bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
17
1
topic
[Gamemaster] Logix.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 21:41

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.[-] - Jauna sezona, neiespējama lieta.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Logix

Iepriekšējie nickname: UCP nemainīgs. 

Tavs vecums: 17, mēnesis līdz 18.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Jerry Bloomberg - Ez-Money, aizdevuma organizācija.

Pieredze kā Gamemaster: Gamemasters esmu bijis tikai šajā projektā, citur nemaz arī nespēlēju. Mēnesī, kurā biju šis te ''RolePlay skolotājs'', biju labākais, sanēmu awardu. Protu izrādīt labvēlīgu attieksmi gan spēlētāju vidū, gan administrācijas vidū. Komandas pārzinu, vienmēr esmu gatavs palīdzēt spelētājiem, ja tas ir manās iespēju robežās.

 

Pieredze Roleplay jomā: Šāda veida spēli atveidoju jau vismaz piecus gadus, sākumā gan tas bija diezgan bēdīgi un Sampā, pēc tam draugs attaicināja uz Kick.Lv. Projekts ļoti iepatikās tāpēc es centos, mainīju savas iemaņas, apguvu jaunas prasmes, un izcēlos saulītē. Sāku ar visparastāko servisu, to attīstīju līdz lielai organizācijai, kas forsēja automašīnas. Tālāk, pārtapu par nelegālo servera spēlētāju, respektīvi visus tēlus veidoju faktiski nelegālus, katru savā frakcijā, ilgākās frakcijas ir bijušas Brabus - Legālā, Brigada 17 - nelegālā. Abas pa pieciem mēnešiem, aizvērtas tika, servera restarta dēļ. Pašlaik atveidoju legālo aizdevuma organizācju, kuru ceru, ka izdosies noturēt, ja iekš tās būs kāds staffa biedrs.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Šajā sezonā nē, un domāju noturēties sausajā, bez jebkādiem ajailiem. Ir sanācis iepriekšējās sezonāš, bet tas pašlaik tad vairs nav svarīgi. Biijuši Dm gadījumi utml....

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  https://prnt.sc/unwxcx

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Ir topiks ar sasveicināšanos, taču tajā ir maz kā, derētu papildināt. Labi, tātad mani sauc Sandis, esmu 17 gadus jauns, mācos vidusskolā, 12. klasē. Brīvajā laikā izklaidējos ar draugiem, spēlēju basketbolu. Palikusi pēdējā sezona, kurā labprāt ļoti centīšos, atdošu visus, un kā saka ''izsvīdīšu asinis'', lai kaut ko sasniegtu un pieradītu sev to, ko esmu vienmēr sapņojis. Bez tā, pabeidzot skolu, esmu nodomājis doties no Ventspils uz lielpilsētu - Rīgu. Vēlos izmācīties par policistu. Pēdējā laikā ļoti piesaista bokss, tapēc ir doma pēc sporta skolas absolvēšanas, pieteikties kādiem boksa treniņiem un apgūt savas prasmes.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Iekš servera mani piesaista vairākas lietas. Sāksim ar to, ka ir jauna sezona, jaunas iespējas spēlētājiem. Cik spēlējot redzu, ka cilvēki turpina darīt nevajadzīgas lietas, taisīt problēmas, izrādīt negatīvo attieksmi utml. Tāpēc noteikti vēlos uzraudzīt serveri. Vēl man ļoti patīk palīdzēt spēlētajiem, esmu to jau minējis citos topikos, taču jā, tā ir lieta, kas mani piesaista. Manī rodas gandarījuma sarjūta, ja varu palīdzēt kādam. Esmu gatavs sēdēt /gmlounge un mācīt spēlētajam Rpot, ja RolePlays pēctam tiek arī izmantots iekš servera!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti):  Mana motivācija ir cīnīties, nekad nepadoties, jo padomājot virspusēji, lietas pēc kāda laika paies, beigsies, un viss būs ierasti, tāpēc nekad nevajag kaunēties no lietām, ko dari, par ko cīnies. Runājot par sevi, es droši varu apstiprināt, ka esmu darbīgs jeb čakls, labsirdīgs, dzīvē no savas puses arī nedaudz bandīts, taču tas nemaina manu raksturu. Esmu ļoti pacietīgs, spēju uzklausīt kritiku, uzklausot to, meklēju, kas ir tā problēma, kāpēc man vispār tāda kritika ir jauzklausa. Protams, es vados pēc attieksmes. Ja man izrāda pretīgu attieksmi, tad diemžēl es nevaru būt saulīte, jo man tādam nav jābūt. Ja tu nāc un sāc man sejā kaut ko liet, nu tad, ir tā, ka es to varu nostādīt pret tevi, mīļais draugs. Esmu izpalīdzīgs, ko jau esmu pieminējis augstāk, manī rodas gandarījums, ja spēlētājs tiek apmierināts ar prasmēm, vai arī, ja varu viņam palīdzēt. Noteikti šīs spējas neizmantošu savā labā. Es būšu tas spēlētājs, kas spēs apvienot IC ar OOC, respektīvi, es spēšu atveidot svarīgu organizāciju, uzraudzīt to, kā arī paspēt visos reportos, kur es varešu palīdzēt. Pateicos jau iepriekš spēlētājiem, kas mani atbalsta.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2020. gada 25. septembrī, 21:42.
xGodSonZ
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 3d 23h 50m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 13:20
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 11:24
0
post

