bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
2
topic
[Mapperis Rukitis]
Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 28. augustā, 18:29

Meklējam prasmīgus mapperus, kas palīdzētu izkrāšņot servera ielas ar kvalitātīviem darbiem kurus izmantotu ikdienā. 

 

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos par servera mapperi. 

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

× jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x  ]

× Jābūt aktīvam forumā un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]

× Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ] 

 

Anketa:

× Jūsu ucp:Rukitis

× Vecums:20

× Jūsu pieredze kā mapperis/e :Sveicināti tātad mana pieredze,kā mapperim ir laba nevarētu teikt kad ideala,bet mappoju visu precīzi un aktīvi,kā arī  mappošana ir viena lieta ko daru brīvajā laika,kad ir apnicis roleplay un dodos uz map editoru un mappoju,visu daru samērā labi un precīzi,varētu teikt kad diezgan daudz sasniegumi man ir,un tiecos vēl augstā,nodarbojos ne tikai ar mappošanu bet arī ar modulēšanu un tādam lietam.

× Jūsu labākie darbi ko esat izveidojis/usi ( imgur linkus vēlams) :Protams,bet pašlaik varu parādīt tikai savu grandiozo cietuma mappingu ko esmu uzmapojis prieks kick.lv ,bet pašlaik arī top projekts cietuma ārpuse jeb cietuma zona kur rpot,kā arī top projekts jauna Dome un Banka,varbūt Policijas Departaments.
Cietums-https://imgur.com/a/g6cSKmM">https://imgur.com/a/g6cSKmM

× Kāpēc jūs pieņemt servera mapperu komandā? :Jums būtu mani jāpieņemj par servera mapperi tādēļ kad spēju izdarīt to ko nespēj neviens cits,un spēju ar saviem mappingiem pierādīt to kad šis servers ir labi attīstīts un tiks likts vēl viskautkas interesants,kas pieaicinās spēlētajus un sapratīs,kad šī ir īsta vieta kur varētu atrasties un jutīsies kad te var attīstīt Roleplay jo ir daudz kas jauns un kas neredzēts!

× Kādi būtu jūsu turpmākie mērķi būdams/a servera mapperu komandā? :Mani mērķi kad būsu mappera komandā(sastāvā) ir tādi kad spēšu palīdzēt ar jauniem interijeriem un jauniem negaidītiem mappingiem kas nav nekur citur,bet ir tikai šajā serverī!

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 02. septembrī, 10:49
3
post

Pats pieteikums - meh

Uz ātro uztaisīts, kļūdas katrā teikumā, 20 gados tos vajadzētu iemācīties likt.

Pats kandidāts - meh

Tev ir viens darbs ko vari parādīt, tas tāpat ir, teiksim godīgi, sūds.

Gan jau, ka ir labāki kandidāti, no manas puses pret.

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 02. septembrī, 16:13
3
post

neesi neko baigi uzmapojis, citi arī ir mapojuši citumu, utt, šoreiz PRET! 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2020. gada 04. septembrī, 17:11
3
post

Par cietumu esmu itkā par , butu intresanti redzēt ko tādu serveri , bet kā mapperis es nezinu gan . Ir diezgan daudzi zināmi , kas varētu labāk izpildīt mappera pienākumus , BET NU LAI IET PAR

Pēdējo reizi rediģēja SNAKE, 2020. gada 04. septembrī, 17:27.

 

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts Vakar, 13:59
Pievienots, 2020. gada 04. septembrī, 17:16
3
post

Atbalstu, pašlaik es neredzu nevienu mapperi komandā un izskatas, ka rukitis ir vienīgais kurš ir gatavs kaut ko ieguldīt projekta labā mappingu ziņā. Tāpēc kādēļ lai nepieņemt viņu, ja būs aktīvs un darīs savu darbu?

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts pirms 15 stundām
Pievienots, 2020. gada 04. septembrī, 17:26
0
post

Atbalstu , zinu , ka vari attīstīt savas spējas mapošanā , tu esi vienīgais , kas esi izrādījis interesi šajā amatā , tādēļ došu PAR , cerams , ka ar laiku redzēsim vairāk tavus mapotos darbus , novēlēšu veiksmi .

 

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 04. septembrī, 18:28
0
post

Nav nekāds diktāts kur jāraksta viss pēc iespējas pareizāk. Galvenais, ka cilvēks vēlas palīdzēt serverim ar mappošanu, nav neviena citu kandidātu arī, varēsi attīstīt savas prasmes šajā projektā, ceru, ka būsi aktīvs un neliksi mums vilties.

Pieņemts.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 04. septembrī, 18:32.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0