bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
7
2
topic
[GM] Dayzer
Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 03:01

 

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

 

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

 

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]

• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]

• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]

• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ 14 , bet liels lūgums vienkārši izlasīt visu zemāk , paldies ]

• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X]

 

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ Tagat ir 20+h , bet pagājušajā sezonā gandrīz 800h ]

 

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

 

Anketa

 

Tavs vārds: Rinalds

 

Iepriekšējie nickname: Dayzer

 

Tavs vecums: 14 gadi , bet liels lūgums izlasīt visu zemāk.

 

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Matthew Lewis [ LSAK Vecākais Konfiscētais ]

 

Pieredze kā Gamemaster: Pieredzes nav , bet gribētos izmēģināt sevi kā GameMaster šeit.

 

Pieredze Roleplay jomā: Sāku spēlēt MTA 2018 gadā  , tieši no RP serveriem. Pirmais RP Serveris bija MTA.Serpent .

 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, pagājušajā sezonā.

 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Mans history ir pilnīgi tīrs . Ja nu kas , varat pārbaudīt.

 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad , sākšu ar to kad mani sauc Rinalds ,man ir 14 pilnie gadi. Esmu parasts pacans , daudz spēlēju datoru , it īpaši MTA.KICK.LV :) , tas ir mans mīļākais RP serveris , jo administrātori cenšās lai šis serveris būtu labāk nekā citi , gribās arī palīdzēt viņiem  . Es ļoti ceru to kas nebūs visi pret dēļ tā kad man 14 gadi :) , ir arī tādi kuriem mazāk gadu nekā citiem , bet saprot viņi vienādi.

 

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Es te jau kopā esmu nospēlējis vairāk par 850h , daudz reizes redzu tādus kuri DMo vai vēl ko trakāku dara.. It īpaši kad neviena no GM vai AD nav serverī , tad viss kas notiek , kā arī šodien.. nebija neviena AD on un vienkārši kāds uzraksta reklāmu "Kāds lūdzu pasauciet Admiņu serveri, es nevaru izpirkt mahu no LSAK. Es diemžēl nekā nevarēju palīdzēt , kaut gribējās. Tagat daudziem ir problēmas ar LSAK , es labprāt palīdzētu , bet nevaru :(

Ceru jūs sapratīsiet priekš kam man GM status.. Es vienkārši gribu palīdzēt citiem.. tāpēc lūdzu pirms tam kad rakstīt "PRET" Dēļ tā kad man 14 , lūdzu padomājiet ko Jūs paši gribētu..

 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Es ļoti gribētu būt GM tieši šajā serverī , jo es esmu te diezgan daudz laika nospēlējis , un esmu bijis tik LSPD un LSAK strādnieks , vajag iet tālāk un censties palīdzēt serverim un tā spēlētājiem , jo vairāk mēs esam , jo labāks paliek serveris ✊ . Gribās palīdzēt jauniņiem kuri pirmo reizi iegāja šajā serverī , es ļoti gribētu palīdzēt tiem sākt spēli , es un tā pēc iespējas saku jauniņiem kas un kā . Bet gadās kad viņi man prasa to , ko es nevaru realizēt.. . Man ļoti žēl tos , kuri spēlēs sākumā izņem ne to valodu , bet es nekā nevaru palīdzēt , tikai varu teikt "Raksti /report".. .

Es būšu ļoti pateicīgs ja apstiprinās šo pieteikumu! Ja tas notiks , tad jau redzēsiet ko var 14 gadīģie . Kick spēlētāji, lūdzu pirms tam , kad rakstīt "Tev tik 14 gadi , vēl par zāļu priekš GM statusa" lūdzu padomājiet , varbūt arī vajadzētu iedot man iespēju pierādīt sevi . Ja es nespēšu to izdarīt , tad tajā pašā minūtē varat noņemt to statusu.. bet iespēju vajag dod visu laiku , lai cilvēks sevi pierāda ! Nevis visiem kopā rakstīt par vecumu.. , es zinu to kad būs tik un tā tādi , bet tie kuri kaut drusku domā to kad iespēju jādod visiem , kuri to nopelnīja , tad lūdzu jūs , vienkārši uzrakstiet to ko domājat !

Paldies visiem par uzmanību!

Būšu pateicīgs tiem kuri uzrakstīs kaut ko citu , izņemot vecumu :) !

Iedodiet iespēju pierādīt, to kad es mācēšu būt servera uzraugs!

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā , apzinos.

Īsumā priekš kam man GameMaster status : Gadās kad nav ko IC darīt , un es vienmēr sēžu AFK , bet ja man būtu GM status , tad es par to brīvo laiku labāk palīdzētu citiem spēlētājiem , nekā sēdēšu AFK!

Iedodiet tikai iespēju pierādīt sevi ! Es ļoti gribu palīdzēt risināt OOC konfliktus . Pat šodien bija OOC konflikts , es teicu lai turpina RP , bet čalis mani vienkārši pasūtīja ļoti tālu.. , jo es esmu parasts spēlētais , bet ar GM statusu viņš kaut noklausītu mani , un es ceru to kad turpinās RP.. 

