēļ nē? Ja reiz Skoups tika.

Rekomendācija no manas puses.

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 16:14
0
post

Ir ok manuprāt to IGS mappingu vajadzetu serveri. No manis Par

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 16:28
0
post

rec

Tādēļ, ka ļoti labs čoms.

 

Pēdējo reizi rediģēja Devitais, 2020. gada 12. oktobrī, 12:21.

Fucking yo shawty before she leavin

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 17:12
0
post

Serverī ar mapperiem ir kā ir. Kā arī paskatoties tavus veidotos mappingus,šķiet nekas īpašs,bet vienmēr var labāk un ja cenšas tad izdodas. Veiksmi. Dodu PAR.

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts 28. aprīlī, 00:20
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 17:40
0
post

ja ir vēlme un saprašana, kādēļ gan nē, rekomendacija

fujax

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 17:51
0
post

Došu par, jo pēdējā laikā esi ļoti sakarīgs. Un ja māki ar visu to mappingu nodarboties tad būšu tikai priecīgs tevi redzēt ar Mappera zīmīti. Varēsi daudziem palīdzēt ar interjeriem, uztaisīt tos kuplākā skaitā, un pats kautko pafantazēt. Liels prieks ka beidzot sakarīgs kandidāts, un tāds, kas tiešām var iepriecēt. Turies, un tici man, būs viss čotka.

Btw, ja saies, vari uzsist man PM, ir pāris idejas ko tev varu ieteikt ;)

 

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 14. oktobrī, 21:36
0
post

Pagaidām vairs nemeklējam servera mapperus, bet tas nemaina faktu, ka jūs varat piedāvāt savus izveidotos darbus mums un labākie tiks ievietoti serverī, ja būs nepieciešams. Paldies par iesūtīto pietiekumu, mappingi kā dekors labi, turpini veidot kaut kādus nieciņus un noteikti kādu no tiem ievietosim.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0