bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma spēles
2
2
topic
[REDDIT STYLE] Ko tu pagarināsi/samazināsi par 1 centimetru lai notiktu haoss?
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 00:50

INFORMĀCIJA

Jauns prikols no manas puses. Reddit forumos ir tādas ''spēlītes'' priekš prieka, izlēmu tās ielikt arī šeit, savādāk esošās foruma spēles ir reals sūds un nekas interesants, šeit vismaz varam domāt kreatīvi un pasmieties.

SPĒLES NOTEIKUMI 

Nav nekāds sižets, ja neskaita nosacījumus tavam tekstam.
''Ko tu pagarināsi vai samazināsi par 1 centimetru lai notiktu haoss'', nav obligāti janotiek haoss, galvenā spēles doma ir izbojāt kādam, kaut ko pagarinot vai samazinot kaut ko par 1 centimetru.

Nepieciešamības gadījumā, postu intervāls ir 3, lai nebūtu lieka postu krāšana.

Vienīgais aizliedzošais noteikums

NEDRĪKST PAGARINĀT SAVU DZIMUMLOCEKLI :D

SPĒLES GAITA

Sākšu es. Ierakstīšu savu veidu, kā es panākšu haosu, ja es kaut ko pagarināšu vai samazināšu par 1 centimetru, pēc tam katrs nākamais raksta apakšā savu veidu. 

SPĒLE SĀKĀS

- Palielinātu visām lidmašīnām durvis, respektīvi lidmašīna paliktu uz zemes (neatkarīgi no tā, tas ir 1 cm vai 1 mm, tur viss ir apreķināts un projektēts), tie būtu vairāki milijoni zaudējumi, ja ne miljardu, jo neviena lidmašīna nespētu pacelties gaisā , cilvēki paliktu lidostās. Varbūt nebūtu haoss bet lidojumi tiktu apturēti uz pāris dienām :) 

 

P.S Okey varbut šāds stils nebūs interesants, idk, izdomāju pamēģināt ko jaunu, savādāk viss ierastais forumā ir tik pat novecojis kā Chemija idejas.
Reģistrācijā vēl stāv Skype un minecraft :D 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 27. aprīlī, 20:16
Pievienots, 2021. gada 11. martā, 23:45
1
post

Palielināšu visu AMD procesoru izmērus par 1centimetru, lai tiem neizdodās uzņēmums, jo pats vēlos redzēt tikai un vienīgi Intel augšgalā

Lietotāji skatās šo tēmu: 0