GM status man vēl vajadzīgs lai paskatīties un pieņemt reportus , jo ar tiem visu laiku problēmas . Šodien sēdēju un sapratu to kad man vajag Admina palīdzība lai izdarīt vienu lietu , uzrakstīju report un drusku afigel kāds viņš bija rindā " #13 " , gribās lai tāds neatkārtojās , jo nav īsti patīkami kad steidzami vajag Administrātora palīdzību , bet neviens nav brīvs... . Es no visiem spēķiem centīšos palīdzēt serverim būt labāk nekā tagat , es negribu lai servera būtu pilns ar DMotajiem vai vēl kādiem cilvēkiem ,kuri nesaprot kas ir RolePlay!

Es cik vien varēšu palīdzēšu serverim ! Un to es apsolu !

Pēdējo reizi rediģēja Dayzer, 2020. gada 20. septembrī, 13:22.

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 03:29
0
post

Sveiks Rinald! Pazistu šo puiku diezgan labi, cilvēks ar galvu uz pleciem.. Šad tad uznak kāds niķis.. Serveri diezgan pavada ilgu laiku un nevara sudus ka daži labi..

Runājot par tiem gadiem, ja tev nav 15, bet tu savos 15 saproti daudz ko, atšķirībā no citiem.. Šā būs pilns ar dirsejiem kuri dirsis ka nav atbilstoš vecums utt..Bet lai paskatas uz citiem. Te pilns sastavs ar uzraugiem kuri vel ir bērni un nav izauguši.. Zinu ka tas bij tavs sapnis tikt par gm un tagad tev ir iespēja to realizēt, ceru ka tev izdosies.. Būšu PAR. Lai jau veicas tev! 

Pēdējo reizi rediģēja Castellani, 2020. gada 19. septembrī, 03:30.

Animated GIF

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 03:45
1
post

Pašreiz serverī meklē pieredzējušus uzraugus, šis nebūs laiks, kad sākt mācīties būt par uzraugu.

Pašreiz pret, raksti pēc kāda mēneša.

 

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 07:50
0
post

Es būšu pret , jo bišķīt vēl jāapgūst tev RolePlay kad ar tevīm erpoju , tev patika diskutēt , un vienmēr tev tu strīdies , ka tev ir taisinība. 

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 08:42
0
post

Es domaju ka nebus

 

Lieks posts, Par/Pret jāpamato, sodīts || Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 19. septembrī, 10:59.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 09:12
1
post

Nebuss, patirgo mahas labàk 

 

Lieks posts, Par/Pret jāpamato, sodīts || Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 19. septembrī, 11:00.


Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 09:43
0
post

Sveiks Rindald, došu tev PAR. Palasot tavu pieteikumu, tas mani uzrunāja. Gl!

 

 

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 10:13
1
post

Nu tak nē , PRET

 

Lieks posts, Par/Pret jāpamato, sodīts || Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 19. septembrī, 11:01.

 

Sicitisss
Lietotājs
Batja
173 atbildes forumā
Online: 7d 12h 22m
Redzēts Vakar, 15:05
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 20:44
0
post

Par Esi paris reizes izpalidzējis kad admini nav bijuši online.

Es nav dakters, bet šitam ir pizdā.

 

 

 

A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 38m
Redzēts 29. aprīlī, 21:02
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 21:23
0
post

Nav ko tur īsti mācīties , pāris komandas un viss , no rp sajēdz gana , nauda laikam nav primārā arī šim kadram , izdzivoja pāris nedēļas bez geļika un tā atsperēm . - par no manīm.

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 23:34
0
post

rec! domaju busi forss gemastrer

Swufy
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
Gampels
387 atbildes forumā
Online: 17d 13h 41m
Redzēts 18. aprīlī, 02:47
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 01:26
0
post

PAR , ar Dayzer esmu kopā spēlējis krietnu laiciņu. Esmu redzējis viņu attēlojot lomuspēli bieži un tas viņam padodas , kā arī pati motivācijas vēstule mani priecē neskatoties uz vecumu. Ceru ka piepildīsi savus sapņus 😉!

-Snow
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 2h 32m 46s
Redzēts 2020. gada 28. septembrī, 19:44
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 13:11
0
post

Pieteikumu izlasīju, un viss tīri ok, tik ļoti apbēdina gramatika, kuru tu vēl īsti pareizi neesi apguvis, piemēram, administrators nav ar garo ā, utl. Nešķiet īsti piemērots administratora amatam, bet tas ir tikai mans viedoklis, varbūt ja pazītu, teiktu savādāk. Šķiet ļoti uzstājīgs un nepārliecināts par savu pieteikumu. Būšu pret. Vēlu veiksmi!

♰𝕯𝖊𝖓𝖌𝖊𝖗♰
Lietotājs
Nav
33 atbildes forumā
Online: 4d 9h 26m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 15:48
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 23:03
0
post

Sveiks Dayzer! Esmu redzējis kā tu RPo, tu esi diezgan sakarīgs čalis.

Esi pats mierīgakāis LSAK darbinieks, ne ļoti patīk OOC konflikti 🙂. 

Ceru to kad tevi pieņems uz GameMaster statusu, jo tu būsi labs RP mācītais!

Esmu PAR!

Katram ir jādod iespēja pierādīt sevi! 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 23:23
0
post

Pieteikums nav no tiem labākajiem, bet arī nav sliktākais. Ceru, ka būsi un turpināsi būt tik apņēmīgs, daudz darba un asaras priekšā. 

Pieņemts uz  pārbaudes laiku. Ja šis ir tiešām tavs sapnis, tad netaisos tevi sarūktināt spēles dēļ. Lai tev veicas.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0