bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
12
0
topic
[GM] LaMpAcKa
LaMpAcKa
Lietotājs
Lampačka
149 atbildes forumā
Online: 6d 8h 35m
Redzēts 2022. gada 11. decembrī, 22:55
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 21:58

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Lauris

Iepriekšējie nickname: LaMpAcKa

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Alexander Hutzler - Washington Strassenbande

Pieredze kā Gamemaster: Īpaši liela nav, esmu bijis pāris mēnešniekos, bet tajos nekādu lielo pieredzi nedabuju.

Pieredze Roleplay jomā: Mana pieredze roleplay ir aptuveni 3 -4 gadus ar mēneša pauzēm, esmu erpojis daudzās gan nelegālās gan legālās bet pārsvarā nelegālās ko arī šobrīd vadu, kā arī valdības frakcijās.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Pirms RR biju vienu reizi.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):Par nonrp cuff running, bet tas bija nepatiess ajails. 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sveiki, kā jau teicu mani sauc Lauris, tie kas zin tie zin mani kā Lampačku. Brīvajā laikā nodarbojos ar sportu un MTA. Man patīk izpalīdzēt cilvēkiem un iemācīties ko jaunu, es esmu kreatīvs, radošs, neatlaidīgs, komunikabls, man nav vāji nervi un neaizsvilstos par sīkumiem. Vērtēju visus vienādi. 

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista vēlme, iemācīt kādam ko jaunu, vai vienkārši izpalīdzēt. Bieži ikdienā erpojot un atveidojot tēlu saskaros ar personām kas neprot erpot vai negrib erpot, pats arī esmu bijis reiz tādā līmenī tapēc vēlos tādiem cilvēkiem palīdzēt netikai ar problēmām bet arī apgūt roleplay prasmes.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Tātad kā jau teicu mani sauc Lauris, spēju labi komunicēt ar citiem, nepazīstamiem cilvēkie. Manas gamemaster spējas nav apburošas bet esmu gatavs mācīties un apgūt ko jaunu. Esmu pretimnākošs un vienmēr izpalīdzu, ja nespēju tad meklēju alternatīvu. Vēlos serverī mainīt Roleplay līmeni un cilvēku atieksmi pret staff memberiem. Ja kļūšu statusā piedāvāšu cilvēkiem opciju izrunāt visu situāciju caru TS3 vai Discord tādējādi atvieglinot un paātrināt situāciju. Bieži redzu kad cilvēki ietriecas sienā un aizbrauc tā itkā nekas nebūtu noticis, viena persona atveido otra nē, rezultātā zūd vēlme atveidot situācijas, tapēc centīšos no tādām atbrīvoties sodot vai atrodot alternatīvu. Vēlos parādīt cilvēkiem to ka Roleplay nav tikai RShaul un autobusu vadītājs. Es nevēlos pārspīlēt savas prasmes bet es uzskatu ka šis amats ir piemērots man jo tiecos uz atīstību un labāku Roleplay līmeni.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos.

Pēdējo reizi rediģēja LaMpAcKa, 2020. gada 20. septembrī, 22:39.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 29. aprīlī, 23:58
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:00
0
post

Viennozīmīgs PAR, pieteikums labs, IG aktiviāte arī, spēs pildīt GM pienākumus.

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:01
0
post

Pietiek gm pagaidām.

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:02
0
post

NEITRĀLS,Nēsmu sastapies erpācijā,pirmo reizi dzirdu un redzu,bet tāpat došu iespēju tev tiekties uz šo te statusu


Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:02
0
post

PAR, esmu redzējis kā tu erpo, liecies tīri forš un jauks, GL man.

 

 

HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:03
0
post

Tātad, es lieku PAR, jo cilvēks ir atbildīgs un saprotoš. Daudz erpots kopā pazīstu arī prīvati, zinu kad spēss būt uzdevuma augstumos un viss būs kā vajag. Veiksmi, draugs.

Kn0w
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 11d 15h 18m
Redzēts 2023. gada 04. septembrī, 16:26
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:04
0
post

Esmu vienozīmīgi PAR. Esam erpojuši kopā kkadus 3,5 gadus, termini tev nav sveši, mācēsi appieties ar cilvēkiem, daudz nav nemaz ko piebilst un cik es biju ienācis troļļu netrūkst takā varēsi cīnīties ar tiem.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:12
0
post

te nav ko apspriest,paradijis normalu organizaciju kada javeido pagaissezon,dodu PAR.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:18
0
post

Ja meklē vēl gm, tad this is it.

Rp pieprot, bus labi

Freimis
Lietotājs
Freimis
75 atbildes forumā
Online: 5d 6h 53m
Redzēts 16. martā, 21:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:27
0
post

Neitrāls, bet ''Par nonrp cuff, bet tas bija nepatiess ajails'', non rp cuff, kas tur nepatiess?

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:33
0
post

Par augstāk viss tika pateikts 

gl :)

cau

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:49
0
post

Neesmu tevi redzējis serveri , bet man patīk tava motivācijas vēstule .

Ja tu esi tāds , kā tu sevi raksturo , tad būšu PAR :).

Ceru būsi labs GameMaster! 

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 21. septembrī, 01:05
0
post

Pieteikums samērā jēls, punkti kurus mini savā pieteikumā ir pašsaprotami, nekas īpašs. Gaidiju no tavas puses ko labāku. Par cik esi labs kandidāts tiec pieņemts uz pārbaudes laiku. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0