bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[LSGD] Wyatt Adderley
Trinity1
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 8h 53m 03s
Redzēts 2020. gada 12. novembrī, 16:52
Pievienots, 2020. gada 24. septembrī, 20:47

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.+

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.+

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.+

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds:Adderley
1.2 - Vārds: Wyatt
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 07. novembris1990
1.5 - Vecums: 30
1.6 - Nacionalitāte:Anglis
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Jefferson blwd#3
1.8 - Tālrunis: 682219
1.9 - Pašreizējās licences nav

[-] Autovadītāja apliecība Jā

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība Nē


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [✓]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [✓]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Iepriekš esmu darbojies kā Las Venturas Glābšanas Dienestā
2.3 - Amata nosaukums: Ugunsdzēsējs/ Mediķis, Ugunsdzēsības nodaļas vadītājs, Glābšanas Dienesta vadītāja vietnieks
2.4 - Iegūtie sertifikāti:Atļaujas darboties bīstamā vidē ar pazeminātu skābekļa daudzumu, piedūmotas telpas
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Ugunsdzēsējs


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Tātad esmu vīrietis pašos brieduma gados ar labu pieredzi ugunsdzēsēja darbā, tāpat iepriekšējā darbavietā esmu strādājis kā kolektīva vadītājs un protu strādāt komandā.  Esmu darbaholiķis un vienmēr aizraujos ar to ko daru, tāpēc domāju jūs interesētu darbinieki kas atdodas darbam uz 100%. Man nav ģimenes tāpēc varbūt kādā riskantā situācijā es centīšos izglābt dzīvību, pat ja tas varētu mani traumēt, protams, visam ir robežas. Uzskatu ka jums vajadzīgs cilvēks kuram ir pieredze šādā darbā. 
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Esmu komunikabls, atvērts, varu uzņemties līdera lomu, tomēr ja tas nav vajadzīgs māku paiet malā un pakļauties vadītāja uzdevumiem.
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Vēlos palīdzēt Glābšanas dienestam, kā arī vēlos turpināt karjeru nu jau jūsu organizācijā un sasniegt arī augstāku pakāpi nekā ugunsdzēsējs ja vien tas būs jūsu interesēs.
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Uzņemoties šī amata pienākumus es riskēju satraumēt sevi, iegūt traumas kas traucēs man visu turpmāko dzīvi. Tāpat paaugstināts risks ar savu darbību traumēt citus cilvēkus to skaitā savus kolēģus. Apņemos pildīt pienākumus ievērojot darba drošības noteikumus.


Parakstīts, 

[PARAKSTS] W.Adderley
[DATUMS]24,09,2020

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 19
4.2 - In-Game UCP vārds: trinity
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?:nu jau būs kādi 3 gadi, ne pie jums serverī, bet jā. 
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name):Nē bet varu sākt ja vajag
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ):https://prnt.sc/un8hd4

((Es nedaudz nesapratu vai notiek rekrutācija, bet esmu rpojis ugunsdzēsēju nedomāju ka man sagādās problēmas iejusties bez apmācības))

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 14:02
0
post

GhRndIE.jpg

Sveicināti Wyatt Adderley. Izskatot Jūsu iesūtīto CV, Los Santos Glābšanas Dienesta, rekrutācijas nodaļa vēlas Jums paziņot, kad tiekat pieņemts mūsu sastāvā.

Ar Jums tuvākajā laikā sazināsies caur CV norādīto telefona numuru.

LSGD Rekrutācijas Nodaļa

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 80 skatījumi )
dandijs, blaze, Maruss, Archijsss, astr0q, FRSBY, LaMpAcKa, bLank, Aye, brandon , LMD, Nicola, Lauronja, Spriditis, Trinity1, Kristers, fletcher2, DesertFoxLV