bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
3
4
topic
[Mapper] supriiims
Suprīīīms
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 4d 11h 49m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 14:11
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 10:17

Meklējam prasmīgus mapperus, kas palīdzētu izkrāšņot servera ielas ar kvalitātīviem darbiem kurus izmantotu ikdienā. 

 

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos par servera mapperi. 

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

× jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]

× Jābūt aktīvam forumā un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]

× Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ] 

 

Anketa:

× Jūsu ucp: supriiims

× Vecums: 15

× Jūsu pieredze kā mapperis/e : Tāttad, es ar mapošanu nodarbojos jau apmēram gadu, taču nevienam baigi ar saviem mapingiem nelielījos to turēju sev, kā arī iedevu draugam kurš taisīja serveri. Mappošana man ir var teikt kā hobijs, dažreiz kad nav ko darīt es vnk eju tur un taisu mappingus, jau pa šo gadu esu diez ko daudz samācijies un arī esu uztaisījis daudz labus darbus, kurus pašlaik turu pie sevīm, protams ja jums vajadzēs padalīšos.

× Jūsu labākie darbi ko esat izveidojis/usi ( imgur linkus vēlams) : https://prnt.sc/ujchxt            https://prnt.sc/ujcihw  Domāju ka šie ir mani smukākie, taču ja ilgāk piestradātu varētu vēl labāk.

× Kāpēc jūs pieņemt servera mapperu komandā? : Tappēc ka es māku diezgan labi mappot un es velētos lai serverī būtu vairāk smukas vietas nomapotas, protams es ar to varētu palīdzēt, speletājiem pašiem būs labāk skatīties uz skaistajiem mappingiem. Es varēšu jums jebkurā brīdī palīdzēt, jo esu aktīvs, kad pateiksiet kautkur mapingu sataisīt, to arī izdarīšu.

× Kādi būtu jūsu turpmākie mērķi būdams/a servera mapperu komandā? : Es kā tagad atsāku spelēt kick, vēlos palīdzēt jums ar servera pilnveidošanu, pašam būtu arī forši ka serverī stavētu arī kāds mans mapings. Es pieļauju ka cilvēki kas mani zin, jūs nezinājāt ka es mapoju, bet jā es mapoju brīvajā laikā, vienkārši nevienam par to baigi nestāstīju, tapēc nodomāju kapēc savas prasmes neieguldīt  kautkur lietderīgi, kapēc nedot iespēju man pamēģināt kautko veikt servera labā.

Pēdējo reizi rediģēja Suprīīīms, 2020. gada 18. septembrī, 10:18.
Danex
Lietotājs
27 atbildes forumā
Online: 4d 2h 50m
Redzēts 2020. gada 22. septembrī, 17:42
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 10:46
0
post

Tikai divi mappingi? Kā arī nav tie paši grūtākās sarežģītības, virs ūdeņa izlikt mājas jumtu un salikt street lampas. Cerēju uz vairākiem piemēriem, kā arī liekas esmu redzējis kādu no mappingiem citur, kur autors nebiji tu.

pidars
Lietotājs++
pidars
156 atbildes forumā
Online: 10d 1h 19m
Redzēts 14. februārī, 23:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 10:46
1
post

Šai personai došu ZAĻO GAISMU jo nu ir uzmapojis mega good mappingus došu viņam 10/9 ka mak mappot 3d mappingus gan dilershipus un ta talak

esmu gejs sukaju

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 30. aprīlī, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 10:53
0
post

Došu PRET, persona jau ir spēlēs uzaugs citā serverī, nezinu vai ir vajadzība un vispār jēga no tā visa? Jo sazin, ko cilvēks var izdarīt, ja jau citur ir amatā.

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 11:33
0
post

Pret, Danex visu pateica

Bambusa Lācītis 

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:50
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 11:38
1
post

Pret! Mappingi kinda trash, būtu labāk izveidojis topiku "mani mappingi" or smt, lai var redzēt cik radošs esi UN tad veidot pieteikumu, jo nu tie tavi cip "smukākie/labākie" mappingi ir ~20minūšu darbs

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 23:01
0
post

Parādiji serverī kāds tu patiesībā esi, mapperis jau nav nekāds dižais amats, bet pierādiji, ka neesi pat tā cienīgs.

Noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0