bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
2
topic
Gamemaster pieteikums
Freimis
Lietotājs
Freimis
75 atbildes forumā
Online: 5d 6h 53m
Redzēts 16. martā, 21:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:05

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ / ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ] Atzīmēju ka jā jo man kāds teica, ka pēc tāda laika viņi neteik ņemti vērā.

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Denijs 

Iepriekšējie nickname: Freimis

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Ir 5 personāži, bet vairāk balstos uz 1, un tas ir Joe Blakson un atrodas iekš Los Santos Customs 

Pieredze kā Gamemaster: Gandrīz nekāda, bet katrs var iemācīties

Pieredze Roleplay jomā: Dažus gadus jau spēlēju RP serverus iekš MTA, viss sākās ar Playhard un tagad esmu nonācis šeit

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Protams esmu, bijis sodīt parr ooc terminiem, bet nu katram šad tad kas tāds notiek

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad mani sauc Denijs, ir 17 gadi. Patīk nodarboties ar Basketbolu, volejbolu pārējo laiku ja nav ko darīt pavadu pie datora spēlējot CS vai MTA

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Cik redzu iekš servera uzrakstot /staff ļoti reti ir kāds GM iekš spēles, tākā es parasti uz vakara pusi eju iekšā un parasti nosēžu līdz vēlam vakaram, tajā laikā varētu izspalīdzēt spēlētājiem pieņemot reportus un izskatot situācijas, par kurām kāds spēlētājs nav apmierināts.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): 

Tātad kā jau teicu mani sauc Denijs, bet forumā esmu zināms kā Swa.

Protams, ir bijušas nesaprašanās ar servera administrāciju kas noveda pie ajailiem, bet pēc katras reizes esmu apzinājos savu vainu, un pašlaik kā redzams augstāk esošajā bildē esmu mainījies un uztveru noteikumus nopietnāk.

Kā jau augstāk minēju pieredze šajā statusā ir ļoti minimāla jeb būtībā nekāda, tādēļ es centīšos iemācīties, un protams, parādīt sevi no labākās puses palīdzot cilvēkiem ar reportu pieņemšanu, ja tas attieksies uz šo statusu. 

Es esmu ļoti centīgs un viena lieta kas man pašam nepatīk ir tas ka daļēji esmu perfekcionists, tas ir neskatoties uz darba grūtību es to centīšos paveikt to ļoti uzmanīgi un rūpīgi un, protams, ja es viens pats nevarēšu tikt galā tad centīšos sadarboties ar kādu augstāk stāvošo iekš komandas un izsprast visu sīkāk un kārtīgāk.

Tākā redzu, ka serveris attīstāt uz priekšu, vēlos ieguldīk daļu savu laiku un plaīdzēt tam un pašiem spēlētājiem.

Apzinos to ka sākums būs ļoti grūts, līdz pats nostiprināšos var vajadzīgajām zināšanām iekš šī amata un es apņemos iemācīties visu patstāvīgi. (Tas ir komandas un rīkošanās dažādās situācijās)

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams, es apzinos šo lietu un tādeļ centīšos lai tas tā nenotiktu.

Piebilde: Sapratīšu ja civlēki nevēlas man redzēt iekš servera komandas, bet tas mani neapstādinās iekš servera.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts Vakar, 13:59
Pievienots, 2020. gada 31. augustā, 12:34
0
post

Atteikts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0