bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pamācības
12
0
topic
ka aizvert citiem muti
smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 12. septembrī, 23:07

topika ieklauta necenzeta leksika

cau! pec diezgan lielas pauzes koronvirusa del starptautiskais futbols tomer ir atgriezies musu futbol laukumos. es socceram nesekoju bet man diezgan labi atmiņā ir palikusi poļu huligani, futbola klubu Legia un Slask atbalstitaji, kuru paveiktie nedarbi atstaja lielas bailes manas dzimtas pilsetas futbola faniem.

luk neliels vesturisks ieskats:

18.07.2012 21:26

del sitiem dzivniekiem man radas milzigs naids pret polijas iedzivotajiem. vini nau cilveki, neciena noteikumus un citu cilveku viedokli, tadel ari cienit vinus nebut nevajag! sitie tirlini ir sastopami ari arpus futbola rāmjiem, visbiezak spelejot lieg of legends euw vai eune serveros vairakkart paradisies toksiski poli, kuri neprot anglu valodu. es jums piedavaju spert soli preti un viniem atbildet vinu pasu valoda, tadel iemacisu daz ne dazadus vardus un vardu salikumus, kurus var izmantot jebkadas situacijas.

saksim ar maigakiem vardiem:

mulkis - palant

idiots - balwan

dirsa - dupek

suds - gowno

smagaki vardi:

mauka - kurwa, suka

pedins - cwel

ej nah - spierdalaj

atpisies - spadaj

aizpis muti - zamknij sie

atsuka sev - ssij sie

pirms vardiem ka mauka, pedins, idiots, mulkis var lietot vardu jestes (piem. jestes kurwa). jestes tulkojums ir tu esi (piem. tu esi mauka).

 

 

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 00:52
1
post

🤡🤡🤡🤡

Animated GIF

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 01:11
0
post

Jebanie kurwa

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 02:46
0
post

Paldies, noderēs spēlējot lieg of legends euw

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 09:59
0
post

O kurwa napirdole

Lietotāji skatās šo tēmu: 0