Es dodu PAR, augstāk viss pateikts.

Animated GIF

~~~~~~ Fenix Jamz - Dzīvs - "Bezdarbnieks" ~~~~~~

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 15:42
0
post

no manis rekomendācija #GoodLuck

Cilvēks ar galvu uz pleciem zina un saprot ko dara iepriekš bija atsaucīgs

Pēdējo reizi rediģēja FizzyS, 2020. gada 28. septembrī, 13:11.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 15:46
0
post

Pret! Mappingi kinda trash, būtu labāk izveidojis topiku "mani mappingi" or smt, lai var redzēt cik radošs esi UN tad veidot pieteikumu, jo nu tie tavi cip "smukākie/labākie" mappingi ir ~20minūšu darbsPret! Mappingi kinda trash, būtu labāk izveidojis topiku "mani mappingi" or smt, lai var redzēt cik radošs esi UN tad veidot pieteikumu, jo nu tie tavi cip "smukākie/labākie" mappingi ir ~20minūšu darbs

 

Lieks posts, viedoklis nav sasitīts ar pieteikuma saturu, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 28. septembrī, 09:34.
................
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 4h 0m 11s
Redzēts 2020. gada 28. septembrī, 17:17
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 17:32
0
post

pagarinātāj, kādi vel mappingi? :D ko tu pīpē? negribi padalīties? 

 

Lieks posts, komentārs nav par pieteikuma saturu, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 28. septembrī, 09:37.
dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2020. gada 29. septembrī, 10:01
0
post

No manīm būs Par , pieteikums piesaistīja , ir pieredze amatā , veiksmi.

 

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 29. septembrī, 15:30
0
post

Par ,esi sakarīgs čalis ,erpot proti ,pieredze ir ,veiksmi

Trinity1
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 8h 53m 03s
Redzēts 2020. gada 12. novembrī, 16:52
Pievienots, 2020. gada 29. septembrī, 16:03
0
post

Pietiekami uzraugu, plus nesapratu par to bandītu un faktu apgriešanu pret cilvēkiem. Tas sanāk es tev kaut ko aizrādu un tu pagriez to visu pret mani? Manuprāt administrators nedrīkst atļauties šādi uzvesties. Būs kārtējais kurš ne pa tēmu kopējā čatā sāk dirst virsū, kad vienkārši publiski pajautā kā izslēgt skaņu. 

Pret

Pēdējo reizi rediģēja Trinity1, 2020. gada 29. septembrī, 16:24.
NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2020. gada 29. septembrī, 16:10
0
post

Mana uzskatā pieteikums tiešām ir ļoti labs, bet nu večuk. Pagaidām gamemasteru un adminu ir es pat teiktu vairāk nekā pietiekami. Tāpēc likšu diemžēl tev pret, piedod.

                                                                                                                       Čau tas es

 

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 29. septembrī, 18:04
0
post

Došu par, katram ir dota iespēja rakstīt gm pieteikumu, bet tavs pieteikums mani kaut kā uzrunāja likt par.

Fucking yo shawty before she leavin

dazex
Lietotājs
45 atbildes forumā
Online: 3d 7h 39m
Redzēts 29. martā, 22:28
Pievienots, 2020. gada 29. septembrī, 18:07
0
post

Par, esmu saskāries rp un ir palikušas tikai pozitīvas atsauksmes.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 02. oktobrī, 21:35
0
post

Nespēj uzklausīt citu viedokli, sāc uzreiz raudāt un izrādīt savu dibensāpi, tas jau ir pietiekams iemesls lai tev atteiktu, pret.

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 02. oktobrī, 21:40
0
post

Noraidīts. Pašlaik gamemasteru ir vairāk nekā pietiekami.


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0