bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
2
0
topic
[Mehāniķa Spējas] Aoife Yang
derkijs
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 2d 20h 51m
Redzēts 14. martā, 17:54
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 20:02

Prasības lai iegūtu mehāniķa spējas

-Serverī jābūt aktīvam- Esmu

-Jābūt mehāniķu frakcijā (izņēmums ir dzīvesstāsts, tur jābūt minētam ka ikdienā ar to nodarbojies)- Ir!

-Admin jail'i nedrīkst būt vairāk par 3- Nav vispar ajail

Anketa

-IC-

Tēla Vārds Uzvārds: Aoife Yang

Frakcijas Nosaukums: ChrisFix Workshop

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi): Es vēlos iegūt mehāniķa spējas, jo mani nesen pieņēma darbā servisā, servisā es protams krāsošu mašīnas, tonēšu, labošu un tūnēšu. Es esmu nolicis B kategorijas tiesības. Es ar savam spējam palīdzēšu cilvēkiem!

 

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa):

/do Garāžā stāvētu BMW e34

/do redzams kā BMW priekšējais bamperis būtu nolūzis

/do garāžā atrodas jauns bamperis, un tur pat stāvētu dankrots

/me aizietu pie dankrota kas stav blakus garāžas ieejai un to paņemtu un aizvilktu lidz BMW un vinu noliktu BMW priekšā

/me aizietu pēc bampera un vinu aiznestu un noliktu blakus BMW

/me ar abu roku palīdzību paslidzinātu dankrotu zem mašīnas un atrastu cieto punktu

/me ar labas rokas palīzību auto paceltu gaisā

/me zem mašīnas noliktu standus, tā lai mašīna nenokristu

/me paceltu pārsagu, un viņu nostiprinātu ar metāla stieni

/do pie mašīnas bampēra stāv ieskrūvētas 5 skrūves

/me no kabatas izvelk skrūvgriezni un sāktu atskrūvēt skrūves

/do pēc 2 minūtēm visas skrūves būtu izskrūvētas

/me atskrūvētās skrūves un skrūvgriezni ieliktu kabatā, pēc tam nolūzošo bampēru norautu nost

/me tagad paceltu jauno bamperi no zemes un pieliktu klāt pie mašīnas priekšas

/me no kabatas izvelk skrūvgriezni un skrūves, skrūves liktu attiecīgajās vietās, tad sāktu skrūvēt skrūves iekšā.

/do pēc 5minūtēm skrūves būtu iezskrūvētas

/me skrūvgriezni ieliktu atpakaļ kabatā, pēc kā noņemtu visus standus kas turēja mašīnu un tos nomestu malā

/me ar dankrota palīdzību nolaistu mašīnu uz zemes, nolaistu lejā metāla stieni kas noturēja pārsagu un pārsagu aiztaisa ciet

/me dankrotu izslidinātu ārā no mašīnas apakšas un vinu noliktu atpakal sava vietā

/do darbs būtu paveikts

 

SS no */history*: https://prnt.sc/uodjpi

Vārds: Deniss

Vecums: 16

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 20:33
0
post

Izskatot tavu pieteikumu, nolemju to noraidīt.

(Bampera maiņai nav nepieciešams dankrots un kopš kura laika e34 haube ir jāatstutē ar kaut kādu metāla stieni, ja tā atlaižas 90 grādu leņķī?)


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 17 ( 77 skatījumi )
derkijs, plaksters, trisarpusi, renarz, Raivis, raivorijs, Artie4Zure, Freimis, Dayzer, RainersK, Kristers, Valchhaaa, samantiina, SkyLine, Assassin, FalkeLV, Pluto