bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[LSGD] Ahmed Dangs
Spriditis
Lietotājs
http://steamcommunity.com...
4 atbildes forumā
Online: 4d 0h 58m
Redzēts 2022. gada 24. decembrī, 17:35
Pievienots, 2020. gada 21. septembrī, 14:11

GhRndIE.jpg

LOS SANTOS FIRE DEPARTAMENT
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 20 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Dangs
1.2 - Vārds: Ahmed
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 1/31/1990
1.5 - Vecums: 30
1.6 - Nacionalitāte: South-Afrika
1.7 - Dzīvesvietas adrese: Bluberry Hotel #4
1.8 - Tālrunis: 461122
1.9 - Pašreizējās licences ( B )

[+] Autovadītāja apliecība

[-] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [✓]; Asociāta grāds [✓]; Bakalaura grāds [✓]; Maģistra grāds [x]; Doktora [X]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Iepriekš strādāju par Ugundzēsēju in south-afrika, firma saucās par South-Afrika Firefighters, Afrika bija krīze tādēļ mani izsūtīja uz los santos, pagaidām meklēju darbu, pēc pieredzēs gribu strādāt par ugundzēsēju atpakāl.
2.3 - Amata nosaukums: Ugundzēsējs.
2.4 - Iegūtie sertifikāti:  padziļināta pirmā mediciniskā palīdzība un Ugundzēsēju skola.
2.5 - Izvēlētais amats departamentā (Ugunsdzēsējs/Paramediķis): Ugunsdzēsējs


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Fire Departament? (150 vārdi minimums,pieļaujami izņēmumi): Sveiki, mani dēvē par Ahmed, esmu no South-Afrika no maza ciemata pie upes, Vēlējos palīdzēs cilvekiem kuriem vaig palīdzību, esmu strādājis par ugundzēsēju iepriekš un vēlējos to atsākt un strādāt pie jauniem kolēģiem un palīdzēt pilsoņiem, Tādēl es vēlējos pieteikties šini amatā jo ir plaša pieredze šini amata par ugundzēsēju, jo man patīk sis darbs, esu strādājis esu palīdzējis cilvekiem un dzivniekiem kuriem vaidzēja palīdzību kad bija negadījums.
3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: Esmu strādīgs esu gatavs visām ko ši Firma dos man, es palīdzu kolēģiem visām lietām kas ir nepieciešams darba,
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Fire Departament: Vēlos būt par ugundzēsēju, un palīdzēt pilsoņiem un dzivniekiem, par paaugstinājumiem baigi neintresējos pagaidām,
3.4 - Pastāstiet par iespējamajiem riskiem: Riski var būt daudzi kad dzēsot māju, vai arī tu ieej mājā lai glābtu personu, var iebrukt jumts vai siena, Tādēļ ugundzēsējiem vaig savi līdzekļi priekš katras situācijas, no sprādziniem, no ūdeni miršanas, no augstuma......


 
Parakstīts, 

[AHMED]
[9/21/2020]

(( | Sadaļa 4 - OOC Informācija | ))


4.1 - Vecums: 17
4.2 - In-Game UCP vārds: Jeblis
4.3 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: 2-3 gadus (1-4h dienā)
4.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? (Ja, jā tad minēt nick-name): Bardacoks#8030
4.5 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): https://imgur.com/a/nbSHtqw

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 21. septembrī, 14:21
0
post

GhRndIE.jpg

Sveicināti Ahmed Dangs. Izskatot Jūsu iesūtīto CV, Los Santos Glābšanas Dienesta, rekrutācijas nodaļa vēlas Jums paziņot, kad tiekat pieņemts mūsu sastāvā.

Ar Jums tuvākajā laikā sazināsies caur CV norādīto telefona numuru.

LSGD Rekrutācijas Nodaļa

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 22 ( 105 skatījumi )
dandijs, Jitzie, Negro, blaze, daunars, LMD, fletcher2, astr0q, buffrider, Aye, brandon , Draugs, Nicola, Spriditis, TheZero, bLank, Trinity1, uravnobeshen, archaa, Lauronja, draiver, sluker