bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[LSGD] Micheal Lamant
TheZero
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 1d 9h 34m
Redzēts 2021. gada 03. septembrī, 14:37
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 16:08

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Micheal
1.2 - Vārds: Lamant
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 4/28/1991
1.5 - Vecums: 29
1.6 - Nacionalitāte: Los Santos
1.7 - Dzīvesvieta: nosaukums:Jefferson Hotol
1.8 - Tālrunis: 890001
1.9 - Pašreizējās licences ( B )

[+] Autovadītāja apliecība

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [✓]; Bakalaura grāds [x]; Maģistra grāds [x]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Es strādāju iepriekš LSGD Cita projekta pašreiz es stradāju Autobusa šoferis !
2.3 - Amata nosaukums: Mediķis.
2.4 - Iegūtie sertifikāti:  Es biju paramediķis un tad sakās un vēlos šini projektā tas pats būt!
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis) : Paramediķis.


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Es Micheal Lamant vēlos būt Los Santos Fire deparament Joo Gribu palīdzēt cilvēkiem dzīvot Vēlos izārstēt cilvēkus ka piemēram no dūmiem no Visadiem vīrusiem......... Un Man patīk tas darbs un to darīt Tapēc jums Los Santos Fire Deparament ir japieņem mani Micheal Lamant Par Paramediķi!
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Es varētu sevī aprakstit kad esmu ļoti strādīgs un kautvai es atdošu savu dzīvibu lai dzīvo tikai personas, un man ļoti patik darboties. 
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Vēlos es vairāk,sasniegt savu populiritāti un mans mērķis ir glābt cilvēkus ! Tādēļ esmu nācis šija pasaule lai glābtu personas no bailēm.!
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Risku par paramediķi ir lieli jo viena bridi var personām apstāties sirds un man ir visgrūtāk skatities tai presonai radiniekiem acīs jo tad nevaru piedot Sev !


 
Parakstīts, 

[Lamant]
[9/25/2020]

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 15
4.2 - In-Game UCP vārds: SAWAGEE
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: nuu kick speleju kadus 2 gadus kopumā MTA 3-4Gadus (diena esmu aktīvs 1-5h)
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): Swag TV#7237
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): Nevaru pašreiz jo rakstu pieteikumu caur tel!

Ar cieņu SWAGE.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 16:21
0
post

GhRndIE.jpg

Sveicināti Michael Lamant. Izskatot Jūsu iesūtīto CV, Los Santos Glābšanas Dienesta, rekrutācijas nodaļa vēlas Jums paziņot, kad tiekat noraidīts.

LSGD Rekrutācijas Nodaļa

((Ja nespēj uzrakstīt pieteikumu, tad LSGD rpot, it īpaši par mediķi, būs tev pārāk grūti.))

Pēdējo reizi rediģēja bLank, 2020. gada 25. septembrī, 16:21.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 21 ( 87 skatījumi )
dandijs, blaze, Maruss, astr0q, FRSBY, Hennessy-, bLank, Aye, amiz, brandon , LMD, Nicola, Spriditis, TheZero, sluker, Kiwix, Lauronja, Artie4Zure, DesertFoxLV, Castellani, phine †