bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
0
0
topic
Pieteikums uz meha spējām. (Thomas Stevens)
KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 22:30

Prasības, lai saņemtu mehāniķa spējas

-Serverī jābūt aktīvam-

-Jābūt mehāniķu frakcijā (izņēmums ir dzīvesstāsts, tur jābūt minētam ka ikdienā ar to nodarbojies)-

-Admin jail'i nedrīkst būt vairāk par 3-

Anketa

-IC-

Tēla Vārds Uzvārds: Thomas Stevens. 

Frakcijas Nosaukums: Serviss "AutoLab Workshop". 

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi): Mehāniķa spējas man ir nepieciešamas, lai es varētu servisā veikt vizuālos un tehniskos darbus transportlīdzekļiem. Vairāk man tās ir vajadzīgs pēc priekšnieka pieprasījuma. Tās man būs arī vajadzīgas tad, kad piemēram labošu savu, vai kāda cita auto un par darbu saņemšu naudu. 

 

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa):

/do pie sienas atrastos atstatīts damkrots, 

/me satver damkrotu aiz roktura un stumj to sev līdzi, 

/me pastumj damkrotu zem auto tā, lai tas sasvērtu auto uz labo pusi.,

/do damkrots būtu uzstādīts un nostabilizēts, 

/me sāk ar kāju "kačāt" tā pedāli, 

/do redzama, auto sasveras uz labo pusi, laikam ejot, 

/me dodas pie darbagalda un paņem no tā uzgriezni un muciņu ar numuru (17),

/me uzliek muciņu uzgriežņa galā un dodas pie automašīnas aizmugurējās, kreisās riepas, 

/me ar instrumenta palīdzību skrūvē vaļa visas riepas 5 skrūves. 

/do pēc 10 minūtēm skrūves būtu noskrūvētas, 

/me noliek uzgriezni, kopā ar skrūvēm sev blakus un novelk riepu no apakšējā tilta balsta,

/me satver riepu ar abām rokām un aiznes to uz konteinera pusi, pēc kā iemet to tajā, 

/do pie sienas stāvētu jauna, nelietota riepa, 

/me satver to ar abām rokām un nes to pie auto aizmugures,

/me uzmanīgi uzstumj riepu uz tilta aizmugurējā balsta un nostabilizē to, 

/me no zemes paņem uzgriezni un skrūvi, pa skrūvei skrūvē tās atpakaļ riepas diska dobumos, 

/do pēc 10 minūšu ilgas skrūvešanas darbs tiktu pabeigts, 

/do kupumā, darbs ilgtu 40 minūtes. 

SS no */history*: Ajail man nav neviena. 

Vārds: Kristaps. 

Vecums: 17.

Pēdējo reizi rediģēja KristapsDD, 2020. gada 14. septembrī, 22:31.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 23:04
0
post

apstiprinu, sazinies ar administrāciju serverī.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0